Prečo sa nemôžete v noci pozerať do zrkadla

Mirror - položka, ktorá je v každej domácnosti.Nedokážeme si predstaviť náš život bez zrkadlových povrchov, ale skrývajú veľa nevyriešených tajomstiev, sú s nimi spojené rôzne znaky a presvedčenia.Napríklad po tme je zakázané pozerať sa na zrkadlový povrch.Prečo sa nemôžete v noci pozerať do zrkadla?Poďme zistiť túto otázku.

V noci sa nepozerajte do zrkadiel!

Legendy mnohých národností, najmä Slovanov, sa domnievajú, že zrkadlo je vstupom do iných svetov.Za normálnych podmienok do nich nemôže preniknúť život, a preto je cez deň bezpečný pohľad do zrkadlového povrchu.Ale v noci platia úplne odlišné pravidlá, ktoré ustanovujú zákaz kontaktu so zrkadlovým objektom.

Keď padne noc, otvoria sa dvere do inej reality a dimenzií.Ak sa teraz pozriete do zrkadlového povrchu - môžete uvažovať nad obyvateľmi „vyhliadkového skla“.Zároveň riskujete, že sa nebudete veľmi báť (aj keď to bude stačiť najmä pre zvlášť citlivých jednotlivcov), ale že tiež odovzdáte časť svojej životnej energie entitám.A sú pred ňou veľmi, chamtiví.

Tiež sa verí, že človek môže pomôcť takej cudzej bytosti preniknúť do nášho sveta.A o tom, že to bude hroznédôsledky pravdepodobne nie je potrebné vysvetľovať.Ako to skončí?Môžeme len hádať.

Zrkadlo, noc, sviečka

Ezoterici tiež dobre vedia, že pozeranie zrkadlených predmetov v noci môže skutočne spôsobiť veľa problémov: od choroby až po vážne nehody,krádež, dokonca aj smrť.

Osvetlená sviečka má zvyčajne na ľudí priaznivý ochranný účinok: odnáša od nich zlo, zlé oko a iné nešťastia.

Ale v noci, najmä počas takzvaných „diabolských“ hodín (od 00:00 do 03:00), odraz sviečok v zrkadle môže spôsobiť rôznym diabolským entitám a otvoriť im priechod do našich svetov.Pamätajte, aspoň na slávnu svätú veštenie zúženého, ​​keď sa v zrkadle objaví vzhľad „ženícha“, musíte ho okamžite zakryť, inak nie sú vylúčené smutné následky.

Moja stará mama mi povedala hrozný príbeh, ako sa dievčatá v mladosti rozhodli pripraviť sa na osud so zrkadlom a sviečkou.Urobilo sa to jeden po druhom, pretože podľa pravidiel veštenia, malo by byť dievča v miestnosti samo.

Jeden z šťastlivcov skutočne videl tvár svojho budúceho manžela, ktorý sa k nej začal veľmi rýchlo približovať.Bola znecitlivená strachom a nedokázala urobiť jediný pohyb - bola zadržaná ochrnutím.Zároveň sa entita priblížila a priblížila sa, potom tvrdo zasiahla dievča do tváre a zmizla.

Milovník veštenia potom omdlel.A keď ju jej priatelia našli a priniesli jej zmysly - mala na tvári stále veľmi dlhú dobujasne červená škvrna niekoho „ruky“, ktorá pripomína veštenie.

Tento príbeh nie je vynájdený a dokonale demonštruje všetky „kúzla“ nočných manipulácií so zrkadlami a sviečkami.Dúfam, že vás to motivuje k odmietnutiu takýchto krokov, pretože môžu byť skutočne nebezpečné!Ak chcete poznať budúcnosť, je lepšie zastaviť sa pri alternatívnych metódach: karty, astrológia, numerológia, ktoré sú oveľa bezpečnejšie.

Prečo sa nemôžete pozerať na noc v prasknutom zrkadle?

Nefunkčné zrkadlové plochy sú naplnené ešte väčším nebezpečenstvom ako celé.Nemôžu sa používať nielen v noci, ale aj vo dne.Je to spôsobené skutočnosťou, že fragmenty zrkadla veľmi menia svetlo a lámu ho.A ako hovoria starodávne legendy, dokážu zmeniť dušu človeka, ktorý sa na neho pozerá.

Rozbitý zrkadlový objekt v noci spôsobuje vážne poškodenie energetického tela osoby: môže spôsobiť ochorenie alebo iné negatívne následky.

Zrkadlové bezpečnostné pravidlá

Mali by sa používať na ochranu seba pred pravdepodobnými problémami.

  1. Uistite sa, že všetky zrkadlové povrchy v domácnosti sú dokonale čisté.Neustále ich utierajte navlhčenou textíliou a odstráňte prach a škvrny.Tieto udalosti vykonávajte najmä v prípade, že váš dom navštívil nepríjemný človek.Kto vie, možno sa pozrela do zrkadla a želala by si vám ublížiť - v tomto prípade negatívne myšlienky riskujú, že sa stanú realitou.Zrkadlo je jehodruh ukladania a emisie negatívnej energie.Mali by ste preto prijať bezpečnostné opatrenia a po návšteve nepríjemnej osoby dôkladne utrite všetky zrkadlá v byte.
  2. Neúmyselne rozbiť zrkadlový objekt alebo ak sa na ňom vytvorili praskliny, mali by ste ho okamžite zahodiť.Rozbité zrkadlá nie sú márne od staroveku považované za predzvesť nešťastia.
  3. Ak ste chorí, veľmi unavení alebo ak máte len zlú náladu, nemali by ste sa často pozerať do zrkadla.To bude mať negatívny vplyv na vás a vaše prostredie v budúcnosti, pretože subjekt si bude pamätať negatívne informácie a reprodukovať ich v budúcnosti.
  4. Zrkadlá nesmú odrážať vašu posteľ.Je to kvôli tomu, že spiaci človek je úplne bezbranný pred negatívnou energiou.Môžu ho ovplyvniť bytosti z iných skutočností.Navyše zrkadlový obraz zvýši vašu osamelosť (ak sa vyspíte), alebo s rizikom prilákania ďalších ľudí k životu - vyprovokuje zradu.
  5. Je tiež nemožné, aby zrkadlo odrážalo nepríjemné miesta v domácnosti: kôš špinavej bielizne, kôš, toaletná misa atď.
  6. V žiadnom prípade sa nehádajte so svojimi blízkymi pred zrkadlami.
  7. Vo vstupnej hale sa odporúča zavesiť masívne zrkadlo, v ktorom sa všetci členovia rodiny môžu bez námahy vidieť v plnej výške.A zrkadlo sa považuje za úplne nepriaznivé, ktoré „odreže“ časť tela - nad alebo pod.Zamyslite sa nad tým, ako môžete zmeniť.
  8. A nakoniec by som chcel radiť vo všetkomdodržiavať pravidlo „zlatého priemeru“.Nedotýkajte sa zrkadiel a pozerajte sa na ne každých päť minút.Pristupujte k zrkadlovým objektom, ktoré sú v priaznivej nálade.A keď sa od nich vzdialite - znova sa usmejte, prajete si dobrú náladu a úspech!
  9. ​​

Ukončite článok sledovaním tematického videa:

Marissa