Prečo polícia snívala: ako správne interpretovať knihy snov

O čom má policajný sen alebo polícia počítať z kontextu snov.Jedna vec je vidieť policajta v uniforme a pri prehliadke - upozornenie, že vaše činy sú trochu kontrolované.Ďalším z nich je sen, v ktorom polícia vstúpi do vášho domu, alebo naopak prenasleduje zloduchov, ktorí vás urazili.

Rozdiel medzi políciou a políciou nie je iba v názve.Milície sú populárnym orgánom vytvoreným na základe sebaobranných jednotiek a následne podporovaným štátom.Polícia je štátnym orgánom, spočiatku súčasťou štátneho aparátu.Ak je úlohou polície ochrana občanov, musí polícia najprv chrániť štát a jeho záujmy.

To znamená, že polícia mala spočiatku určitú formu odporu voči štátu.Ale ak nerozumiete politológii alebo sa nezaujímate o históriu, vo sne si nevšimnete rozdiel medzi políciou a políciou.Nebude taký pozemok, kde by odvážny policajt zachránil oddelenie povstalcov od štátnej polície.

Hlavné významy spánku

  • Len vidieť sen vo polícii je svedčiť o nie celkom legálnych udalostiach.Policajt v dave na pošte - všetko je pokojné.V kabíne, na pódiu - ste pod dohľadom, sledujú vás.Nerobte náhle pohyby.
  • Polícia v temnej pasáži na opustenej ulici k vám prichádza skupina policajných dôstojníkov a chápete, že je príliš neskoro na spustenie.Bezmocnosť, strach, bezbrannosť.Museli ste sa vysporiadať so silnejším systémomvy.Nepokračujte v reálnom živote, skúste ustúpiť jemne a nepostrehnuteľne.
  • Vaša kancelária môže mať problémy.Nevstupujte do úprimných a dôverných rozhovorov s nadriadenými, akékoľvek z vašich slov sa použije proti vám.Ak začnete dávať informácie, zdieľajte myšlienky - nenechajú vás pozadu.Stanete sa užitočným zdrojom výdavkov.Ani dúfam, že vyniknúť a dokázať seba.Zachránia sa najneviditeľnejšie a nenahraditeľné.Schovať.Napodobnite ochotu zdieľať akékoľvek informácie, úplnú nevedomosť a nepriechodnú hlúposť.Druhým významom je to, že sa cítite pod kontrolou.Možno ste jasný zamestnanec a manažment cíti z vašej strany konkurenciu, snaží sa vás obmedziť a zakázať vaše pracovné metódy.Záver - čoskoro budete musieť zmeniť zamestnanie.Začnite sa pripravovať a hľadajte novú platformu.
  • Utečete pred políciou.Možno za sebou cítite vinu a snažíte sa skryť pred následkami.Projekcia polície vo sne je vaše vlastné svedomie a strach.
  • Snívate, že sa prebudíte, keď zaklopete na dvere „otvorte políciu“, otvorte ich a tam stojí Darth Vader obklopený útočným komando, hlavný účtovník alebo váš šéfa s darebným výrazom na tvári.Spánok znamená, že vaša duša má aj temnú stránku.Nadarmo ste ťahali guľôčkové perá z práce a dokonca ukradli zošívačku.Teraz vás mučí hrôza odplaty.Správajte sa ako skutočný darebák - vytvorte si dobrú povesť.Stačí na to, aby ste niekoľkokrát priniesli kôš a smiali savtipy iných ľudí.V ideálnom prípade počúvajte odhalenia kolegov a sympaticky prikývnite.

Čo znamená polícia podľa knihy snov

  • Millerov výklad snov považuje Miller za odvolanie na políciu alebo na ktoréhokoľvek úradníka činného v trestnom konaní.že sa nedokážete vyrovnať a potrebujete silnú podporu.Ak vás priblíži hliadka - počkajte na súd a objasnenie podrobností, vyberanie nitov.
  • Zatknutie z pohľadu Millera môže byť zaujímavým návrhom, možnosťou voľby.Uniknite z prenasledovania - ste unavení z rodinného života alebo práce.Nájdite spôsob, ako si oddýchnuť, čas len pre seba, ísť na dovolenku sám.Nemôže- to znamená, že vám život nepatrí.
  • Freudova kniha snov vo výzve adresovanej orgánom presadzovania práva žiada o zakázané potešenie a zotročovanie v sexe.Príliš silná kontrola osobnosti vám bráni v relaxácii a maximálnom potešení.v sexe uprednostňujete pasívnu obeť s minimálnou aktivitou.Naučte sa prevziať iniciatívu, ktorá sa zaujíma o podrobnosti procesu.
  • Výklad snu Wangiho interpretuje rozhovor s políciou ako hlavnú hádku, identifikáciu vážnych nezhôd v rodine alebo v práci.Vo sne vidíte, ako polícia zadržiava vášho suseda za nesprávny zber odpadu, kolegu pre klábosenie a krádež šišiek - vy sami chcete moc a ste pripravení potrestať odpadlíkov.Musíte pochopiť seba a nadviazať normálne vzťahy s ostatnými.Naučte sa porozumieť ľuďom.

Záver

Vidieť políciu vo sne je znakom kontroly.Vonkajšie alebo vnútorné.V každom prípade ide o obmedzenia.Môžete sa s nimi vyrovnať alebo sa vyhnúť kontaktu.Život každého človeka v modernom svete nie je slobodný a regulovaný.Každý krok je prísne kontrolovaný.V niektorých prípadoch však kontrola dosiahne kritické hodnoty.Bojujte za svoj vnútorný priestor, osobný čas, slobodu pohybu.

Už musí otvárať oči moderného človeka.Vstaň rýchlo, uprataj sa, vyzeraj slušne, variť raňajky, starať sa o deti, bežať do práce.Akákoľvek odchýlka od výkonu služby je potrestaná a odsúdená, akoby nad vami stál neustále neviditeľný policajt, ​​ktorý je pripravený napísať pokutu za najmenšiu chybu.Vidieť políciu vo sne je jedným z protestov proti úplnej kontrole.Musíte nájsť východisko z tejto situácie.

Aj keď ste slušným občanom, priamy kontakt so štátom a kontrolnými štruktúrami sa nikdy nevyskytuje dobre.Prinajlepšom vás nechajú ísť a všetko zostane rovnaké.Nestrácajte čas zbytočne.Trávte čas na sebe.