Prečo sa lebka objavila vo sne - predpovede slávnych snov

Lebka je obľúbeným atribútom rôznych odevných doplnkov a šperkov.Tento obrázok spája rôzne a odlišné skupiny ľudí, ktorí sa obávajú problémov bytia.O čom lebka sníva, sa učíme v populárnych knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná predpoveď
 2. O čom ešte je lebka sníva
 3. Autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. ) Yuri Longo
Všeobecná predpoveď

Lebka ako symbol má dvojitý, úplne opačný význam.Na jednej strane je to priame stelesnenie smrti, negatívnej energie, iných svetských síl temnoty.Na druhej strane však odráža opozíciu a túžbu po večnom živote.

V starom Ríme bojovníci používali toto znamenie na odevy a brnenie, pričom verili, že to zachráni ich životy a pomôže poraziť nepriateľa.Pripomínka smrti im preto prikladala opatrnosť, pozornosť, obratnosť, vytrvalosť a zručnosť.

V ruskej symbolike sa kosti lebky nazývali „Adamova hlava“ - toto zosobnené oslobodenie od smrti, znovuzrodenia a spásy duše.Adamova hlava bola aplikovaná na kláštorný plášť, používaný v krížoch a krížoch tela.V moderných subkultúrach lebka znamená nebojácnosť.Pre cyklistov je tento obraz ako výzva smrti.

Lebka vo sne môže odrážať protirečivú povahu sníva, ktorý vždy ide z extrémneho do extrémneho, nie vždy cíti jemnú hranicu medzi dobrom a zlom.Títo ľudia sú zvyčajne veľmi tvrdohlaví, pyšní, domýšľaví aposadnutý.Ak ste snívali o lebke, potom stojíte na križovatke a je pre vás ťažké rozhodnúť sa.

Úsmevný vzhľad v snoch je znakom opatrnosti pred zjavnými chybami.Osud, ako to bolo, vás testuje na silu, posielajú vážne životné situácie, ktoré možno nebudete schopní zvládnuť sami.Skúsenosti vôle, ste pripravení vzdať sa stability a známeho miesta.Zmiernením vašej postavy a posunom k ​​úspechu môžete vypnúť zdanlivo ziskovú a sľubnú cestu a včas zmeniť svoju stratégiu.

Držať tento atribút smrti v rukách znamená zlyhať v podnikaní.Nevzdávajte sa náhodou, udržujte situáciu pod kontrolou, aby sa okolnosti nestali mimoriadnymi.

Sníval som o vlastnej lebke, ktorú považujú dospievajúci - znamenie, že sa s vami chce vyrovnať, sleduje vás a opakuje svoje konanie a konanie.Pre snílek je to veľká zodpovednosť.Musíte aktívne ukázať svoju múdrosť, slušnosť, láskavosť a kreativitu.

Pokúsiť sa nájsť tento symbol na Zemi - hľadať odpovede na konfliktné otázky.Burrow - eliminujte to, čo trápi vašu dušu po mnoho rokov.

Čo ešte sníva lebka o

 • v zlatom ráme - na stretnutie s talentovaným a vševedúcim človekom, guru jeho remesla;
 • snívali vo forme šálky, z ktorej pijete - pochopiť podstatu bytia, usilovať sa o osvietenie, sebevzdelanie, duchovný rozvoj, morálny ideál;
 • rozbíjať kladivom - k degradácii, spadnúťmorálne a duchovné princípy, zrúcanina;
 • modliť sa za neho - v skutočnosti by pre seba vytvoril modlu, mylne veriac vo svoje jedinečné schopnosti a schopnosti;
 • hádzať do mora - v skutočnosti sa snaží začať nový život a zanechať dobré myšlienky a nápady;
 • na potešenie z obrovskej lebky - aby sme mohli falošne usudzovať o autoritatívnej a vplyvnej osobe, je ľahké uveriť zvesti, klebetám ​​a nepotvrdeným informáciám.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

V jeho spánku je jeho vlastná lebka spojená s hľadaním hlbokého významu vo všetkom, dokoncavo veciach intímneho života.Ste zvyknutí komplikovať situáciu, keď potrebujete relaxovať a baviť sa.Takéto osoby majú často problémy s komunikáciou s opačným pohlavím.Usilujete sa o ideálny vzťah, hlboké pocity, požadujete a očakávate rovnaké správanie od svojej milovanej.Sexuálny vzťah so ženou sa pre vás stane dostupnejším a príjemnejším, ak s ním budete zaobchádzať ako so známym spôsobom života.

Mal som lebku v posteli niekoho iného - predpovedajú to zdravotné problémy v dôsledku nezrozumiteľného sexuálneho styku v minulosti.Budete ľutovať a ľutovať chyby búrlivej mládeže.Nevyhýbajte sa zdravotným problémom.To môže ovplyvniť váš sexuálny život v súčasnosti.Existuje vysoká pravdepodobnosť strachu z fyzickej intimity s potenciálnym milencom.

Pre človeka je takým spiknutím stelesnenie strachu zo sexuálnej impotencie, impotencie, strachu zo straty mužskej sily, neuspokojenia partnera.obdobie, v ktorom sa sexuálna aktivita prudko znižuje a vedie k dočasnej abstinencii.

Gustov Miller

Mal som sen o mojej vlastnej lebke - svedčí to o vašej ľútosti a pokánia za vaše skutky.Ste pripravení všetko zmeniť, opraviť, ale situácia sa nedá vrátiť.Najbezpečnejším spôsobom, ako sa zbaviť mučenia svedomia, nie je opakovať chyby minulosti.

Držanie lebky priateľa alebo kolegu znamená intelektuálne vášho nadriadeného.To znamená, že v situácii výberu sa bude uprednostňovať ako skúsenejšia, rozumnejšia a múdrejšia osoba.Buďte pripravení na nenávisť a závisť porazeného.

Hladenie ruky po hlave kostry je zlé znamenie, predzvesť zlého súboru okolností, strata životnej energie, bezmocnosť, pesimizmus.Vaša nečinnosť sa prejaví vo všetkom: v práci, rodine, komunikácii s priateľmi.Začiatok akejkoľvek tvorivej činnosti neprinesie jasné vyhliadky.Je čas čakať na obnovenie pôvodnej sily.

Lebka s miernym posmechom je symbolom toho, že nadchádzajúce udalosti sa vôbec nebudú rozvíjať vo váš prospech, čo prekvapí vo forme hádok s príbuznými, zhoršenia vzťahov s kolegami.

Toto sa môže stať všetko kvôli vašej neobmedzenej povahe, ste zvyknutí na sarkazmus proti kolegom, kritiku správania príbuzných, zosmiešňovanie vtipov s priateľmi.Pokúste sa vyjadriť svoju úctu a uznanie, jediný spôsob, ako sa vyhnúť konfliktom.

Yuri Longo

Vidieť lebku vo sne znamená požiadať o riešenie zložitého problému, ktorý sa vynoril z vašej minulosti.Problém je v tom, že po dlhom čase sa význam problému iba zvýšil a na jeho vyriešenie bude teraz potrebovať viac úsilia, času a peňazí.Múdrosť vychádza zo životných skúseností.Táto situácia v budúcnosti pomôže neodkladať naliehavé záležitosti.

Videla som lebku na stole v cudzom dome - stretnete múdreho a vplyvného človeka, ktorý sa stane vašim poradcom a učiteľom.Toto zoznámenie bude pre vás veľmi dôležité, pretože vás posunie vpred, odhalí váš vnútorný potenciál a nájde váš osud v živote.