Prečo sen o lietaní vo sne?

Lietanie je spojené so slobodou a nezávislosťou.Nezávislosť a sloboda však nie sú vždy príjemné a žiaduce.Napríklad prepustenie z práce je tiež sloboda a nezávislosť od neho.Prečo sen o lietaní vo sne?Zvážte podrobný výklad spánku.

Všeobecný význam spánku

Všeobecne sa uznáva, že lietanie vo sne symbolizuje predchádzanie problémom.Existuje však iná interpretácia sna spojená s výrazom „stúpať v oblakoch“.Človek berie život zľahka a nevšimne si zmien okolo neho.Keď ste v oblakoch, môžu vás zaujať konkurenti a súper môže získať srdce milovaného.

Padanie a lámanie je veľmi zlé znamenie.Ak sa však snílkovi podarí zobudiť sa počas „pádu“, bude schopný zvládnuť ťažké problémy a okolnosti bez veľkej straty.

6. Tlmočenie bude závisieť aj od takýchto nuancií:
  • jeden let;
  • kĺb;
  • na krídlach;
  • na lietajúcom vozidle.

Ak vidíte, že lietate vysoko na oblohe , môže to viesť k rýchlemu nárastu vašej kariéry.Nezabudnite však: je dôležité, aby ste si mohli udržiavať výšku a nečakane padať.Propagácia kariéry si vyžaduje zodpovednú ďalšiu prácu, a preto po triumfu víťazstva začína obdobie tvrdej práce.

Lietanie s osobou opačného pohlavia- k prchavým radostiam lásky.Bohužiaľ, vaša romantika bude mať krátkodobú životnosť.Pre rodinu je taký sen varovaním pred ľahkým známym, ktorý môžezničiť existujúce manželské vzťahy.Je lepšie nevstúpiť do milostného vzťahu s cudzincom.

Nízky let nad zemouhovorí o svetských cieľoch snívateľa.Ak chcete uspieť, musíte ísť nad rámec toho, čo sa všeobecne prijíma, a zbavte sa strachu z nepochopenia.

Starší ľudiamôžu predstierať rýchly zánik.

Lety v doprave

Aký je význam sna, v ktoromletíte po metle ?Symbol letu na metle alebo stúpa je spojený s rozprávkami mágie - čarodejnice Baba Yaga.Tento sen predstavuje objav mimoriadnych schopností snívača.Možno budete čoskoro schopní prečítať myšlienky druhých.

Lietanie na stúpachmôže mať dvojaký výklad: zmena miesta bydliska alebo zmena miesta výkonu práce.

Lietanie v aute, na bicykli alebo na motorkeje veľkým prielomom vo vašom úsilí.Budete môcť implementovať všetko, čo ste načrtli.

Poznať let na vlastných krídlachje dobrou príležitosťou na uskutočnenie všetkých životných plánov.Ak sen skončil pádom, varuje to pred zložitými prekážkami pri dosahovaní cieľov.

Balónovanie pre mladé dievčaje dobrým znamením: váš nový známy bude nielen dobrý priateľ, ale aj budúci manžel.

Podľa ezoterickej knihy snov , lietanie v nezvyčajnom vozidle(vysávač, kobercové lietadlo atď.) Symbolizuje nasledujúcu cestu.

Lietanie v letúne, podľa ABC Interpretation of Dreams, sľubuje skoré úspešné dokončenie projektu alebo nejakého druhu podnikania.Ste na správnej ceste, pokračujte v zvolenom smere.

Interpretácia snov

ABC interpretácie snovpovažuje tento sen za duchovné vyvýšenie nad materiálom, nárast vitality a energie.Stúpanie vysoko nad oblaky však znamená oddelenie od reality: snílek sa v oblakoch doslova vznáša.Pozemok má rovnaký význam, v ktorom sa snílek ponáhľa k oblakom.

Kniha východných snovinterpretuje vznášanie sa na jasnej a čistej oblohe ako rýchla realizácia sna.Ak čierne krídla rástli vo sne, sľubuje to skoré sklamanie.Na východe sa verí, že lietanie vo sne symbolizuje rast: pred dospelosťou - fyzicky, po dospelosti - duchovným.

Kniha Imperial Dream Book (Čína)zdieľa význam interpretácie podľa pohlavia.Pre ženy predstavuje let pozitívne zmeny: bude schopná zbaviť sa materiálneho útlaku a v duchu prudko stúpať do neba.

Pre mužov je to znak odlúčenia od reality, čo nie je dobré.Človek môže očakávať stratu financií, stratu postavenia v spoločnosti a mnoho ďalších nepríjemných okolností.

Islamská kniha snovponúka nečakanú interpretáciu pádu: snílek dostane to, čo spadol do sna.Platí to však pre ľudí s vysokým postavením v spoločnosti.Padnutie vo sne nie je pre bežného človeka dobré: očakáva chorobu alebo smrť.