Prečo sa dážďovky snívajú?

Dážďovky plnia funkciu uvoľňovania pôdy, používajú sa ako návnada na rybolov a objavujú sa vždy pred dažďom.Výhody článkonožcov sú zrejmé.A prečo sa dážďovky snívajú - horšie alebo dobré?Väčšina komentátorov definuje úlohu väzňov zmeny vo vzťahoch s blízkymi.

Všeobecná ľudová interpretácia

Predtým, ako sa obrátime na knihy snov, je potrebné podrobne si spomenúť na obrázok z pozorovaného pozemku:

 • , kde boli dážďovky;
 • čo sa stalo vo sne;
 • čo robil snílek.

Obrázok článkonožcov vo sne hovorí o vnútorných skúsenostiach snívateľa, ak v jeho živote dôjde k nedorozumeniu alebo konfliktu s blízkymi.Ak takéto skúsenosti neexistujú, spánok sa v blízkej budúcnosti považuje za predzvesť vzrušujúcej cesty.

Ak chcete vidieť červ kopať pôdu- profitovať.Je to dobré znamenie, pretože červ robí svoju obvyklú vec: hnojí pôdu.Zisk sa však neobjaví, ak snívateľ nevyvinie primerané úsilie.

Ak živé bytosti nevykopávajú pôdu, ale jednoduchoroj a krútenie sa po zemi , očakávajte dlhotrvajúci konflikt s blízkym prostredím.Ak nechcete najskôr dosiahnuť zmierenie, hrozí, že sa hádka zmení na škandál.

Zbieranie červov zo zeme- na zlepšenie finančných záležitostí: zvýšenie platov alebo uzavretie ziskovej zmluvy.Tento graf v negatívnom prejave však môže predpovedať aj nepresvedčivé úsilie, ktoré vyžaduje veľa energie aČas.Dobrým ziskom je vidieťčervov .

Použite červ ako návnadu- získajte celoživotné lekcie od chorých.Pre lepšie alebo horšie sa rozhodnete.Ak sa však snílek nachádza v konfliktnej zóne s protivníkmi, pozemok predstavuje víťazstvo nad víťazmi nad nepriateľmi.

Dážďovkysa plazia po tele ?Tento graf symbolizuje vašu pozíciu - akýmkoľvek spôsobom dosiahnuť cieľ.Pri dosahovaní cieľa však môžete vážne strácať svoje zdravie: premýšľajte o tom.

Tiež červy, ktoré sa plazia telom, môžu predpovedať zhoršenie nevyriešeného problému, ak budete naďalej zostať neaktívni.V iných knihách snov tento obrázok predpovedá ochorenie presne tej časti tela, na ktorej bola detekovaná.

Červ v potravesníva o láskavosti: nepriatelia pre vás pripravili pascu.Ak sa živé zvieratá plazia po ovocí, čakajte na konfliktnú situáciu v rodine alebo sa pokúste tomu zabrániť.Okolo sníva sú drby.

Rozdrvte živé bytosti- nepríjemné vysvetlenie so starostlivou osobou.Ak žena vidí sen, je čas myslieť na rozlúčku s nepotrebným mužom?Týmto rozhodujúcim krokom vytvoríte priestor pre iného človeka, ktorý sa čoskoro objaví na obzore vášho života alebo sa už objavil.

Interpretácia snov o snoch o červoch

 • Kniha Millerových snovzvažuje: sen prichádza do problémov z blízkeho prostredia.Problémy však nebudú trvať dlho a nebudú viesť k otvorenému konfliktu.
 • Ezoterická kniha snovinterpretuje tento sen ako rýchly výlet.Cesta bude dlhá a bezpečná.Ak živé bytosti vykopú pôdu, pôjde o rýchly zisk a finančný úspech.
 • Kniha snov psychológa Loffavidí v zápletke prejav snahy snívačky o budúcnosť, neistotu na zvolenej ceste a pocity o nej.Takýto psychologický postoj negatívne ovplyvňuje vzťah s blízkym prostredím: môže vyvolať konflikt.
 • Moderná kniha snovinterpretuje videný obrázok zo zápornej stránky: okolo roja sú zavesené vešiaky.Nemali by ste počítať s podporou ležiacich priateľov v ťažkých časoch, ale zatiaľ sú blízko.
 • Interpretácia sna Grishinouvidí vo sne symbol smútku.
 • Najnovšia kniha snov sa zaoberá: videnie červov vedie k vyrážkam na tele a alergiám.
 • Interpretácia snov v zime prorokuje menšie nedorozumenia s blízkymi.
 • Čínska kniha snov považuje zápletku za šťastie v poľnohospodárskej práci.
 • Výklad snov z A do Z vyjadruje sklamanie v láske.
 • Dream Book of Wangiinterpretuje zápletku z mystickej stránky: existuje stretnutie s obchodovateľnými a zlými duchmi.V inej verzii tlmočenie predstavuje stretnutie s čarodejníkmi alebo čarodejnicami.Červy držte v dlaniach - odhalíte čarovný dar.

Tip

Ak ste snívali o dážďovkách, uveďte príbeh, ktorý ste videli, do skutočného života.Zaujíma vás viac financie, osobné vzťahy alebo kariéra?Spánok dáva konkrétnu odpoveďotázka záujmu snívateľa.Obrázok červov plaziacich sa v úrodnej pôde sľubuje poľnohospodárovi bohatú úrodu.