Prečo sa ti sníva, že ťa chcú zabiť vo sne?

Prečo snívajú o tom, že ťa chcú zabiť?V skutočnom živote táto udalosť prináša veľa negatívnych emócií, strachu a skúseností.Psychológovia a ezoterici však tvrdia, že prežívanie zlého snu sa považuje za dobré znamenie.Vo sne ste zažili nočnú moru, ktorá sa v skutočnom živote nenaplní.Toto je v podstate korekcia karmy.

Všeobecný výklad spánku

Interpreti snov sa domnievajú, že zabíjanie vo sne symbolizuje nevyriešené životné problémy, veľa problémov.Podvedomie nás varuje, aby sme sa okamžite zaoberali okolnosťami, až kým nedosiahnu svoj vrchol a neublížia životu snílka.Okrem toho je snílek schopný samostatne rozlúštiť spleť formovaných problémov, ktoré sám vytvoril.

Osoba tvrdohlavo si často nevšimne nahromadenú negativitu vo svojom živote a nechce obnoviť poriadok vo svojom osude.Varovanie podvedomia prostredníctvom imaginatívnych obrázkov: je čas vziať si hlavu a urovnať konflikty.Ak sa vo sne dalo predísť smrti zo strany tyrana, potom sa človek vyrovná s okolnosťami.Inak ho čakajú veľké problémy.

Aby sa zabránilo smrti vo sne

Čo to znamená, ak sa snívateľovi podarilo uniknúť z rúk vraha a schovať sa?Toto predpovedá dlhovekosť: smrť ustúpila.Ale aj tento sen môže varovať pred skrytými nepriateľmi,ktorí na vás žiarli alebo chcú „sedieť“ na pracovisku.U niektorých tlmočníkov sa táto epizóda sna interpretuje ako hroziaca nepriaznivá finančná situácia a vážna choroba.

Ak sa pokúsia zabiť nožom- snílek má vnútorný nerozpustný konflikt, ktorý narúša normálny život.Je potrebné porozumieť sebe, vyrovnať dušu a myseľ.

Ak vo sne berú rukojemníkov- je to znak činnosti skrytých nepriateľov, ktorí čakajú na príležitosť poškodiť snílek.Medzi nimi môžu byť konkurenti v práci /obchode alebo susedia.

Pre mladé dievčatámá pokus o život romantický význam - stretnutie s novým fanúšikom.Útok divej zveri má interpretáciu vzhľadu nového priateľa a spojenca.

Príbuzný v úlohe vraha- pokus o nadviazanie vzťahov s vami, ktorý sa zhoršil.Ak sa na obrázku vraha objavil cudzinec, naznačuje to silného konkurenta v podnikaní.

Interpretácia rôznych snov kníh

Millerova kniha snovdefinuje pokus o vraždu ako nespôsobilosť dreamerových činov.Musíte byť pozorný k ostatným, príbuzným a priateľom.Neuvoľňujte svoje plecia, nekompromisné, neodpúšťajte nedostatky iných ľudí.Ak vás chcú zničiť, zranili ste ľudí.

Kniha Wangiho snovinterpretuje sen inak.Pokus s nožom alebo pištoľou varuje pred hroziacimi ťažkosťami v živote.Budúce výzvy budú také silné, že budete musieťdoslova boj o prežitie.Ak ste vo sne ste boli svedkami vraždy, znamená to, že sa vo vašom kruhu objavili závistliví ľudia.

Nostradamusdefinuje spánok s pokusom o najpozitívnejšiu stránku.Hľadanie vraha vo sne znamená dobré zmeny v osude a najsľubnejšie vyhliadky.Ak sú príbuzní zabití, všetko bude v poriadku podľa ich zdravia a pohody.

Domáce príčiny

Psychológovia a lekári vysvetľujú smrť a snažia sa o život vo sne svojim vlastným spôsobom.Veria, že z fyziologického (prírodného) hľadiska existuje vysvetlenie pre všetko.Smrť vo sne je teda dôsledkom:

 • prejedania sa v noci;
 • neventilovaná oblasť;
 • zneužívanie tabaku /alkoholu;
 • užívanie určitých liekov;
 • spiace na nepohodlnom vankúši /matraci alebo v nepohodlnej polohe;
 • ​​
 • informačné preťaženie mozgu.

Čo robiť, ak sa vo sne objaví pokus (alebo dokonca smrť)?Nie je potrebné panikáriť.V Tarotovej palube je zlovestné Arcanum smrti, nikdy však neprináša skutočnú smrť.Pripomenutie smrti spôsobuje búrku negatívnych emócií u človeka a je podnetom pre duchovnú prácu na sebe.Smrť pripomína:

 • prehodnotí váš postoj k milovaným;
 • zmeniť prostredie;
 • zbaviť sa zbytočných v živote;
 • zmena zamestnania;
 • Zmeňte sa.

Aby došlo k radikálnym zmenám v živote, musí niečo „zomrieť“: zvyk, pripútanosť, nespokojnosť so životom alebo vy sami.Smrť jezačiatok nového, neznámeho a tajomného.Ak podvedomie vo sne ukázalo obraz smrti, existuje dobrý dôvod premýšľať o vašom živote.