Prečo sa hady objavujú vo vode: správne dekódujte podľa kníh snov

Ukazuje sa, že na planéte žije viac ako 3 000 druhov hadíkov, a to od polárneho kruhu v Škandinávii po južnú Austráliu.Nájdete ich na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy a dokonca hlboko pod vodou a vysoko v horách.Čo hadi snívajú vo vode, poznáme v slávnych knihách snov.

Had sa nekousne kvôli sýtosti, ale kvôli šikovnosti

Had má veľmi univerzálnu symboliku.Schopnosť zabíjať jej dáva význam smrti, ničenia všetkého, ničenia.Hryzie rýchlo a presne a jed koná okamžite, čo pripomína hadie prefíkanie, prefíkanosť a krutosť.

Môže sa rozmnožovať, byť mužským aj ženským.U žien môže taký znak oplodneného hada sľubovať dlho očakávané tehotenstvo.A stvorenie, ktoré sa rýchlo objavilo a okamžite zmizlo, odhaľuje ženské tajomstvo, tajomstvo, nepredvídateľnosť, intuitívnosť.

Viper stočený do krúžkov je spojený s cyklom udalostí.Dva hady zviazané okolo jednej palice vo vode alebo na súši sú zosobnením dobra a zla, svetla a tmy, choroby a uzdravenia, múdrosti a slepej vášne,život a smrť.

Tento mužský symbol, ktorý prišiel vo sne, posilní jeho schopnosť oplodniť sa a viesť k novému životu.

Keďže had žije pod zemou, má prístup k iným svetovým silám a mágii.Pravidelná výmena kože hada zosobňuje obnovu, znovuzrodenie, vzkriesenie.Pravidelne sa plaví, aby sa zahreje, siaha po slnku, čo znamená túžbu po duchovnom vývoji, po svetle, múdrosti, poznaní.

V kresťanstve je hadom protivník Satan, ktorý ovplyvnil pád človeka.

Pre snívača môže tento nejednoznačný symbol znamenať konflikt medzi jeho pozitívnymi a negatívnymi zásadami, nekontrolovanou energiou, statočnosťou a ostrou mysľou, prefíkanosťou, múdrosťou, prefíkanosťou, schopnosťou prežiť v ťažkých podmienkach, znovuzrodiť a obnoviť mimo uznania.

Pokiaľ ide o hada vo vode, je to skôr znak tajného poznania, objavov, poznania všetkého pozemského.Voda je zdrojom všetkých vecí na planéte, spojených so ženskou hmotou, lonom vesmíru, vodami plodnosti, zdrojom života.Jedovaté hady sa nekousú vo vode, nie že ich nechcú, jednoducho nemajú príležitosť.

Preto pre človeka môže sen s hadmi vo vode spôsobiť strach, strach, nepríjemné pocity hrôzy, ale napriek tomu sa stane predzvesťou veľkých udalostí alebo predzvesťou, ktoré ste zašli príliš ďaleko a musíte zastaviť, premýšľať, chápať, čo sa deje okolo,

Žena, ako had, niekedy mení svoju pokožku, ale nemení jej povahu

Akvárium s hadmi vo sne je príznakom zlej pivovarníckej činnostiprostredie medzi vašim vnútorným kruhom.Zjavne sa objavili závistlivé ženy, súperky, ktoré vás nechcú vidieť na vrchole úspechu, sláva, a vynasnažia sa im to zabrániť.

Sledujte, ako dvaja hady plávajú na tej istej tyči na rieke - v skutočnosti je to priaznivé obdobie na vytvorenie domu, obnovu domu a počatie dieťaťa.Duše zachová pokoj, mier.Bude existovať túžba po kreativite, čítaní pozitívnej literatúry, učení sa niečo novému, tvoreniu.Dobré obdobie pre dobré rodinné hodnoty, tradície, rituály, ktoré chcete odovzdať svojim deťom a vnúčatám.

Muž niekedy na panvici

Plávanie medzi zmijami, ale nebojí sa, ale iba zrýchľuje tempo pohybu po zemi - testy, ktorými prejdete, vás zmäkčia.charakter učenia odhodlanie, vytrvalosť a vytrvalosť.To všetko sa stane základom budúceho rozvoja a kariérneho úspechu.

Sledovanie toho, ako sa plazí jedovatá bytosť pod vodou, je dobrým znamením, sľubuje propagáciu, obchodnú cestu s možným presunom na nové miesto bydliska.

Modrý had sľubuje odpočinok v dobrej spoločnosti a veľa šťastia v hazardných hrách.

Mladý had má viac jedu, knihy snov autora

Sigmund Freud

Analógia sa skladá z hada s mužským penisom a ženskou pupočnou šnúrou,čím sa kombinuje muž a žena v jednej bytosti.Pre človeka je sen, kde sa hady krúži vo vode, najvyšší stupeň jeho sexuálnej aktivity, aby počal dieťa.V okamihu, keď si želajú ašance na zdravé a silné potomstvo sa zhodujú.

Pre ženy, ktoré sa snažia ukrývať pred hadom vo vode, sen predpovedá nechcené tehotenstvo, ktorému sa dá predísť tým, že sa počas tohto obdobia nezdrží sexuálneho styku.

Ak to, čo vidíte, nie je vôbec desivé, ale skôr fascinujúce, udivujúce, prejavujete záujem a zvedavosť s jedovatými bytosťami, priblíženie - to znamená, že sa prebúdzate v snahe otvoriť sa, poznať svoje skutočné túžby, zažiť vášeň.

Gustov Miller

Dáva negatívny význam interpretácii tohto symbolu tým, že dáva hadovi zradu, všetky formy a prejavy zla.Pre snílek - to predstavuje boj o existenciu, sériu pokusov, bolesť, strach, výčitky svedomia.

Zabíjanie týchto jedovatých tvorov vo vode - personifikuje dosiahnutie cieľov za každú cenu.Ale po zohľadnení všetkých vašich záujmov zažijete úplnú devastáciu, pocit beznádeje, túžbu opraviť všetko tak, ako to bolo pôvodne.

Plávať v rieke medzi krútiacimi zmijami - žiť v úzkosti a napätí pre váš život, kariéru, rodinu.Cítite neustále napätie, strach zo straty alebo straty.Vymaniť sa z vody znamená pochopiť príčinu, zdroj vašich obáv a napraviť situáciu.

Hadí kúsok na brehu a zmizol vo vode - očakáva sa zrada od najbližšieho okruhu známych z obchodných vzťahov alebo príbuzných.Pre nich ste hrozbou, ktorá môže zasahovať do vykonávania ich mazaných plánov, a preto sa vás budú snažiť urobiť včas.odstránené.

Ak chcete prejsť cez bahnitú rieku a cítiť, že sa vás niečo chladné a klzké týka, zažijete ostré výkyvy nálady od apatie k hnevu, chorobe, úzkosti a prudkosti.

Nostradamus

Had predstavuje pád človeka, jeho najzákladnejšie potreby a pocity.Boa obmedzujúci hrdlo vo sne nesie skutočné nebezpečenstvo pre snílek.Ak má osoba astmu, je to jasný príznak zhoršenia chronického ochorenia.A kto sníva o takom príbehu v predvečer dohody, je rozumné zrušiť rokovania až do lepších časov, inak dôjde k zničeniu a chudobe.

Hrozbu ľudskej krutosti možno zažiť, ak sa sníva o hadej loptičke alebo o niekoľko samostatných stvorení zvinutých v prstencoch.Môžete sa chrániť tým, že vylúčite prechádzky v tme a vyhnete sa preplneným miestam agresívneho protestovania proti vládnym politikám ľudí.