Prečo sen o kopaní zemiakov vo sne?

Pôda predstavuje bohatstvo a hojnosť, zatiaľ čo symbolika Zeme je spojená s pohrebným procesom a cintorínom.Hľuzy zemiakov sú vnímané ako odmena za prácu.Čo tento sen znamená a ako interpretovať dej?Prečo sen o kopaní zemiakov vo sne?

Všeobecný výklad

Význam toho, čo vidíte, často siaha až na začiatok nového veľkého podnikania: budete musieť vykonať serióznu prácu, ktorá prinesie finančné výhody.Spánok varuje, že budete musieť pracovať neúnavne.Musíte si však pamätať, aké hľuzy ste videli vo sne:

  • veľké, krásne a rovnomerne;
  • stredná veľkosť;
  • 8. malé a zelené;
  • zhnité a rozmaznané.

Veľké a krásnevyzerajúce zemiaky - k radosti. Hnilé hľuzy skazené- na sklamanie: budete spokojní s výsledkami práce alebo namiesto zisku dostanete škodu.Ak ste začali podnikať a videli ste tento sen, je lepšie nezačať prácu, ktorá neprináša výsledky.Ak máte dohodu, váš partner vás môže oklamať - buďte opatrní.

Rastlinné zemiaky- k budúcemu finančnému úspechu.Čoskoro vám bude ponúknutý nový projekt alebo ziskové podnikanie, ktoré prinesie zisk.Bude to však fungovať dlho.Proces pestovania, pestovania a zberu zemiakov je vždy náročný.

Pamätáte si, ako ste vykopali zemiaky - rukami alebo lopatou?Ak ste vyhrabali hľuzy lopatou, znamená to, že čoskoro bude odhalené nejaké tajomstvo alebo odhalené skryté fakty.Udalosť bude mať pozitívny významna celý život - prijaté informácie budú slúžiť dobru.

Kopanie zemiakov rukaminie je dobré.Niekto pod tebou v práci vykopáva, zobrazuje informácie a používa ich na úkor.Nezdieľajte svoje plány s nikým, nehovorte nám o sebe, aby ste nepriatelia nepriniesli úrodnú pôdu pre intríg.

Vykopajte hľuzy a zároveň sa cítite unavení- mali by ste sa starať o svoju silu a nie o nadmernú záťaž.Telo signalizuje, že si len potrebujete oddýchnuť. Kopanie s neochotou- túžba zbaviť sa tvrdej práce, presunúť bremeno zodpovednosti na iných.

Ak náhodoupracujete na zemiakovom poli s mŕtvou osobou , nemali by ste panikáriť: tento príbeh neprináša negatívne udalosti.Výklad snov interpretuje sny s mŕtvymi, aby zmenili počasie alebo jazdili.Navštívte chrám, zapálte sviečku pre mier a nebojte sa.

Ak nezosobášené dievča sníva o zbere zemiakov , mali by sme očakávať zmeny - svadba je hneď za rohom.Kopanie hľúz so svojím blízkym - na vás čaká silné a spoľahlivé manželstvo.

Kopanie hľúz v záhrade niekoho iného- nespokojný s vašou pozíciou.Závidíte ostatným ľuďom, považujete ich za úspešnejších a prosperujúcich.Závisť môže viesť k depresii a chorobe, takže by ste sa mali tohto pocitu zbaviť.

Interpretácia kníh snov

Ezoterická kniha snov Tsvetkovainterpretuje tento dej ako pripravovanú ťažkú ​​prácu, ktorá bude malázaplatené alebo nezaplatené vôbec.Kopanie rukami - práca bude vyžadovať veľa sily, bude to vyčerpávajúce.

Miller Dream Bookpoukazuje na priaznivé udalosti týkajúce sa financií alebo kariéry.Kopajte zhnité hľuzy - bezstarostné dni sa skončili, musíte sa pustiť do práce.Varte /smažte zemiaky - nájdete ziskovú alebo vedľajšiu prácu.Miller sa tiež domnieva, že tento príbeh hovorí o úspechu v spoločnosti: prostredníctvom svojho úsilia dosiahnete rešpekt.Zasadiť hľuzy je splnený sen.Hnité hľuzy - na sklamanie a stratu.

Freudvidí v tomto grafe vzlet pozdĺž kariérneho rebríčka.Čaká vás úspešný úspech, kvalita života sa zvýši: sami sebe nič nepopierate.Hnité hľuzy však neprinášajú pozitívne zmeny: v živote, chorobe a sklamaní nájdete čierne pruhy.Varené zemiaky na stole - na príchod príbuzných.Unáhlené kopanie hľúz nie je dobré: nadávať sa od orgánov.

Vangazaznamenala dôležité pozitívne zmeny v živote hľúz zemiakov: čoskoro sa objaví to, čo ste očakávali už dlho.Jesť varené zemiaky - podľa dobrej vôle úradov.Mali by ste očakávať zvýšenie stavu, zvýšenie platu alebo peňažný bonus.Výsadba hľúz je v práci novou perspektívou.Nezosobášené dievčatá snívajú o úspešnom manželstve.