Prečo sa zrkadlo rozbije v dome: rozlúštenie významu

Nefunkčné položky vždy vyvolávajú živý záujem - všetky zainteresované strany sa snažia zistiť, čo to znamená.Dôsledky udalosti sa môžu výrazne líšiť v závislosti od okolností.Takže, ak rozbijete hrnček - znamenie, ktoré nie je zvlášť nepríjemné, potom v prípadoch, keď sa vám podarí omylom rozbiť zrkadlo, môže táto okolnosť predstavovať celý rad problémov a problémov.

Čo je zrkadlo

Zrkadlá sa považujú za jeden z najstarších objektov spojených s mystikou.Jedným z prvých, ktorý chcel vysvetliť neobvyklé vlastnosti týchto výrobkov, bol alchymista Paracelsus.Podľa neho vstupuje do nášho sveta pomocou zrkadiel cudzia energia.U ľudí je schopný spôsobovať rôzne mentálne poruchy, ktoré sa neobejavia bez halucinácií a vízií.Náhodným zlomením takéhoto objektu riskujete, že vám spôsobí množstvo problémov.

Nie je možné nahliadnuť do rozbitého povrchu zrkadla - sú schopné okradnúť osobu vitality.Môžete tiež vymenovať dôsledky, ktoré na majiteľov čakajú po rozdelení amalgámu:

 • Po rozbití zrkadla môže rodina sedem rokov sledovať rôzne nešťastia, choroby, nieje možné, že rodinný príslušník zomrie dlho pred koncom svojho života.
 • V prípade narušenia integrity zrkadiel môžu podľa všeobecného presvedčenia preniknúť do nášho sveta iné svetské subjekty, ktorých vzťah k ľudským bytostiam je ťažké predvídať.
 • Ak by sa maličkosť rozpadla na nepárny počet kúskov, mohla by to byť svadba.
 • Keď sa zrkadlo rozbije, uvoľní a rozptýli záporné množstvo nahromadené vo vnútri.
 • Ak chorý človek často dlho hľadal v zrkadle, absorbuje veľa negativity.Človek by mal zničiť takúto vec a človek by mal vyzerať novým spôsobom a pozitívne sa postaviť.

Je tiež potrebné venovať pozornosť miestnosti, v ktorej bolo zrkadlo rozbité:

 • V kúpeľni, aby podvádzali blízki, úzkosť v duši.
 • V spálni jednej z domácnosti, na chorobu majstra miestnosti.
 • Na chodbe dochádza k zhoršeniu situácie v oblasti bývania.Je potrebné dôkladne preskúmať prahy a vankúše - možno existujú záložky so zahraničnými predmetmi.
 • V obývacej izbe - jeden z ľudí, ktorí často vstupujú do domu, niečo sprisaháva proti ktorémukoľvek z majiteľov.
 • V škôlke na okamžité problémy s dieťaťom.

Čo by sa malo urobiť, ak sa niečo doma zrúti

Nie všetky rozbité predmety prinášajú problémy a problémy.Napríklad, pokazený pohár alebo iné náčinie môže priniesť šťastie, ak sa to stane na svadbe.Hostia to niekedy robia aj zámerne.Existuje veľa svadobných zvykov, ktoré sú spojené s rozbitím riadu - nevesta môže rozdeliť hlinuhrniec pri dverách domu ženícha, novomanželia vypúšťajú poháre šampanského a potom ho lámajú - „pre šťastie“.

Čo však, ak sa zrkadlo rozbilo a existujú obavy z kriku nešťastia?Existuje určitý poriadok, ktorý pomáha zmierňovať následky nehody:

 • Fragmenty prikryte kúskom tmavej látky tak, aby sa na ne tvár neodrážala.
 • Zbierajte kúsky tak, že si budete ruky chrániť rukavicami alebo uterákom.Pri činnostiach holými rukami existuje riziko prilákania zlej energie alebo porezania seba, čo tiež nie je obzvlášť príjemné.
 • Vezmite vlhkú handru a odstráňte zvyšné črepy.Vyhoďte to ihneď preč.
 • Aby sa zabránilo poškodeniu fragmentov, sú balené a hádzané do zväzku rieky oproti prúdu.Smeták, ktorým boli úlomky zametané, sa nesie na ulicu.Musí sa hodiť trikrát - aby sa pri každom páde dotkol zeme.
 • Odporúča sa tiež prečítať si modlitbu „Náš Otec“ pred vyčistením pohárov.Na mieste, kde zrkadlo predtým viselo, zaveste namiesto zrúteného zrkadla nové.

Aké problémy môžu vzniknúť po zlomení zrkadla

Okolnosti, za ktorých sa zrkadlá zlomia, sú závislé.veľa.Napríklad, ak to zlomíte na pracovisku, pripravte sa na menšie konflikty s tímom, šéfmi, možno dokonca čelíte prepusteniu.V niektorých prípadoch rozbité predmety, napríklad sklo alebo hrnček, naznačujú bezprostredné vyriešenie zložitého konfliktu alebo problémov, ktoré bránia kariérnemu postupu,rastú profesionálne.

​​

V prípade náhodného poškodenia zrkadla niekoho iného možno túto skutočnosť považovať za varovanie pre zrúteného aj vlastníka zrkadla.Medzi nimi sa môže vyskytnúť hádka alebo ich nejaká udalosť oddeľuje na dlhú dobu.

Ak dieťa rozbije zrkadlo, jeho dôsledky budú do veľkej miery závisieť od dospelých v okolí.Ak z ich strany neexistuje panika, môžete zabudnúť na problémy a problémy.Ale v takom prípade by ste sa mali o dieťa dobre starať - nemal by sa pozerať na črepy, inak sa stáva bolestivým, plachým.Zvyšky musia byť odstránené matkou alebo kmotrou.Nemôžete nadávať dieťa súčasne - jeho strach bude mať veľa problémov.

Čo robiť so starými prasknutými zrkadlami

Niekedy sa pri kúpe domov, bytov získavajú staré zrkadlá.Noví majitelia sú v ťažkej situácii - nechať rozptýlené zrkadlo je desivé, vyhodiť ho je desivé.Po jednoduchom obrade, ktorého účelom je vyčistiť energiu subjektu, môžete to urobiť podľa vlastnej vôle.

Ak chcete vymazať pamäť položky, môžete to urobiť:

 • Zrkadlo po oboch stranách umyte tečúcou vodou.Potom ho vložte do umývadla alebo do kúpeľa a naplňte ho svätou vodou.Po niekoľkých hodinách sa zrkadlo vyberie a utrie dosucha.Počas obradu je potrebné prežívať pozitívne emócie vo vzťahu k zrkadlu.
 • Po umytí sa zrkadlo môže prirodzene vysušiť a nechať ho úplne vyschnúťvo vzduchu.Potom vložte do nádoby vhodnej veľkosti a naplňte soľou.V tejto polohe ho nechajte tri dni.
 • Po umytí sa zrkadlo zabalí do čiernej látky a odloží sa na 3 dni do skrinky alebo na iné pokojné miesto.

Po takom obrade môžete konať podľa vlastného želania so zrkadlom.Ak ju chcete zahodiť, je lepšie ju pochovať, predtým, ako ju zabalíte do čierneho materiálu.Mal by byť pochovaný pod stromom (s výnimkou osiky), zatiaľ čo zrkadlová plocha by mala byť znížená.