Prečo sa dinosaurus sníval - nuansy dekódovania podľa kníh snov

Kedysi na Zemi žili obrovskí a hrozní dinosauři.Niektorí sa mierumilovne pátrali po zelenej tráve, zatiaľ čo iní čistili husté húštiny alebo prenasledovali stepu pri hľadaní šťavnatého kúska mäsa.Polovica týchto strašidelných príšer mala teda úplne pokojný charakter.Dnes sa s nimi nestretneme ani v tajge ani v stepi, ale stále k nám prichádzajú vo sne, aby varovali pred nadchádzajúcimi udalosťami.

„Čo sa na nás pripravuje na nasledujúci deň ...“

Podľa knihy ŽENY Dream, keď vo sne vidí dinosaura, bude musieť v skutočnosti riešiť vážne problémy.Okrem toho je veľkosť plazov priamo úmerná závažnosti nastávajúceho problému.Aj keď existuje iná interpretácia - žena čoskoro získa mocného patrónky.

Je dôležité pamätať na podrobnosti spánku.

 • Ak je váš dinosaurus navonok pokojný a pokojne dupá po okolí, bližšie sa pozrite na svoje okolie.Nie všetci priatelia sa k vám správajú láskavo.Kdesi medzi davom príbuzných a známych sa tu chovala taká šelma.Kniha hviezdnych snov v tomto prípade odporúča, aby boli aspoň trochu skromnejšie a mierumilovnejšie ambície.
 • Vo sne vás napadol dinosaurus - čakajte na problémy.Problémy sa stanú vám alebo niekomu z príbuzných.Kniha snov Millera je vernejšia - neznepokojujte sa, všetko bude rozhodnuté bez vašej účasti.
 • Utekáte pred dinosaura.V živote vás prenasledujú strašidelné problémy a falošné obavy.Buďte pokojní, nerobte slona z muchy.Každý z vašich problémov sa vyrieši raz alebo dvakrát, ak z neho prestanete bežať.
 • Jazda vo snejazda na monštrá - zabalte si kufor.Čaká vás nezabudnuteľná cesta.
 • Sledujete život dinosaurov v prírode.Čaká vás vzrušujúci pohľad.Môžete navštíviť nejakú ohňovú show, aj keď je možné, že so svojím dieťaťom len idete do zoo.

„Hrdinovia v ruskej krajine ešte neboli preložené ...“

Ukázalo sa, že problémy sa dajú bojovať vo sne.

 • Podarilo sa vám odviezť dinosaura preč.Takže problémy s budením vás budú sprevádzať.
 • Ak je bitka s dinosaurom v plnom prúde a sen ste nesledovali až do konca, v skutočnosti v ťažkej situácii vás určite bude podporovať niekto z vás, ktorý je vám blízky.Preto nezúfajte, keď čelíte problému, pretože priatelia vás nenechajú v ťažkostiach.
 • Ak sa však ponáhľate do pokojne pasúceho sa dinosaura vo sne, Akulina Dream Book sľubuje nešťastia a nešťastia.Dá sa im zabrániť, ak sa vám podarí zničiť monštrum.
 • Snívali ste o trochu dinosaura.Je čas hovoriť s deťmi, vyriešiť všetky ich problémy a odpovedať na všetky otázky.Nenechajte si ujsť okamih, nie až tak často existujú také zápisy o zjavení.
 • Dinosaurus sa stal vaším miláčikom.Moon Dream je presvedčený, že ste veľmi osamelí, aj keď máte veľkú rodinu.
 • Ak sa dinosaurus sníval v klietke - v skutočnosti sa budete môcť vysporiadať s detektívom.
 • Osamelý dinosaurus vo sne sľubuje stretnutie s priateľom z minulosti.
 • Stádo býložravých dinosaurov predstavuje zisk alebo nákup dlho žiadaného predmetu.Predátori snívajú o materiálnych stratách.
 • Nemôžete sa vyrovnať so zlomyslnýmdinosaurus?V skutočnosti sa vyskytnú problémy s deťmi alebo podriadenými.
 • Vajcia dinosaurov naznačujú dlho očakávaný nákup.Stanete sa vlastníkom vecí, o ktorých sa vám sníva ani jeden rok.Ale ak si nie ste istí, či vidíte pred sebou vajcia dinosaura, možno sa v skutočnosti ocitnete v situácii, ktorú nemôžete ovládať.Buďte ticho a držte hlavu von.Čas sa hrá na vašej strane a všetko sa rozhodne samo, bez vašej priamej účasti.
 • Mŕtvy dinosaurus je vaša chúlostivá povesť.Na preukázanie odbornej spôsobilosti budete potrebovať veľa úsilia.
 • O vypchatom dinosaurovi sníva niekto, kto sa nečakane zapája do vecí minulých dní.Takýto zvrat udalostí vám určite nebude prospešný, budete musieť komunikovať so starými chorými a priťahovať svoju nevzhľadnú minulosť.

