Prečo sa malým psom sníva kniha snov

Prečo snívajú malí psi?Nie je možné taký sen interpretovať jednoznačne: jeho interpretácia závisí od mnohých faktorov.Pokúste sa preto veľmi podrobne spomenúť na to, čo sa stalo v kráľovstve Morpheus, a vyberte si vhodný výklad.

Interpretácie populárnych snov

Pokúsme sa zistiť, o čom snívajú malí psy podľa autorov rôznych snov.

Vyhľadajte vhodnú predpoveď v zozname:

 1. Stará ruská kniha snov.Psy, ktoré sa objavili vo sne, sú symbolom oddanosti a lojality ľuďom v okolí.Premýšľajte o tom, či si každý taký postoj zaslúži?Možno vaše dobré vzťahy používajú nehodní ľudia.
 2. Interpretácia snov Longo.Ak ste snívali o malých psoch, ktoré sa bozkávajú a pokúšajú sa olízať si ruky, je to dobré znamenie.Po dlhom hľadaní budete konečne schopní nájsť slušné zamestnanie alebo získať povýšenie na existujúce.
 3. Ak snívajú šteniatka, prichádzajú problémy s deťmi.Možno ochorejú, kvôli čomu budete musieť odložiť plánovanú firmu alebo si zobrať práceneschopnosť.
 4. Výklad snu Simona Canoniteho.Autori tejto knihy snov veria, že videnie malých psov vo sne je priaznivým znamením.V skutočnom živote vaše úsilie a úsilie prinesie cenné výsledky, budete úspešní a budete odmenení.
 5. Talianska kniha snov v Meneghetti.Podľa autorov tejto knihy snov nie je vidieť psa vo sne celkom priaznivým znakom.V skutočnom živote ste závislí od niekoho, kto je v ňompodriadené postavenie, vďaka ktorému si nemôžete plne uvedomiť.Je čas oslobodiť sa z okov, stať sa nezávislou osobou a konať v súlade s našimi vlastnými záujmami, nie so záujmami ostatných.
 6. Slávny predchodca Nostradamus veril, že psy snívajú o finančných problémoch.A prichádzajú globálne vážne problémy s peniazmi, môže sa stať, že nebudete vedieť, za čo si kúpiť jedlo.Pripravte sa na riešenie problémov a odstráňte všetky druhy ťažkostí, aby ste zostali nad vodou.
 7. V vysnívanej knihe Tsvetkov je uvedené: ak ste vo sne videli malých psov, vyhrajte za určitej situácie v živote.Môžete zvládnuť akékoľvek ťažkosti, môžete adekvátne vyriešiť akýkoľvek problém, úspech vás bude sprevádzať vo všetkom.
 8. Známy psychoterapeut Freud veril, že najoddanejší domáci miláčik sníva o hádkach a konfliktoch.Vážne sa hádate s osobou, ktorá je vám blízka a drahá.Iba výsledok sporu závisí od vás: bude možné zmieriť sa alebo odísť navždy.
 9. V knihe snov spoločnosti Loff sa uvádza, že šteniatka bez domova snívajú o nastávajúcom nerozpustnom konflikte.Vznikne vážna kontroverzná situácia, ktorú nie je možné vyriešiť pokojne.
 10. V moslimskej knihe snov sa pes považuje za zosobnenie nepriateľa, chorého bez priaznivca.V skutočnom živote vás niekto zaujme a snaží sa ublížiť.
 11. Ak zasiahnete malých psov vo sne, je to priaznivý znak.V skutočnom živote máte dobré zdravie, nebojíte sa choroby.A malé choroby budúchoď rýchlo.
 12. Podľa autora knihy snov Miller snívajú malí psi o priaznivých udalostiach a úspešnom výsledku.Veľa šťastia vás bude sprevádzať vo všetkom - vo finančných záležitostiach a vo vašom osobnom živote.Využite tento okamih na realizáciu svojich cieľov.
 13. Ak žena sníva o malých psoch, čoskoro sa stretne so svojím budúcim manželom.Manželstvo bude dlhé, šťastné, rodina nebude nič potrebovať, s vami vybraným budete mať inteligentné a poslušné deti.

Vo videu si pozrite, o čom ešte môžu snívať psy:

O čom šteniatka snívajú - iné interpretácie

Je veľmi dôležité pamätať si, čo sa vo sne stalo: koľko bološteniatka, ako sa správali, čo ste urobili vo sne.

Závisí od toho aj význam vášho sna.Ponúkame nasledujúce interpretácie opísané v populárnych knihách snov:

 1. Pes zosobňuje predstavu blízkeho priateľa, lojálnej osoby pre vás, milujúceho partnera.Preto čím viac šteniat bolo, tým viac takýchto ľudí vo vašom prostredí bolo.
 2. Aká bola farba šteniat?Biele sny o prosperite a úspechu, čierni sľubujú problémy a neúspechy v skutočnom živote, ryšavky prenášajú jasné emócie a vášnivé sexuálne dobrodružstvá.
 3. Aké veľké boli šteniatka vo vašom sne?Veľkí, plnokrvní psi snívajú o tom, ako sa vo vašom živote objaví oddaný a milujúci priateľ, ktorý vždy príde na záchranu v akejkoľvek, aj najťažšej situácii.
 4. Ak boli šteniatka veľmi malé, v blízkej budúcnosti nájdete spoľahlivého ochrancu apatrón, ktorý mu ponúkne pomoc v ťažkej situácii.Nezamietajte a nenechajte túto osobu vyjadriť sa, nezabudnite poďakovať.
 5. Ak sa šteniatkam sníva o nezosobášenom dievčati, čoskoro stretne dôstojného muža, ktorý sa v budúcnosti môže stať spoľahlivým spoločníkom svojho života.Bude sa dlho a usilovne snažiť získať priazeň svojho vyvoleného.
 6. Podľa niektorých autorov snívajú malí psi o nečakaných daroch.Navyše, čím viac šteniat bolo vo sne, tým väčšia bola miera prekvapenia.Pripravte sa na radosť a ďakujte.
 7. Ak sú malí psi vo sne zlí a snažia sa vás uhryznúť alebo poškriabať, je to nepriaznivé znamenie, ktoré sľubuje zradu milovanej osoby.Pravdepodobný podvod od priateľa alebo zrady blízkej osoby.
 8. V egyptskej knihe snov sa uvádza, že hryzenie psa vo sne varuje: niekto používa kúzlo, aby sa vám pokúsil ublížiť.Snažia sa s tebou hovoriť, očarovať alebo jinxovať.Odporúčame kúpiť a nosiť spoľahlivý amulet, ktorý bude chrániť pred zlom hex.
 9. Ak snívate o mŕtvych šteniatkach, potom ste človek s dobre vyvinutou intuíciou.Venujte viac pozornosti predtuchám a sledujte ich.