Prečo sen cibule?

Cibuľa sa podvedome porovnáva so slzami, pretože olúpanie a krájanie je sprevádzané veľkým trhaním.Existuje však iná interpretácia tejto zeleniny zo záhrady - cibule zo siedmich ochorení.Prečo vysnívanú cibuľu - na slzy alebo radosť?Zoberme si všetky možnosti tlmočenia.

Všeobecný výklad

Interpretácia sna závisí od sprievodných detailov v zápletke sna:

  • váš emocionálny stav vo sne;
  • koľko žiaroviek ste videli;
  • vaše činy vo sne;
  • , kde sa luk nachádzal.

Videnie obrázku luku vo snevedie k slzám.Vaši nepriatelia vám prinesú veľa nepríjemných okamihov s hnevom a závisťou.Dôvodom zlomyseľnosti nepriateľov je váš životný úspech.

Ak ste zbierali cibuľu vo sne , sľubuje to uznanie vášho úspechu a zásluh.Všetky vaše ciele sa realizujú a vaše plány sa splnia.

Ak ste mali možnosť šúpať cibuľu bez sĺz vo sne , všetky problémy sa v skutočnosti skončia úspešne a dosiahnete všetky svoje ciele.Ak ste plakali pri lúhaní lúk, pripravte sa na útok blízkych: na odhalenie vás čaká nepríjemnosť.

Nákup cibule v bazári /v obchode- na oživenie blízkej osoby.Nakrájajte cibuľu nožom a plačte - do problémov s nepriateľmi: spôsobia vám problémy s ich činmi.Predať - vtiahne sa do intríg nepriateľov.

Vidieť veľa cibuľových hlávje v podnikaní veľkým úspechom.Pripravte sa na činy chorých, ktorí sa pokúsia pokúsiť vás pokaziťnálada a bojový duch.

Vidieť zeleninu na záhrade- rušiť nepriateľov.Budete vynesený do grafu a zasahovať do vykonávania plánov.Zhromaždiť vôľu a konať.

Výsadba cibule- pre veľký úspech v podnikaní.Vyprážajte cibuľu v oleji - pre pokojnú budúcnosť.

Triedenie luku- pochybuje o výbere správneho smeru.Neveríte predloženým skutočnostiam, pochybujete o získaných informáciách.

Tlmočenie z kníh snov

Univerzálny tlmočníkprorokuje problémy v osobnej sfére a v pracovnom živote.Nepriatelia budú drbiť za chrbtom a budovať intríg.Jesť zeleninu je zdravotný problém: musíte prijať opatrenia na posilnenie imunitného systému.Nakrájajte zeleninu na plátky - na úspešné vyriešenie aktuálnych problémov.Pestovanie cibule na záhrade pravdepodobne okradne váš byt.

Moderná kniha snovinterpretuje úrodu ako predzvesť úspechu v zamýšľanom podnikaní.Víťazstvo však bude pre vás ťažké: budete musieť vynaložiť veľké úsilie a prekonať mnoho prekážok.Nákup zeleniny na trhu je úspešný veľký nákup: možno kupujete nehnuteľnosť alebo auto.Jesť horkú cibuľu - smútok.

Miller Dream Bookpovažuje víziu luku vo sne za prejav čiernej závisti z prostredia.Dávajte pozor, aby ste nezdieľali plány do budúcnosti a nikomu nehovorte o svojom osobnom živote.Jesť cibuľu vo sne - nepriatelia ťa nechajú na pokoji.Pestujte zeleninu na záhrade - súťažte s ňouoponenti.Nákup cibule bodes s rodinou alebo priateľmi: budú potrebovať vašu podporu.

Kniha snov Medeapovažuje videný obraz luku predzvesťou úspechu v živote.Ošúpať zeleninu z plevy znamená vyrovnať sa s ťažkou úlohou, pozberať - k neplánovaným ziskom, jesť horkú cibuľu - do hádky so slzami.

Freudova kniha snovinterpretuje zelené šípky žiarovky ako túžbu po sexuálnom potešení s mladými partnermi.Ovocie so zlatými šupkami hovoria o úžasných sexuálnych možnostiach, girlandy z cibúľ naznačujú vašu sexuálnu obžerstvo.Hnité plody sú predzvesťou impotencie.

Interpretácia snov Lynnpovažuje túto víziu za predzvesť životných skúšok.Snílek očakáva utrpenie, slzy a bolesť v duši.

Kniha snov pre celú rodinuvidí v symbolike cibule iba zlé.Snílek bude musieť plakať z impotentného hnevu kvôli machináciám nepriateľov, ktorí budú úspešnejší a silnejší.Ak ste pri rezaní cibule plačali, nepriatelia sa budú kruto zasmiať.Jesť cibuľu vo sne - zvíťaziť nad nepriateľmi.

Výklad snov z A do Zvyvoláva škandál s príbuznými, pravdepodobne v dôsledku dedičstva.Jesť surovú zeleninu je pre priateľov nepríjemnosťou.Lúpanie plevy je znakom úspechu.Strih a plač - k víťazstvu nepriateľov.Varenie jedál s cibuľou - pre stabilný zisk a materiálny úspech.

Rady

Ako interpretovať sen, ak sa významy a interpretácia nezhodujú?Pri tlmočení by človek mal veriť intuícii, pretože vo sne človek prijíma informácievlastné podvedomie.Mali by ste tiež zvážiť svoju súčasnú situáciu ako východiskový bod pre interpretáciu.