Godzilla v meste

Dreamwright Wangi spomína aj dinosaura.Dinosaurus lietajúci nad mestom alebo skôr pterodaktyl je znakom planetárnej katastrofy.V skutočnosti sa môže vyskytnúť zemetrasenie, cunami, hurikán alebo povodeň.Možno ste poznali mesto, potom je tu možnosť uniknúť a vylúčiť najmenej niekoľko ľudí z nebezpečnej zóny.

 • Sníval som o bitke medzi dvoma dinosaurami.V globálnom meradle prichádza zmena režimov, v menšom meradle nová práca, sťahovanie, zmena stavu.Vezmite prosím na vedomie, že zníženie je možné, ako aj stúpanie.Ak existuje najmenšia pochybnosť o úspešnom výsledku, podniknite kroky, skúste sa ukázať z najlepšej stránky.
 • Dinosaurus zničí vaše mesto,pred našimi očami sa známe domy menia na ruiny.Moderná kniha snov varuje, že v skutočnosti na vás niekto zahrá trik.Je nepravdepodobné, že by ste sa mohli pripraviť na takéto losovanie, ale skúste starostlivo analyzovať všetky návrhy, ktoré dostanete.Ale monštrum pokojne kráčajúce po uliciach prorokuje príchod vzdialených príbuzných.Možno to nie sú veľmi dobré správy, ale máte čas pripraviť sa napríklad na kúpu lístka na koniec sveta.
 • dinosaurus sa skrýva medzi skalami, v medzerách alebo jaskyniach.Kniha starých ruských snov prorokuje občianske konflikty, vojenské konflikty medzi krajinami.V modernom jazyku čelíme tretej svetovej vojne.Je dobré, keď drak padá vo sne do železnej klietky.To znamená, že program jadrovej odstrašovania stále funguje.
 • Ak ste vo vlastnom dome videli dinosaura, priatelia vás čoskoro prekvapia.Keď ste sa s ním stretli, mali ste strach - to znamená, že sa obávate o nedokončenú prácu a starosti o svoju kariéru.Ak ste nevystrašili pohľad na monštrum, potom ste si istí v seba, nebojte sa akýchkoľvek zmien a vy zvíťazíte z akejkoľvek neporiadku.
 • Vo sne je váš dom ako jaskyňa Ali Baba a poklad je chránený buď drakom, alebo dinosaurom.Anglická kniha snov je presvedčená, že máte cenné informácie, ktoré s ostatnými nechcete zdieľať.A márne.Úprimnosť pomôže získať rešpekt kolegov a zvýšiť svoj status o niekoľko bodov.

Kniha snov Kataríny Veľkej upozorňuje na váš vnútorný svet.Podľa neho je dinosaurus akumuláciou negatívnej energievypukne počas konfliktu s ostatnými.Nepriatelia využijú váš výbušný stav a v najnevhodnejšom okamihu vyprovokujú zlosť.Interpretácia snov spoločnosti Miller tiež vyžaduje zvýšenú sebakontrolu.

Najlepším výkladom sna o dinosaurovi je ruská kniha snov.Sľubuje neslýchané bohatstvo, pre ktoré nebudete musieť pracovať.Môžete si nájsť poklad alebo kúpiť šťastnú lotériu.Nezabudnite však, že existuje veľa vecí, ktoré nemôžete kúpiť za peniaze, napríklad dinosaura.