Prečo sen kurčatá na knihe snov

Ak chcete zistiť, o čom sliepky snívajú, prečítajte si tento článok a vyhľadajte výklad, ktorý vám vyhovuje.To vám pomôže zistiť, čo vás v blízkej budúcnosti čaká.Snažte sa ignorovať rady snov, pretože vedú k prosperite a šťastiu.

Kniha snov abecedne

Kuracie sľubuje príchod hostí.Navštívia vás blízki priatelia, s ktorými ste dlho nevideli.Budete mať skvelý čas v príjemnej a príjemnej spoločnosti, keď ste dostali veľa pozitívnych emócií.

Ďalšie interpretácie:

 1. Zdatné kurča, ktoré vedie po záhrade, bude navštevované pocitmi zmätku a straty sily.,Trpíte nudou, nerozumiete tomu, čo od života chcete.A to pravidelne vedie k skutočnému zúfalstvu.
 2. Hlasné štekanie - musíte ísť na dlhú cestu, hoci ste to vôbec neplánovali.Odmietnutie cesty nebude fungovať, bez ohľadu na to, ako sa mu postavíte.Zostáva iba akceptovať okolnosti.
 3. Kuracie vajce položilo vajíčko - v láske nájdete šťastie a môžete si vytvoriť harmonický vzťah s človekom, ktorý vám vyhovuje vo všetkých ohľadoch.A ďalší pekný bonus bude vyhrávať veľké množstvo peňazí.
 4. Kohút pošliapne kurča - vstúpite do tajnej milostnej aféry, ktorú budete musieť dlho skrývať pred ostatnými.Ale skôr alebo neskôr sa odhalí tajomstvo a vlna vás pokryjeverejné pohŕdanie, budete odsúdení.
 5. Chov kurčiat vedený matkou - premeškajte pre vás dôležitú šancu, a preto budete po dlhú dobu ľutovať premárnenú príležitosť.Ale keby mala slobodná dievčina sen, sľúbila jej to rodinu a veľa detí.
 6. Nákup živého kurčaťa je našťastie.Ocitnete sa v prúde šťastia.Každá firma, ktorú podnikáte, bude úspešná.Tak choďte do toho a využite všetky príležitosti, ktoré vám osud pošle.
 7. Varenie kuracej polievky - na nepríjemné pracovné povinnosti, z ktorých sa nemôžete dostať.Pokúste sa urobiť všetko kvalitatívne, aby ste vodcovi nedali dôvod na to, aby ste s vami vytrhli a nespokojnosť.
 8. Vyprážanie alebo dusenie kurčiat je séria nekonečných domácich prác, ktoré môžete urobiť iba vy.Musíte si vyhrnúť rukávy a všetko čo najskôr zopakovať, potom môžete po chvíli voľne dýchať.
 9. Existuje kuracie mäso - musíte navštíviť lekára a zistiť nepríjemnú diagnózu.Ochorenie sa dá vyliečiť, neohrozuje život, ale kazí veľa nervov.

Interpretácia snov v 21. storočí

Kuracie mäso je symbolom veľkých problémov a nepretržitého rozruchu.Na vás padne veľké množstvo povinností, s ktorými sa budete musieť vysporiadať, vzdať sa svojho osobného života a obetovať voľný čas.

Ďalší výklad:

 1. Kuracie mäso položilo vajíčko - musíte byť trpezlivejší.Až potom dostanete to, čo si zaslúžite.Mali by tiež prestať padaťod jedného extrému k druhému a učiť sa postupovať k cieľom postupne, v malých krokoch.
 2. Čierne kurča sníva o problémoch, ktoré ovplyvnia vzťahy s blízkymi.Nenaplnia vaše očakávania a neprinášajú problémy.Snažte sa nehnevať, ale súhlasiť.
 3. Mŕtve kurča - pretože ste často obťažovaní a netolerujete iných ľudí, môžete trpieť.V hre je rodinné šťastie, takže ak sa nechcete rozlúčiť so svojím manželom, buďte opatrní.

Ezoterická kniha snov

Veľká a krásna kuracie sľubuje šťastie v láske, na ktorú ste tak dlho čakali.Vaša osamelosť čoskoro skončí a stretnete snúbenca, ktorý prekročí všetky vaše očakávania a priblíži vás k stavu absolútneho šťastia.

Ďalší výklad:

 1. Niekoľko kurčiat - veľké problémy a určitý chaos v živote.Veci sa výrazne zvýšia a zdá sa vám, že nemáte čas.Ale starosti sa rýchlo skončia, takže na hektické obdobie musíte trochu počkať.
 2. Obrovské množstvo vtákov - na tvrdú a tvrdú prácu, ktorú musíte urobiť.Musia obetovať spánok, relax a zábavu.Odmena za vaše úsilie bude veľmi vysoká, takže sa určite oplatí vyskúšať.
 3. Nakŕmte kurčatá - stretnite niekoho, kto sa o vás postará.Môže sa stať nielen milencom, ale aj priateľom, rovnako zmýšľajúcim človekom.Postarajte sa o takúto osobu a skúste sa sami seba dlho neopustiť.
 4. Jedzte kurča - získajte cenný darček, o ktorom ste už dávno snívali, ale nemohli ste si ho dovoliť.Bude vám odovzdaná osoba, od ktorej ste vôbec neočakávali takú štedrosť.
 5. Kuracie vajcia - na zásadné zmeny v živote, ale tiež veľmi šťastné.Váš spôsob života sa úplne zmení, bude chvíľu trvať, kým sa prispôsobíte novým okolnostiam, ale na oplátku dostanete všetko, o čom ste už dávno snívali.
 6. Kohút prenasledujúci kurčatá - na nezhody a konflikty s druhou polovicou.Aby nedošlo k závažnému škandálu, musíte si sadnúť k rokovaciemu stolu a pokúsiť sa nájsť kompromis - riešenie, ktoré bude vyhovovať obom.
 7. Chopped Chicken Head - získajte dôležité správy, na ktoré ste čakali.Tieto informácie vás potešia a povedú k priaznivým životným zmenám.
 8. Kurčatá - pridá sa do rodiny.Nemusí to nevyhnutne symbolizovať narodenie dieťaťa.Môžete si kúpiť nehnuteľnosť alebo auto, spoznať nových priateľov alebo domáceho maznáčika.
 9. Kŕmenie sliepok - chudobou a zhoršujúcou sa finančnou situáciou.Deje sa tak preto, že neviete, ako zaobchádzať s peniazmi, a nechcete sa ich učiť.Ak však dobehnete čas, môžete sa vyhnúť problémom.Musíte zvládnuť finančnú gramotnosť a začať viesť rozpočtové záznamy, plánovať všetky výdavky.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Kurčatá symbolizujú domáce práce, niektoré neporiadky v podnikaní a obavy týkajúce sa podnikaniablízki ľudia.Toto je znamenie, že je čas prestať byť lenivý,v opačnom prípade vás hromada nahromadených úloh pochytí hlavou.
 • Niekedy sny s kurčatami sľubujú šťastie v osobnom živote, získanie cenných vecí alebo stretnutie so starými priateľmi.Ak si pamätáte sen v detailoch, môžete získať úplnejšie predpovede.
 • Pri výbere prognózy sa spoliehajte na intuíciu, pretože bude presne označovať správnu odpoveď.