Prečo sa žirafa snívala - interpretujeme v rôznych a populárnych knihách snov

Žirafa je druh maskota pre ľudí z úplne odlišných oblastí - pre vedcov, pre politikov a samozrejme pre kreatívnych ľudí.Žirafa je stelesnením predvídavosti, túžby po požadovaných.Vo sne, žirafa často zapĺňa človeka pozitívnymi emóciami, dáva nádej na splnenie najcennejších snov.Stojí za to použiť viac ako jednu knihu snov, aby ste konečne pochopili, o čom žirafa sníva.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Interpretácia ostatných podrobností
 3. Millerova kniha snov
 4. Kniha Wangiho snov
 5. Freudova kniha snov
 6. Výklad snu Denise Lynn

Všeobecná tlmočenie

Sen, v ktorom sa vám objaví žirafa, hovorí o osobnostnej čnosti, ktorá má osloviť žiaduce, smädné.získať a získať toho najcennejšieho, nedostupného pre priemerného človeka.Požadovaným objektom môže byť buď osoba alebo nejaké povolanie, hobby.

Ak sa ukáže, že konkrétnym človekom je požadovaný objekt, oplatí sa zvážiť jeho súcit.Koniec koncov, vo sne si žirafa jednoznačne chce pripomenúť jeho aroganciu, aroganciu a snobskú atmosféru.Cieľom takejto osoby nie je udržiavať čistý ľudský vzťah.

V snahe dosiahnuť svoj osobný zisk nebude táto osoba myslieť na ľudí v jej okolí a veľmi riskujete stratu, pokračovanie v interakcii a pokus o nadviazanie kontaktu s touto osobou.Stojí za zváženie, aký druh ľudí skutočne stojí za to komunikovať.A nenechajte sa pustiť doživot nehodný.

Ak sa ukázalo, že niečo je predmetom sna, mali by ste znovu zvážiť svoje zručnosti a priority, ako aj priority všeobecne.Možno, že zvolený koníček nevyhovuje vášmu životnému štýlu.Mali by ste skutočne zhodnotiť situáciu, uznať svoje silné a slabé stránky a na základe tejto analýzy si zvoliť prácu života pre seba.

Interpretácia ďalších podrobností

Rovnako ako u všetkých snov, nezabudnite na podrobnosti.Spravidla obsahujú všetky cenné informácie, ktoré dávajú kľúč na rozlúsknutie nočnej správy.Zvážte niekoľko variantov snov so žirafou:

 1. Ak bola žirafa na zvyčajnom mieste sama o sebe, mali by ste uvažovať o súčasnom stave vzťahov so zvoleným.Všetko naznačuje, že žalostný koniec čaká na vzťah - zrada zničí všetky podniky.
 2. Sen, v ktorom ste mali potešenie z jazdy na žirafe, vám pripomína, že ste posadnutí svojou vlastnou osobou.Toto je budíček: takáto situácia v živote môže odvrátiť aj tých najoddanejších priateľov od vás.Je potrebné si pripomenúť, aký účel v živote dosahujete, tomu, čo skutočne potrebujete venovať pozornosť, čomu chrániť.
 3. Ak by ste mohli byť v priamom kontakte so žirafou a mohli ste s ňou nadviazať priateľské vzťahy, môžete si byť istí, že sa budete vo svojom podnikaní usilovať.Všetky obchodné rokovania budú vynikajúce a pravdepodobne najdôležitejší nápad konečne prinesie svoje cenné výsledky.
 4. Možno si všimnete, že žirafa je vo snesklonil ti hlavu.Potom veľmi skoro v reálnom živote sníva navštívi osoba ponúkajúca jeho pomoc, podporu, od ktorej absolútne neočakávate.Takýto sen vás núti prehodnotiť váš prístup ku všetkým okolo vás - možno nie sú všetci tak bezcitní, ako sa na prvý pohľad zdajú?A všetci sa zdajú byť tak zlí iba preto, že je pre vás výhodné vidieť všetkých ako takých?

