Prečo sa traktory a iné poľnohospodárske stroje objavujú vo sne

Ak dedinčan počas ornej pôdy alebo ťažby musí aj vo sne prenasledovať svojho verného železného „koňa“ - to je jedna vec.A je to úplne iné, keď sa traktor náhle z ničoho nič nezačne „rachotať“ s motorom vo sne priemerného obyvateľa mestského úradu.Kniha snov vidí túto situáciu - prečo tento obrovský tvrdý pracovník sníva o farme?

Všeobecná interpretácia tohto sna

 • Spravidla sa objavuje tento „dunivý zvuk“.„Obrie vo vašom sne znamená: všetko je v poriadku.Možno budete musieť tvrdo pracovať, ale bude to práve taká práca, počas ktorej sa duša raduje: na výsledok môžete byť hrdí a platba je viac ako hodná.
 • Nie je potrebné brať všetko doslovne: možno to nie je práca (pokiaľ ide o čestnú prácu), ktorá vás čaká, ale ďalšie rovnako užitočné veci: organizovanie svadby, zdobenie vo vašom vlastnom dome, príjemná nákupná cesta ...
 • ]
 • Niektorí tlmočníci sú si istí: vo sne traktor signalizuje, že musíte postavu „zapnúť“.Bez strachu vyriešite aj dlhodobý problém.

Práve ste sledovali túto pracovitosťspotrebiče?

 • Ak chcete vidieť traktor v práci: ste zrelí urobiť niečo dôležité, na čo sa už dlho pripravujete.Počkajte - čoskoro zistíte, že nastal okamih, keď už nemusíte odkladať záležitosť na neskôr.Nepochybujte o sebe - takáto šanca nemusí byť.
 • Nepozerali ste sa na traktor ani na vodiča traktora: problém budete musieť vyriešiť, ale nemôžete to urobiť sám.Možno potrebujete radu, prítomnosť niekoho.Alebo možno nebudete mať dosť peňazí - nehanbite sa, požiadajte o pôžičku.
 • Traktor kopal priekopu: čaká vás „pokoj“.Vo vašom živote nebudú na nejaký čas žiadne prudké skoky, pády a pády.
 • Čistil ulicu od snehu: vyriešite prázdne problémy.Druhý výklad: prisľúbili ste pomoc príbuzným alebo priateľom.
 • Pokúsil sa do vás naraziť: sen varuje pred problémami alebo dokonca stratami.

Vedeli ste?

 • Sen, v ktorom ste pracovali ako vodič traktora, hovorí: čoskoro budete mať príležitosť ukázať sa v najlepšom možnom svetle.Nehanbite sa, najmä ak na obzore sa vynárajú vaši šéfovia alebo iní ľudia, ktorí sú pre vás prospešní.Prípad môže viesť k ziskovému nárastu alebo prijatiu ďalších „bucht“.
 • Druhá interpretácia tohto sna (avšak úzko spätá s prvým): vám bude ponúknutá možnosť výberu, od ktorej bude priamo závisieť vaša finančná situácia a pohoda vašich siedmich.
 • Keby traktor nebol váš, ale vo sne ste nemohli prejsť, aby ste tento výkonný jazdník na minútu nenamáhali.technika: v skutočnom živote sa sami rozhodujete o všetkom sami a svoj život ovládate až do posledného dychu.Myseľ podvedomia varuje: vaša rodina nie je vždy pod takou úplnou kontrolou pohodlná.
 • Vo sne ste sa pokúsili utiecť na traktore z výkonnejšieho auta (povedzme, že vás prenasleduje Kamaz): na seba ste si vzali priveľa a nedokázali sa vyrovnať.Alebo možno vo vašom živote existuje nejaký nehmotný „kufor bez rúčky“, ktorý by bol dobrý spôsob, ako ho vyhodiť?
 • Mali ste nehodu na traktore: triky konkurentov dosiahnu svoj cieľ, vaše podnikanie utrpí straty.
 • Kúpili ste nový traktor: obnovíte nielen podnikanie, ale aj dobývate nové trhy.

Na veľkosti záleží: ako vypadal traktor z vášho spánku?

 • Aký je sen pásového traktora?Na závratný úspech v podnikaní, zvýšenie príjmov.Bol s kolieskami?Takýto sen sľubuje veľa malých domácich prác a problémov.
 • Každé moderné poľnohospodárske vybavenie je sen o povýšení, skok v kariére.Keby to nebol traktor, ale kombajn, sen môže sľúbiť pracovnú cestu (možno pracovnú cestu v meste).
 • Rýpadlo sľubuje pomoc priateľom, kolegom a sponzorovi, aj keď to budete naliehavo potrebovať.Ak by tento „traktor“ kopal vedro, čakajte na nečakanú situáciu - možno to bude stretnutie, ktoré zmení váš život (mladá dáma sa môže stretnúť so svojím budúcim ženíchom a mužom s nádejným partnerom).
 • Obrovský traktor - na podporu tohto mocného sveta.

Stanovisko známych kníh o autorských právach

Keďže tento typ technológie bol sotva päťdesiat rokov, nie je divu, že v starých knihách nie je interpretácia výskytu traktora vo vašich snoch.Ale nič, pretože v poslednom storočí bolo napísaných veľa dobrých kníh snov!Tu sú ukážky z najobľúbenejších ...

Tlmočenie snov Wanderer

 1. Do vášho života vstúpila skutočne kreatívna scéna.Choďte do toho a nebojte sa ničoho.
 2. Vidieť pásový traktor - k víťazstvu (možno na pracovnom poli alebo možno na ňom).

Moderná kniha snov

 1. Vo sne, traktor sľubuje veľkú nepríjemnosť, s ktorou sa čoskoro stretnete.
 2. Choďte týmto spôsobom dopravy na cestu, počas ktorej sa nebudete nudiť.
 3. Boli ste vodičom traktora: ak neukážete svoje zručnosti a skúsenosti, budete navždy zostať nezaslúžene zbavení pozornosti kolegov a nadriadených (a možno dokonca aj členov vašej rodiny).
 4. Únik z traktora, ktorý jazdí na vás: sen varuje pred budúcimi stratami (vrátane materiálu).
 5. Traktor bol húsenica: tento sen je len kariérnym snom.Po tom, čo vás nadchnú šéfovia, oceníte to, čo ovplyvní vašu pozíciu a plat.

Kniha Gustava Millera

 1. Táto vysnívaná kniha o traktore, na ktorý pluhujete, ju považuje za varovanie: aby ste zabezpečili príbuzných, musíte urobiť ťažké rozhodnutie.,Na výber nebude nič - život vám nedá kompromis.
 2. Obdivovali ste prácu vodiča traktora v teréne: budete mať ťažkosti, ale na to nebudete mať dostatok finančných prostriedkov.riešenie.