Prečo sen o dverách v knihe snov

Ak chcete zistiť, o čom sú dvere snov, prečítajte si pozorne tento článok.Obsahuje rozumnú analýzu, ktorá vám umožní lepšie porozumieť sebe, rozlúštiť, čo sa s vami v budúcnosti stane a vyhnúť sa chybám.

Millerova kniha snov

Ak chcete vstúpiť do dverí vo sne, začnete sa zúfalo snažiť chrániť svoju povesť.Nebudete to môcť urobiť, pretože vaši chorí priatelia šírili obrovské množstvo klebiet o vašej osobe, o ktorej ostatní verili.

Našťastie jediné dvere vo vzdialenosti temnej chodby pripomínajúce dvere, cez ktoré ste vstúpili do svojej izby ako dieťa.Získate to vďaka osobe, s ktorou sa čoskoro stretnete a nájdete v ňom partnera duše.Stane sa rovnako zmýšľajúcim priateľom a bude podporovať vo všetkom.

Aby sa objavili pred dverami počas silného dažďa - kvôli vyrážkam spôsobujú iným ľuďom škodu.Snažte sa byť menej frivolní, aby ste v budúcnosti nemuseli rozprávať veľmi nepríjemné následky toho, čo ste urobili.

Vidieť ľudí prichádzajúcich a odchádzajúcich v obrovskom prúde nie je veľmi dobré znamenie.Na vašej životnej ceste sa objaví veľa prekážok, ktoré bude ťažké prekonať.A všetky ťažkosti, ktoré väčšinou spôsobíte pre seba.

Keď vidíte, ako dvere zavreli dvere, keď ich zavriete -upozornenie, že vaši priatelia sú vážne ohrození.Iba vy môžete pomôcť, takže sa snažte neopustiť svojich blízkych bez vašej podpory a povzbudiť ich láskavým slovom.

Freud's Dream Interpretation

Slávny psychoterapeut videl vo všetkých snoch význam súvisiaci so sexuálnym životom človeka.Dvere v jeho interpretáciách sú symbolom ženských pohlavných orgánov.

Tu sú jeho interpretácie:

 1. Postavené pred zavretými dverami - súcitíte s jednou osobou, túžite po nej, ale žiadnym spôsobommôžete sa rozhodnúť urobiť prvý krok, pretože sa bojíte zlyhania.Ak neprestanete pochybovať, záležitosť bude pokračovať bez najmenšieho vývoja.
 2. Potiahnite ruky smerom k zatvoreným dverám a zistite, že nie sú zamknuté - osoba, ktorá sa vám páči, prežíva recipročné pocity.Človek si musí len priznať svoje túžby a dobrovoľne pôjde ďalej.
 3. Strata kľúčov od domu je problémom v sexuálnych vzťahoch.Partner nemá dostatok vašej pozornosti, takže teraz a potom odmietne intimitu.Vaša náklonnosť a pocit zmyslu pre taktiku však pomôže situáciu napraviť.
 4. Problémy pri otváraní dverí chorobám reprodukčného systému.kvôli tomu je intímny život naštvaný.Ale ak idete k lekárovi a uzdravíte svoje ochorenie, všetko bude fungovať veľmi rýchlo.
 5. Zakrytie dverí lakom alebo farbou je znakom vašej neopodstatnenej žiarlivosti, ktorá sa často stáva zdrojom problémov vo vzťahoch.Ste schopní explodovať kvôli maličkosti a uraziť partnerapodozrenie.Ak sa nezačnete ovládať, prípad môže skončiť prestávkou.
 6. Inštalácia nových dverí - často sa obmedzujete a potlačujete svoje vlastné túžby.Chcete jasnú vášeň a zmenu partnerov, ale nechcete a bojíte sa odsúdenia.
 7. Aby ste opustili dvere, nudíte sa súčasného vzťahu a partner už nie je spokojný.Snívate o tom, že ste sa oslobodili a nejakú dobu sa obmedzovali na ľahké „letoviská“ romány bez toho, aby ste sľúbili priateľovi nič vážne.
 8. Klepanie na dvere, ale nikdy sa nedostanete za hranicu - bojíte sa dôverovať novému partnerovi, takže uprednostňujete osamelosť.Ale nemôže to trvať večne, skôr alebo neskôr budete môcť otvoriť svoje srdce a dovoliť novému človeku, aby k vám prišiel.
 9. Ak chcete pozdraviť priateľa otvorením jeho dverí, nie ste spokojní so svojím intímnym životom.Buď sám, alebo partner nespĺňa vaše očakávania.Je to však príležitosť nerozlúčiť sa, ale dohodnúť sa, nájsť kompromis, ktorý by vyhovoval obom.
 10. Človek sníva o otvorených dverách, ktoré zradí zo strany vyvolených.Môže predstierať, že odpustil jej nevere, ale hlboko sa trápi s podozrením.Dôvera vo vzťah zmizne navždy, nikdy ho nebude možné obnoviť.

Ezoterická kniha snov

Otvorené dvere snívajú o úspechu v podnikaní ao dosiahnutí vášho cieľového cieľa, o ktorý sa už dlho usilujete.Ale uzavretý - na sklamanie a všetky druhy problémov.

Iné interpretácie:

 1. Dveres uvoľnenými slučkami - ste veľmi nerozhodní a často radšej sedíte bokom namiesto aktívnych akcií.Preto bohatstvo, sláva a úspech získavajú iní ľudia a žijete vo svojej súčasnej realite.
 2. ​​
 3. Dvere na prepravu - vaša osamelosť čoskoro skončí.Stretnete osobu, s ktorou si najprv vytvoríte priateľov, a potom si vytvoríte vzťah.Bude to pravda, úprimná a bezpodmienečná láska, ktorá im poskytne veľa šťastných okamihov.
 4. Odchod z domu - buďte opatrní v blízkej budúcnosti a pokúste sa riskovať, inak spôsobíte veľké problémy.Je lepšie vyhnúť sa akýmkoľvek operáciám s peniazmi, presúvať dátumy a dôležité stretnutia do iného, ​​vhodnejšieho času.
 5. Vynikajúce a veľmi krásne dvere - ocitnete sa v ťažkej situácii, ale ušetríte takmer v poslednú chvíľu.Na záchranu príde úplný cudzinec.Postará sa o vás a všetky problémy ustúpia.
 6. Vŕzganie dverí - navštívi vás osoba, ktorej nemôžete vystáť.Stretnutie bude mimoriadne nepríjemné a budete na dlhý čas podráždení.Táto osoba so sebou prinesie aj zlé správy, aby sa nad vami potešila.
 7. Dvere, ktoré sa automaticky otvoria - všetko, čo máte na pamäti, sa splní.A nebudete potrebovať obrovské úsilie.Bude existovať pocit, že všetko okolo seba sa vyvíja najlepším spôsobom.
 8. Žena sníva o otvorení dverí, aby sa v jej kruhu objavila nová obdivovateľka, s ktorouzačne sa búrlivá, aj keď krátkodobá romantika.

Závery

 • Dvere vo sne môžu byť buď priaznivým alebo negatívnym symbolom.
 • Napríklad otvorené - sľubuje úspech, bohatstvo alebo nový vzťah.Zatvorené - problémy, prekážky a všetky druhy prekážok na vašej životnej ceste.
 • Prečítajte si všetky vysvetlenia a zistite, ktorá predpoveď je pre váš sen najvhodnejšia.

Pozrite si súvisiace video: