Prečo pery horia: znaky a interpretácia

Podľa všeobecnej viery je každý človek sám majiteľom veci.Telo často dáva stopy o blízkej budúcnosti, ale hlavnou vecou je byť schopný ich správne interpretovať.Nie je náhodou, že tváre začnú žiariť alebo dlane svrbia.

Dnes sa mi zrazu začali horieť pery a rozhodol som sa zistiť, aké udalosti môžu takéto fenomény predstierať, a informácie, ktoré ma zaujali, ma zaujali.V tomto článku vám poviem, na ktoré pery horia a na aké nuansy musíte venovať pozornosť.

Interpretácia znakov

Ak pália pery, dôvody môžu byť rôzne a najčastejšie nesúvisia s mystikou.Ale ak k tomu dôjde náhle a bez zjavných dôvodov, potom stojí za zváženie a obrátenie sa na tlmočníka.Podľa hlavného znamenia, ktoré bolo stále známe našim prababičkám, pery začínajú horieť v tých okamihoch, keď niekto omylom urobil niečo zbytočné, napríklad povedal nejakému tajomstvu alebo odhalil niekoho tajné tajomstvo.Preto, ak počas konverzácie človek začne cítiť teplo na svojich perách, potom by ste sa mali stať a premýšľať o tom, čo hovorí, a či to stojí za to.

Moderný výklad dôvodov, prečo sa pery červenajú, vyzerá trochu inak:

 • Ak je teplo na horných perách, toto znamenie sľubuje príjemnú zábavu v spoločnosti zaujímavej osoby opačného pohlavia.Inými slovami, bude sa konať dátum, ktorý sa skončí bozkom.
 • Keď horí spodná pera, znamená to, že sa jej majiteľ stretne s blízkym priateľom alebo príbuzným, s kýmstretnutie bozk na tvár a pevne objatí.
 • Ak teplo úplne pokrýva ústa, môže to naznačovať jednu z dvoch udalostí.V prvom prípade človek očakáva stretnutie s manželským párom, ktorým môžu byť starí priatelia aj vzdialení príbuzní.Druhý prípad hovorí o blížiacom sa dátume, ktorý sa môže ukázať ako veľmi romantický a vášnivý, ak prejaví iniciatívu niekto s horiacimi ústami.

Na objasnenie toho, ako skoro sa prognóza splní, je potrebné venovať pozornosť tomu, ktorá časť pier sa najviac cíti.

 • Ak je „oheň“ lokalizovaný na hornom pere vpravo, potom sa bozk uskutoční v nasledujúcich dňoch, a ak je vľavo, stretnutie sa uskutoční do jedného mesiaca.
 • Keď horí pravý roh dolnej pery, potom zajtra alebo pozajtra môžete očakávať „horúce stretnutie“, a ak sa v ľavom rohu uskutoční udalosť dnes večer.
 • Ak sa pečie stredná zóna hornej alebo dolnej pery, stretnutie s vašimi blízkymi bude veľmi vášnivé.

Koho pery horia?

Pre presnejšiu interpretáciu je dôležité zvážiť, kto presne má zapálené pery:

 • V dospelej žene má milovaná osoba veľmi silné romantické pocity, o ktorých nemôže mlčať.Možno dostane vyhlásenie o láske alebo návrh na manželstvo.Ak medzi milencami došlo k hádke, čoskoro príde najskôr, aby sa postavil a pokúsi sa urobiť nápravu.
 • Dievča má vo svojej spoločnosti stretnutie s drahou osobou a príjemnú zábavu.Ale to vyplývavezmite do úvahy, že ak pália nielen pery, ale cíti sa aj vzrušenie v celom tele, bude mať tento deň vášnivý deň druhý deň, ale bude musieť urobiť prvý krok.
 • Tehotná žena má rýchly a ľahký pôrod a s najväčšou pravdepodobnosťou sa dieťa čoskoro narodí.
 • Znak pre človeka znamená, že je čas, aby si našiel životného partnera pre seba alebo aby predložil ponuku svojmu milovanému dievčaťu, ak existuje.
 • Ten muž má vzájomnú lásku.Ak je slobodný, osud ho čoskoro privedie k dievčaťu snov.Ak pery začnú horieť po rande, táto dáma by sa mala bližšie pozrieť.

Výsledky

 • Pocit tepla na perách je dobrým znamením.
 • Na presnú interpretáciu znakov je potrebné vziať do úvahy, ktoré horí pery a v ktorej zóne je sústredený „oheň“.
 • V závislosti od veku a pohlavia horiace pery zobrazujú pre každú osobu rôzne udalosti.