Interpretácia snov Millerovho snu

Interpretácia snov spoločnosti Miller ponúka podrobný pohľad na sen so vzhľadom žirafy.

 • Sen, v ktorom ste navštívili celú zoologickú záhradu, ale žirafa získala najviac pozornosti u mnohých iných zvierat, sa považuje za predzvesť nelogického, trochu extravagantného konania z vašej strany.Najprv zvážte, či urobiť taký zúfalý krok.Takéto rozhodnutia môžu mať absolútne akékoľvek následky.Priaznivé pre všetkých a aj tie najnepríjemnejšie, vyžadujúce veľké výdavky na rôzne zdroje na obnovenie situácie.
 • Ak ste vo sne hladili alebo kŕmili žirafu, môžete sa tešiť - čoskoro vás bude šťastie určite navštíviť.
 • Žirafa v pozadí divokej prírody sa ponáhľa, aby vás informovala o možnej zrade svojej milovanej osoby.V takom čase je potrebné venovať osobitnú pozornosť vášmu milostnému vzťahu.

Dreamwright z Wangi

Vidiaci ponúka výklad dvoch prípadov takýchto snov.

Ak sa vo sne vyskytla iba jedna žirafa, budete sa musieť duševne pripraviť na skutočnosť, že plány sa v blízkej budúcnosti pravdepodobne nenaplnia.Úplne rozrušenýurčite to nestojí.Napriek takým nepríjemným znameniam by ste nemali úplne opustiť svoje drahocenné sny.Ak v súčasnosti nie je dostatok pôdy na ich implementáciu teraz, určite sa objaví v budúcnosti.Buďte vždy pripravení na ťažkosti, naďalej verte v seba a svoje sny.

Ak sa celé stádo žirafí stalo snom, môžete očakávať stretnutie s nepriateľom.Nemali by ste byť naštvaný v predstihu, pretože taký sen naznačuje, že všetky problémy sa vyriešia pokojne, bez vzniku nových konfliktov.A možno, v starých nepriateľoch, získate nových spoločníkov.

Výklad snu Freuda

Podľa Sigmunda Freuda môže snívaná žirafa znamenať iba jednu vec - trpíte nezdravou súcitou s vami úplne pre vás.bez záujmu.Dostali ste sa pod vplyv silnej osobnosti, ale nanešťastie pre vás, podliehali hlbokému narcizmu.Táto osoba nie je schopná súcitu ani dobrých skutkov.

Pozerá sa na vás a nikdy nebude považovaný za dôstojného partnera.Mali by ste starostlivo zvážiť, či je oprávnenie vybrané správne.Vzťah s takou osobou vám neprinesie nič dobré.Všetko, čo sa dá očakávať, je hlboké sklamanie.Stojí to za to stráviť nervy a čas osobe, ktorá spôsobuje obrovské škody na celej vašej životnej ceste?

Výklad snu Denise Lynn

Podľa výkladu sna vám žirafa znova pripomína existenciu drahocenného sna.Toto je dobrá osobnosť - amusíte snívať o tom veľkom.Mimochodom, stojí za zmienku, že vzhľad žirafy môže naznačovať nielen prítomnosť sna, ale aj schopnosť premeniť ho na skutočnosť.Človek musí iba vyvinúť potrebné úsilie a skutočne veriť v seba samého.

Denise Lynn tiež zaznamenáva zvýšené sebavedomie u osoby, ktorá videla žirafu vo sne.Pre ľudí, ktorí chcú vyniknúť z davu, alebo naopak, ktorí majú za cieľ dostať sa do rytmu s ľuďmi v ich okolí, autor odporúča, aby akceptovali ktorúkoľvek zo svojich strán sami o sebe - či už negatívnu alebo pozitívnu.Zrealizovať všetku svoju originalitu, cítiť jedinečné vlastnosti.Iba to pomôže dosiahnuť súlad so sebou, žiť a cítiť sa v pohode.