Prečo sen o dámskych snových hodinkách

Aby ste pochopili, prečo dámske hodinky snívajú, prečítajte si tento článok s výkladmi najlepších snov.Tieto predpovede sú založené na skúsenostiach celých generácií.Obsahujú veľkú múdrosť.Prečítajte si, aby ste zistili, čo vás v budúcnosti čaká.

Wanderer Dream Book

Autor tejto snovej knihy počas svojich dlhoročných ciest zhromažďoval interpretácie jasnovidcov, astrológov a ezoterikov, ktoré sa nazhromaždili v priebehu rokov skúseností a výskumu.

Tu sú jeho predpovede:

 1. Dámske hodinky symbolizujú rutinu, obvyklé povinnosti, pracovnú zodpovednosť a očakávania osoby od výsledkujeho úsilie.
 2. Sledovanie hodiniek - príliš ponáhľate veci v snahe získať všetko naraz.Ale z tohto dôvodu sa dosiahnutie vytýčeného cieľa vzdaluje od vás.Mali by ste zmierniť chuť do jedla a naučiť sa postupne postupovať k požadovanému výsledku v malých krokoch.
 3. Drahé a krásne hodinky - pre ziskové manželstvo.Ale aj napriek tomu, že chamtivosť bude viesť vaše konanie ako prvá, v priebehu času príde do vašej rodiny skutočná láska.Budeš žiť spolu šťastne až do veľmi vysokého veku.
 4. Keď vidíte, ako sa ruka pohybuje po hodinách - máte pocit, že čas od vás uteká príliš rýchlo, pretože ho často používate pre nič za nič, a robíte úplne nezmyselné veci.Obviňovať to všetko -nedostatok cieľov a pochopenie toho, čo od života chcete.

American Dream Book

Tieto interpretácie pomáhajú človeku lepšie pochopiť jeho túžby, študovať a spoznať seba.Autor vás vyzýva, aby ste počúvali intuíciu a hlas srdca, ktorý vás prostredníctvom snov nasmeruje k tomu, aby ste sa vydali správnou cestou.

Tu sú predpovede:

 1. Hodinky na elegantnej ženskej ruke symbolizujú jasné zmeny života, ktoré sa môžu ukázať ako zlé.a dobré.Povaha zmien závisí od vašich akcií a akcií v minulosti.Premýšľajte, vedú vás k úspechu alebo neúspechu?
 2. Pamätanie času na hodinkách je výhernou kombináciou čísel, ktoré budú v budúcnosti hrať vo vašom živote veľkú úlohu.Skutočný význam sna sa vám však po niekoľkých rokoch odhalí o niečo neskôr.
 3. Pracovná doba - vaše podnikanie pokračuje ako zvyčajne a nič ho nemôže zastaviť.Okolnosti budú priaznivé pre vás, takže sa stále hýbte smerom k vašim cieľom.
 4. Náramok z hodiniek do manželstva.Čoskoro dostanete návrh na sobáš od milovaného.Ak ste stále sami - spoznajte svojho spolužiaka.Rodina bude silná a šťastná.
 5. Strata hodín - vaše očakávania sa nenaplnia v dôsledku nadmerných požiadaviek na seba.Pokúste sa bar znížiť a situácia sa vyrieši najlepším spôsobom a problémy a ťažkosti sa výrazne znížia.
 6. Drahé starožitné hodinky sú symbolom zmeny k lepšiemu.V každompozitívne udalosti sa načrtnú v oblasti života, čo povedie k úspechu v peniazoch a kariére, v láske a rodine.
 7. Ruky hodín vám povedia, koľko času by malo uplynúť pred splnením vašej najcennejšej túžby.Od tejto minúty sa odpočítavanie začalo a môžete len čakať.Veľa šťastia je na vašej strane.
 8. Zastavenie hodín - zničenie zvyčajného spôsobu života.Najprv vás to rozruší, ale v budúcnosti si uvedomíte, že keď ste stratili niečo dôležité, získali ste niekoľkokrát viac výhod.Spoľahnite sa na vôľu osudu a vyrovnajte sa s tým, čo sa deje.
 9. Oprava hodiniek - budete v nebezpečnej situácii, pretože riskujete, že sa budete spoľahnúť na blízkeho.Ale môžete sa dostať von na poslednú chvíľu.Hlavné je vyvodiť správne závery z toho, čo sa stalo, aby sa v budúcnosti nemýlili.
 10. Hodiny sa ponáhľajú - musíte si vybrať, od ktorého závisí celý váš budúci život.Pokúste sa ponáhľať do rozhodnutia a starostlivo zvážte všetky možné možnosti.Spoľahnite sa na intuíciu viac ako na zdravý rozum.
 11. Oneskorené hodiny - ak sa nebudete ponáhľať, vymeškajte niečo dôležité pre vás.Neváhajte a začnite konať hneď teraz.Máte vážneho konkurenta, ktorý chce získať to isté ako vy.

Kniha rodinných snov

Rozbité hodinky sú sen o prekážkach, ktoré sa čoskoro objavia na vašej ceste k zamýšľanému cieľu.Osud sa teda rozhodne preveriť vašu silu, skontrolovať, aký je limit vašich možností.

​​

Ďalší výklad:

 1. Videnie strojčeka je nepriaznivým znakom.Sľubuje stratu peňazí.Na chvíľu zostaneš bez obživy v stave úplného zúfalstva.Pokúste sa ťahať dokopy a začať konať čo najrýchlejšie, aby ste nezačali situáciu.
 2. Hodiny bez rúk - v živote začne obdobie stagnácie.Budete mať pocit, že ste šliapali na jednom mieste a nepohli sa dopredu o jednu iotu.V skutočnosti je čas na uzdravenie, relaxáciu a stanovenie cieľov.
 3. Odhodiť hodinky a nezvyšovať ich - trávite príliš veľa času myslením a snívaním.Nezmyselné fantázie však zatiaľ nikoho neviedli k úspechu, musíte začať aktívne konať a analýzu vykonáte neskôr.
 4. Ak chcete spustiť hodiny, ale nie ich prerušiť, budete mať šťastie so šťastím vo veci, ktorú ste považovali za beznádejnú.Cesta z veľmi zložitej situácie bude možná vďaka náhodné osobe.Prekvapí vás to, ale poteší aj vás.
 5. Počúvanie rytmu hodín - čoskoro sa vo vašom živote stane veľmi smutná udalosť a nebudete sa môcť čoskoro zotaviť.
 6. Dať hodiny rodinným problémom.Deti sa dopustia trestného činu, za ktorý budete musieť vy a váš manžel zodpovedať.Na mier a porozumenie sa bude musieť dlho zabudnúť.
 7. Zlomené hodiny - blízkym dôjde k vážnemu nešťastiu.Budete musieť prísť na pomoc a obetovať svoj čas, peniaze a ďalšie zdroje.Ale za pomoc budete v budúcnosti dobre odmenení.

PozriSúvisiace video:

Závery

 • Hodiny symbolizujú čas, ktorý stratíte, alebo naopak, múdro ho používate.Prečítajte si všetky predpovede a zistite, čo vás osud pripravil v blízkej budúcnosti.
 • Tlmočenie môže byť pozitívne aj nie veľmi tlmočené.Všetko záleží na tom, čo boli hodinky.Zranené alebo spomalené, boli nové a drahé alebo staré, zlomené.Pokúste sa zapamätať si všetky podrobnosti.