Prečo sa v snovej knihe slzy líšia

Ak chcete rozlúštiť, o čom sú slzy, pamätajte si podrobne svoj sen a potom si prečítajte predpovede v tomto článku.Zostavil som najlepšie interpretácie snov, ktoré používam, keď chcem zistiť, čo ma v budúcnosti čaká.

Výklad snov Longo

Ak ste vo sne plakali a nedokázali ste zastaviť slzy, znamená to, že v reálnom živote často prejavujete slabosť a nedokážete odolávať zlyhaniam.Preto na vás občas leje vlna osudu.Toto je lekcia, vďaka ktorej sa musíte naučiť riešiť problémy a nevzdávať sa problémov.

Iné interpretácie:

 1. Aby ste zabránili slzám vo sne - v skutočnosti uprednostňujete problémy, ktoré sami neprekážate.negatívne emócie pred ľuďmi.Ale z tohto dôvodu potláčajú pocity, ktoré môžu viesť k chorobe.Musíte sa naučiť otvárať a zdieľať skúsenosti aspoň so svojimi blízkymi.
 2. Na utieranie sĺz - preháňate svoje problémy.Tiež sa vám zdá, že sa k vám ľudia správajú oveľa horšie, ako v skutočnosti sú.Je lepšie prestať analyzovať sťažnosti a pochopiť, že často nafukujete slona z muchy.
 3. Plač vo sne pre človeka - na dlhej pracovnej ceste alebo výlete.Cesta bude veľmi užitočná a ovplyvní vašu kariéru, takže s ňou musíte zaobchádzať so všetkou zodpovednosťou.
 4. Žena sníva o slzách, aby sa oddelila od svojho milenca.Ale potomz diaľky sa pocity zintenzívnia a uvedomíte si, že ste skutočne stvorení jeden pre druhého.Váš vzťah je pre obidva kľúčové.
 5. Keď vidíte plač inej osoby - v skutočnosti len zriedka prejavujete súcit a súcit s ostatnými, preto sa zdáte byť bezcitnou a nezamestnanou osobou.Pokúste sa viac zaujímať o záležitosti ostatných, nielen o sebe.

Miller Dream Book

Plač v sne - na ťažkosti a nešťastia.Dlho ste predvídali ich ofenzívu a vo sne podvedomá myseľ potvrdzuje dohady.Zhromaždite silu a trpezlivosť, aby ste sa vysporiadali s problémami, ktoré sa vás budú hromadiť v jednej veľkej partii.

Iné interpretácie:

 1. Zúfalo plačú vo sne - k nečakanej radosti.Stane sa udalosť, ktorá vám prinesie veľa pozitívnych emócií.S najväčšou pravdepodobnosťou to bude spojené s úspechmi blízkych a príbuzných, ktoré môžete úprimne zdieľať.
 2. Vidieť plačúce dieťa - vo svojej milovanej listine nájdete útechu.Aj keď ho ešte nemáte, veľmi skoro pochopíte, ktorá aktivita vám prináša skutočné potešenie a zabúda na zažívaný zármutok.
 3. Slzy šťastia - ťažké skúšky.V živote prichádza ťažké obdobie, musíte ho však prijať s vďačnosťou.Toto je pre vás akási škola prežitia.A budúcnosť bude závisieť od výsledkov „skúšky“.
 4. Mnoho ľudí, ktorí plačú - aj napriek tomu, že sa vám stane veľa problémov, môžete sa s nimi ľahko vyrovnať.vďaka pomoci a podpore blízkych.
 5. Slzy niekoho iného sú veľkým nešťastím, ktoré sa stane vinou.Páchate závažný trestný čin, a preto začnete platiť na náklady svojich vlastných nešťastí.Prijmite túto lekciu osudu s vďačnosťou a potom môžete situáciu zmeniť k lepšiemu.
 6. Horúce slzy, ktoré pália vašu tvár, sa neustále starajú o budúcnosť.Budete sa cítiť, akoby ste strácali pôdu pod nohami.A obnovenie strateného mieru rýchlo nefunguje.Najprv si dajte pozor, aby ste vyriešili problémy s peniazmi, potom strach postupne ustupuje.

Kniha rodinných snov

Vidieť slzy na vlastnej tvári je nečakaná radosť, ktorá pomôže vyrovnať sa so smútkom, ktorý ťa v poslednej dobe trápi.Na ceste života nádej na to najlepšie príde a budete potešení.

Iné interpretácie:

 1. Na utretie sĺz z tváre - ocitnete sa v nepríjemnej situácii a zažijete skutočné zúfalstvo.Blízky priateľ sa však veľmi rýchlo dostane k záchrane, podpore a pohodliu.Spoločne môžete všetko rýchlo napraviť a upraviť si okolnosti sami.
 2. ​​
 3. Únosná tvár - priaznivé obdobie príde do života, keď bude všetko úspešné ľahko a bez námahy.Začnite plánovať dôležité veci, robiť priania a stanovovať ciele.A potom veľmi rýchlo dosiahnete úspech, o ktorom ste sa predtým neodvážili snívať.
 4. Na utretie sĺz iných - blízky priateľ bude mať problémy a iba vy mu môžete pomôcť.Nenechajte šetriť toto úsilie, čas a peniaze.Aj keď musíte niečo obetovať, neušetrite sa.A v budúcnosti vás osud odmění za vašu aktívnu účasť na veciach iných.
 5. Malé slzy - vaša trpezlivosť bude prísne testovaná.Vyžaduje to veľa expozície, aby nestratil náladu.Milovaný prinesie zlé správy.Pácha trestný čin, z ktorého budete najviac trpieť.
 6. Veľké slzy - do neľútosti práce.Môžete byť úplne degradovaný alebo prepustený kvôli malému dohľadu.A detektívka medzi kolegami situáciu zhorší a predloží ju orgánom v nepriaznivom svetle.
 7. Detské slzy - pripravte sa na dotyk a radujte sa.Vo vašej rodine sa objaví nové dieťa.Stane sa špeciálnym dieťaťom, ktoré vyrastie v extrémne talentovanú osobu a poteší svojich rodičov svojimi obrovskými úspechmi.
 8. Odlupovanie sĺz pri krájaní cibule - je pre vás vo významnej situácii slabé, v dôsledku čoho bude výsledok nerentabilný.Oprava bude trvať veľa sily.Je však nepravdepodobné, že to urobí inak, pretože ide o záujmy vašich blízkych.
 9. Studené slzy - pre radosť a šťastie.Do vášho života príde dlho očakávané šťastie.Šťastie sa stane stálym spoločníkom v každej oblasti, ktorú podnikáte.Využite túto chvíľu, pretože priaznivé obdobie sa skončí rýchlo a bude trvať niekoľko rokov, kým sa čaká na ďalšie obdobie.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Sen so slzami nie je jednoznačný.Je to takmôže sľubovať veľkú radosť a rad neúspechov.Prečítajte si všetky predpovede a pochopte, čo chcete zažiť.
 • Vypočujte si rady vysnívaných kníh, aby ste predišli závažným problémom alebo naopak, posilnili šťastie, ktoré vám osud priniesol.
 • Aby ste sa naučili, ako správne dešifrovať význam snov, uschovajte si denník snov, v ktorom začnete písať všetko, čo snívate ráno.