Prečo sen kapusta v hlávke kapusty?

Sny sa nám často javia ako vodítka o tom, ako konať v danej situácii.Sen, kde vidíme kapustu, je tiež istým vodítkom, ktorý ovplyvňuje budúci život.Preto je potrebné s takýmito obrázkami zaobchádzať opatrne a snažiť sa ich pamätať.Venujte pozornosť detailom, ktoré pomôžu lepšie spoznať, prečo je kapusta snov v hlávke kapusty?

Kapusta v našich snoch

Kapusta videná vo sne je zvyčajne mimoriadne priaznivým znakom, sú tu však aj negatívne momenty.
 1. Millerova kniha snovvysvetľuje takýto sen z negatívneho hľadiska a neprináša snívateľovi nič iné, iba narušenie vášho správania k iným ľuďom.Začnete byť nervózni a správanie bude skôr ako nepokoj.Zelená hlava caban sníva o zradnej invázii cudzincov do vášho života.Sledujte svoju druhú polovicu.Existujú podozrenia, že nie ste sami v jeho srdci.Príjemný okamih je tiež možný - ziskový zisk z práce alebo sa uskutoční dlho očakávané stretnutie s drahou osobou.
 2. Miller Dream Bookhovorí, že zber kapusty vo sne nie je dobrým znamením.Musíte venovať pozornosť svojim negatívnym aspektom charakteru, ktoré môžu s vami hrať nelichotivý vtip a poškodiť vaše deti.Venujte pozornosť tomu, ako sa cítite o peniazoch, plytvanie môže viesť k vyčerpaniu vášho rozpočtu.
 3. Ale biela kapustasľubuje hotovostné príjmy, ak vo sne zasadíte kapustu do zeme.Váš šalát s potešenímjesť tiež predpovedá pozitívne okamihy.
 4. Čerstvá hlava kapustyvás môže varovať pred zradným postojom vášho manžela.Buďte pripravení na to, že sa čoskoro budete musieť dozvedieť viac o zrade toho, ktorý ste si vybrali.Sledujte to, aby ste tomu zabránili, všetko je vo vašich rukách.
 5. Fotografie s karfiolomoznačujú koniec čierneho pruhu, v blízkej budúcnosti nájdete pozitívne okamihy, ktoré ste už dlho hľadali.
 6. Ukázalo sa, že zhnilá kapustanie je takým zlým znamením vo sne.Odhaľuje skutočné príčiny vašich zlyhaní, ktoré čoskoro zistíte, po ktorých bude váš život naplnený teplom a slnkom.
 7. Vidieť solenú kapustu vo sneje najlepším predzvesťou skutočnosti, že vás úrady nakoniec budú venovať pozornosť a ponúkajú povýšenie alebo jednoducho zvyšujú plat.Teraz je pre vás zaistená stabilita materiálu.
 8. Ale kapustaje zlé znamenie.Počkajte, kým sa vo vašom živote objaví množstvo nedorozumení a negatívnych faktorov, a to tak v oblasti materiálnej, ako aj vo vzťahoch medzi príbuznými v rodine.Venujte osobitnú pozornosť tomuto snu a skúste sa naučiť počuť svojho kamaráta z duše, a možno aj nejakým spôsobom ustúpiť.
 9. Mladá kapusta- odporúča prehodnotiť postoje k iným ľuďom a malé kapusty naznačujú, že často hovoríte klamstvám a neplníte to, čo bolo sľúbené.Preto vám ľudia neveria a vyhýbajú sa.Zmeňte taktiku komunikácie a vaše záležitosti pôjdu v podstate do kopca.

Význam spánku v závislosti od činnosti so kapustou

 • , ak rezáte kapustu vo sne, môže vás dieťa skutočne rozrušiť, ale bude tu pohodlie.je to z vašej strany, pretože samotné dieťa sa bude vášnivo starať o to, čo urobilo;
 • Nákup kapustynaznačuje, že v blízkej budúcnosti budete pozorovať nezvyčajné udalosti týkajúce sa príbuzných alebo priateľov.Zostanú vo vašej pamäti dlho a prinesú príjemné pocity;
 • jemne nasekaná kapustaje predzvesťou malého odpadu vo vašej rodine.Možno, že sa objavil nejaký skvelý muž od jej manžela.Venujte osobitnú pozornosť tomuto snu, pretože výsledkom ochladenia môže byť rozvod;
 • jedia kapustu vo sneako elegantné znamenie.Čakajte na darček pre seba, ale aby ste videli ostatných pri jedle - darček pôjde priateľovi;
 • ak fermentujete alebo solíte kapustu vo sne,v láske nájdete neočakávané sklamanie so slzami a búrlivými vysvetleniami, ktoré nie sú vo váš prospech.Ale búrka sa po chvíli upokojí a vzťah sa vráti k pôvodným;
 • , ale krádež kapustyvo snoch sľubuje nepriaznivú budúcnosť.Úspešným ukončením akcie sa v skutočnosti zaistia malé problémy a nedorozumenia, ktoré sa začnú rozširovať a množiť.V prípade neúspešného odcudzenia hláv kapusty vám kniha snov odporučí, aby ste sa pripravili na to, že sa zúčastníte hazardu, ktorý prináša veľa emocionálneho váhania.Táto udalosť sa bude dlho spomínaťČas.

Takéto sny sú najčastejšie prchavé a prichádzajú ráno, preto sa na ne veľmi dobre spomínajú.Nechajte prepis, ktorý vám pomôže orientovať sa v budúcom živote a správne ho usporiadať.