Prečo sen, ktorý plačem vo sne?

Nie je nič zlé na plaču ľudí.Okrem toho slzy často neznamenajú vôbec žiadne problémy, ale radosť a zábavu.Stáva sa však aj to, že človek vo sne bez nejakého dôvodu plače.Rovnako ako akýkoľvek iný sen, aj vrhnuté slzy majú hlboký význam a analyzujú, ktoré môžete predpovedať osud a dokonca sa pokúsiť vyhnúť problémom.Prečo plačú vo sne?

Bezpôvodný plač

Niekedy vo sne snívajú ľudia slzy v nepretržitom prúde, ale nedokážu pochopiť dôvod.Toto je príčina bez príčiny, ktorú je možné interpretovať kedykoľvek a podľa potreby. Výsledok analýzy do veľkej miery závisí od sprievodných okolností.
  • Plač je silný, človek jev uzavretej miestnosti , ktorá nemá zrejmý východ.Takýto sen najčastejšie nepredstavuje žiadnu udalosť, je odrazom súčasného emocionálneho stavu.Napríklad, ak má človek veľké dlhy, ktoré sa nedajú vyrovnať, takýto sen mu môže „prísť“ niekoľkokrát za noc.
  • Silný plač v otvorenom priestore , muž oblečený v tmavom oblečení.Takýto sen môže byť znamením bezprostredných zmien v živote, často nie tých najpríjemnejších.Napríklad prerušenie vzťahu s najbližším priateľom je často sprevádzané podobnými snami.Zmena by sa mala očakávať približne 5 až 7 dní po nočnom odhalení.
  • Ak je plač vo sne veľmi horký a neobmedzený a slzy v tomto prípadespadnú na zem alebo zavlažujú vegetáciu , potomčoskoro čakať na príjemnú udalosť.Ak na kvety padnú slzy a vyrastú z toho priamo pred našimi očami, potom je v blízkej budúcnosti možný finančný zisk.Nezamieňajte si to však s jednoduchými kvetmi, ktoré nie sú zavlažované slzami.Takýto sen je predzvesťou smrti.
  • Ak slzy tečú v krupobití a súčasne je všetkoosvetlené slnečnými lúčmi , čoskoro bude možné neočakávané milostné dobrodružstvo.Ale mali by ste byť opatrní - také romány často končia skutočnými slzami v dôsledku zrady alebo zrady.

Slzy sú silným nosičom energie.Aj keď sú vidieť vo sne, sú schopní poskytnúť základ pre analýzu súčasného života a poskytnúť informácie o budúcich udalostiach.Nezabudnite iba na jednu jemnosť - niekedy slzy vo sne nie sú predzvesťou akýchkoľvek zmien, ale sú výsledkom zážitkov z toho, čo sa stalo skôr.

Plač z konkrétnych dôvodov

Rôzne knihy snov interpretujú slzy vo sne inak.Niekto tvrdí, že je to radosť, iní hovoria, že smútok.Obaja, aj iní majú pravdu, je to otázka okolností.Ak je plač vo sne sprevádzaný konkrétnymi dôvodmi, je pravdepodobné, že táto správa pochádza z vyšších mocností, ktoré sú predzvesťou akýchkoľvek udalostí.

Ak napríklad plačete preto, žepokloníte úklonu , je to znamenie bezprostredného prehratého boja.Môže ísť o súdny spor, konfrontáciu s manželom alebo manželkou v nejakej veci alebo o ústupok voči dieťaťu v jeho žiadosti ísť na mesiac do tábora.Ako vidíte, závažnosť udalostí sa môže líšiťzáleží na tom, do akej miery snom sprevádza plač.

Ak dôjde k plaču ztrenia chrenu na jemnom strúhadle, môže to slúžiť ako skoré znamenie zničenia rodiny.Udalosti pravdepodobne súvisia so zradou alebo zradou.Pravdepodobne nájdete láskavú korešpondenciu vášho manžela /manželky alebo ho dokonca nájdete „v procese“.Ak ste zrazu mali taký sen, mali by ste zvýšiť ostražitosť a začať dôkladne sledovať správanie svojho manžela, ale iba bez fanatizmu!

Ak je to sen, žezomiera milovaná osobaa zároveň nemôžete zadržať svoje slzy, mali by ste znovu zvážiť vzťah v rodine a s priateľmi.Možno niekoho urazíte, bez toho, aby ste si to sami všimli.Ale také okolnosti môžu zničiť priateľstvo alebo, horšie, rodinu.Takýto sen môže byť výsledkom nedávneho sporu.Ak sa tak stalo, mali by ste sa čo najskôr obrátiť na zmierenie, pretože taký sen môže naznačovať prehĺbenie rozhorčenia milovaného.

Verte tomu alebo nie?

Odpoveď na túto otázku závisí v prvom rade od vašej intuície.Ak to prakticky nezlyhá, stojí za to počúvať sny.Ale aj keď je všetko zlé intuitívnym vnímaním sveta, takéto sny by sa nemali ignorovať.Citlivosť sa niekedy môže objaviť náhle, už v relatívne zrelom veku.

Aj keď sen nemohol predpovedať budúcnosť, oplatí sa venovať pozornosť slzám v „morfských rukách“.Môžu hovoriť o nervóznychfrustrácia, ako aj prítomnosť problémov, ktoré je potrebné naliehavo riešiť!