Prečo sa králikovi snívalo - črty interpretácie podľa snových kníh

Ukazuje sa, že ak by králik dostal príležitosť množiť sa nezávisle a slobodne, ako je to len možné, potom by sa ich počet po deväťdesiatich rokoch rovnal počtu štvorcových metrov na našej planéte.Aký je sen králika, učíme sa v knihách snov.

Obsah
  1. Králik je nielen hodnotnou kožušinou
  2. Za dvoma zajacami.ak prenasledujete, nezachytíte jedného
  3. Nehľadajte zajac v lese - sediace na okraji
  4. Autorove knihy snov
  5. Sigmund Freud
  6. Wang
  7. Gustov Miller
  8. Yuri Longo
  9. Evgeny Tsvetkov
Králik je nielen hodnotnou kožušinou

Symbolika králika je rôznorodá, ale najviacjeho hlavnou kvalitou je plodnosť.Samica králika má rozdvojenú maternicu, môže uniesť dva vrhy naraz, počaté od rôznych samcov a v rôznych časoch.Často sú označené chtíčom, zvádzaním, prechodnými intímnymi vzťahmi a nie sú viazané žiadnymi povinnosťami.Tento symbol sa často spája s kvantitou na úkor kvality.

V kresťanstve zajac zosobňoval početných potomkov.Ležiaci králik pri nohách Panny Márie je symbolom víťazstva nad žiadosťou.A bezbrannosť zajaca bola pripísaná veriacim v pravoslávie a v Krista.Veľkonočný zajačik symbolizuje znovuzrodenie, obnovu života a zmŕtvychvstanie.

V pozitívnom výklade je zajac predzvesťou šťastia, šťastnej šance, šance, ktorá sa ľahko prehliada.Pre páry je to záruka lásky, rodinných hodnôt.Králik pri vchode do svojej diery -symbol ostražitosti a obratnosti.Biely zajačik pre ženu predpovedá vynaliezavosť, svetskú múdrosť, hraničiacu s naivitou, obratnosťou, vytrvalosťou, plachosťou.

Toto zviera môže dievča upozorniť na nebezpečenstvo a nepredvídané následky pre ňu.V skutočnosti môže dravec doslova vystrašiť králika k smrti.

Ak prenasledujete dve zajace, nezachytíte ani jedného

zajace, ktoré utekajú pred vami, sú v živote únoscami zhovievavých udalostí.Biele alebo sivé našuchorené tvory sľubujú splnenie najcennejších túžob, manželstva a prosperujúceho šťastného života.

Králiky utekajúce od vás narážajú na rozmazané ciele alebo ľahkomyseľnosť vo vzťahoch s fanúšikmi.Neoceníte si zvýšenú pozornosť mužov, ale môže to rýchlo skončiť.Osamelosť je jednou z perspektív hrdej a arogantnej osoby.Musíte si uvedomiť, čo skutočne chcete od života, čo sa snažíte, čo vás urobí šťastnými.Pomôže vám to pri výbere správneho partnera v živote, s ktorým sa budú záujmy a názory zhodovať, a budete s ním spokojní.

Sledovanie spiaceho zvieraťa nie je príjemným znakom.Z tohto môžeme očakávať hádku a napätie vo vzťahoch s manželom.Konflikt je pravdepodobne spojený s charakteristikami vášho intímneho života alebo skôr s jeho neprítomnosťou.Možno kvôli pracovnej záťaži ste sa venovali trochu času svojej druhej polovici a pokúsi sa s vami vyjadriť svoju nespokojnosť.Krátkodobá pomoc pri zmierňovaní situáciedovolenka strávená spolu niekde v tropických krajinách.

Nehľadajte zajac v lese - sediaci na okraji

Muži, ktorí obťažujú skákanie sivého, bieleho alebo dvojfarebného zajaca, sľubujú zvýšenie blahobytu.Nie je známe, odkiaľ môže pochádzať zisk, ale vysoký podiel vašej účasti pomôže tomuto: dôvtipné, rýchle rozhodovanie, vynaliezavosť a temperament.Vďaka týmto vlastnostiam dosiahnete vysoké postavenie v spoločnosti a zvýšite svoju autoritu medzi príbuznými a kolegami.

Čierny zbabelec vás varuje, že riskujete stratu stability.To sa môže týkať osobných vzťahov, ako aj obchodných vzťahov.Počas tohto obdobia by sa nemali uskutočňovať finančné transakcie, vykonávať veľké transakcie, podpisovať dohody týkajúce sa dlhodobých záväzkov.Stačí žiť plánovaním svojich súčasných úloh a riešením každodenných úloh.Rodina by mala dodržiavať zdržanlivosť a toleranciu voči svojim blízkym, aby nespôsobovala konflikty a hádky.

Červený zajačik vo sne prichádza k tým mladým ľuďom, ktorých osobný život bude plný dobrodružstva a dobrodružstva.Kde ste, je tu neustále zábava, oslava, pokušenie a potešenie.Aby ste neľutovali následky chýb, je lepšie nestratiť hlavu.Bude ťažké zachrániť povesť a obnoviť poškodenú autoritu.

Zajac v klietke je istým znakom bohatstva a finančnej stability.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Vízia týkajúca sa králika, presnívanie je vysvetlené ako prejavjeho žiarlivosť, podozrenie zo svojej milovanej.Tieto charakteristiky sa prejavujú na základe všeobecnej pochybnosti, ich mužských schopností a schopnosti dať partnerovi potešenie.Je možné prerušiť vzťahy s úplnou nedôverou v manžela /manželku.Mali by ste sa porozprávať, zistiť všetky okamihy, ktoré vás tak obťažujú a obťažujú.Je to lepšie ako ponáhľať sa do kríkov, schovávajúc sa pred problémami.

Wang

Pripisovanie veľkého významu farbe hlodavca predpovedá pozitívne aj negatívne situácie s zajacom.Biely králik je teda poznačený láskou, nežnosťou, vernosťou a dôverou manželov.Čistota ich myšlienok a názorov sa odovzdá ich potomkom, šíriac dobré a ľahké po celom svete.Pre slobodných ľudí - je to šťastná príležitosť spoznať druhú polovicu a vytvoriť silnú rodinu.

Čierne zviera vo sne je zlým znamením.Môže prenášať zdravotné problémy, zhoršujúcu sa finančnú situáciu, ničenie morálnych zásad, rozklad osobnosti.

Tieto stvorenia sú nočné, symbolizujú mesiac, a teda smrť a zmŕtvychvstanie.Zachytenie čierneho zajaca teda znamená chôdzu po smrti.

Gustov Miller

Pozitívna interpretácia predpovedá ľahkého králika.Život sníva v koreni sa môže zmeniť pri pohľade na túto šelmu vo sne.U mužov zamestnaných v podnikaní je to ukazovateľ rastu jeho príjmu.Čím vyššie zajac preskočí okolo vás, tým rýchlejšie sa vaše finančné príležitosti zvýšia.Ženy obklopené zajacom predpovedajú veľké rodiny.Potomok bude zdravý a šťastný.

Yuri Longo

Tlmočník spája zrakového králika s osobnými kvalitami snílek, jeho charakterovými črtami: plachosť, nadmerná zbabelosť, izolácia a podozrievanie.Aby ste prežili niečo dobré, musíte sa otvoriť a dôverovať tomuto svetu.A keď sa chystáte do chráneného sna, musíte byť schopní riskovať a byť rozhodnejšími v každodenných záležitostiach.

Zviera utekajúce od vás vo sne nesľubuje dúhový obraz.Skôr to znamená premeškané príležitosti, stratený čas a úsilie.V krátkom čase nedosiahnete svoj cieľ.

Evgeny Tsvetkov

Negatívna symbolika odhalila kniha snov spiacemu človeku, ktorý vidí zajaca.Pripája sa k hroziacemu nebezpečenstvu, obavám, obavám a obavám.Existuje králičie mäso - predzvesť vývoja chorôb alebo zhoršenia chronického ochorenia.