Prečo sen o mazlení vo sne s mužom

Objatia sú vítané a nežiaduce, pretože všetko závisí od osobnosti muža, ktorý sa dotýka ženy.Čo to znamená maznať sa vo sne s mužom?Sen môže snívať slobodné dievča a manželka s rodinným zážitkom.Hádanky pomôžu dešifrovať hádanku.

Objatie lásky

Vízia prijatia milovaného alebo žiadaného človeka do sna nemá žiadny výklad.Psychológovia považujú sen za pokračovanie denných snov o predmete lásky. Pre mladé dievčatáje objatie so snom symbolom túžby nájsť blízkeho a zariadiť si osobný život.

Snom sa však môže stať nielen požadovaný muž alebo abstraktný mladý muž (spoločný obraz), ale aj nepriateľ.Obraz človeka môže byť odlišný:

 • cudzinec;
 • príbuzný;
 • kolegovia;
 • náčelník;
 • zomrel.

Objíma s očakávanou osobou , ktorú dlho nevideli, na nečakané stretnutie, obnovenie vzťahov.Tento sen sa interpretuje, ak ste o tejto osobe dlho nepremýšľali.Ak tam boli myšlienky, potom je sen odrazom vašich snov.

Objatie manžela /manželkyvo sne sľubuje spor a nedorozumenie, po ktorom nasleduje zmierenie a ospravedlnenie.Ak vás manžel objímal, znamená to, že v jeho hlave dozrel plán zrady.Keby na jeho strane boli objatia bozky, faktzrada je už zrejmá.

Cudzinec sa prijíma za prítomnosti svojho manžela- do škandálu kvôli žiarlivosti.Manžel môže závidieť a je tiež možná žiarlivosť zo strany manželky.Nevykonávajte konflikt do bodu, kedy sa nevráti, skúste vyhladiť ostré rohy.

Objímajúc sa so svojím bývalým manželom- ste príliš pripútaní k minulému životu, je čas sa ho zbaviť.Kým nevylúčite minulosť zo svojho života, nemôžete nájsť prítomnosť.

Cudzie rukysľubujú stretnutie so zaujímavou osobou, ak bol vzhľad človeka atraktívny.Cudzinec s odpudivým vzhľadom prorokuje nešťastie.Buď stretnete darebáka alebo sa stanete obeťou násilia.

Ak by objatie cudzinca bolov kúpeľnis otvoreným vodovodným kohútikom, stretnutie bude krátkodobé - na román zostanú iba spomienky.

Ak váš manžel alebo manželkavo vašom sne prijíma cudzie dievča , existuje dôvod na žiarlivosť.Muž má fanúšika, ktorého pozornosť lichotí jeho hrdosti.

Ak chlap objme sníva zo sna zozadu, potom má nepoctivé úmysly.Chce sa s vami len pobaviť.

Objímanie s príbuznými- čoskoro bude príležitosť dať sa spolu na slávnostnú večeru.Dôvod stretnutia bude radostný.

Priateľské objatie

Objímanie s priateľom- čoskoro bude od neho oddelené,Ak priateľ žije na inom mieste, objatie sľubuje rýchle stretnutie.Sen má rovnaký významobjatie príbuzného.

Ak kamarát pri objatí vzlyká, spánok spôsobuje rýchlu stratu.Objaties vydatým mužomvo sne je príčinou problémov v rodinnom živote a rozvodu s manželom.

Objímanie so šéfkuchárom- získajte šancu využiť jeho dobré meno.Nenechajte si ujsť príležitosť na zlepšenie svojej pozície na pracovnom poli - teraz je čas.

Objímanie s nepriateľom- na zmierenie.Výklad snov je dobrým znamením opakujúceho sa sprisahania s priateľským objatím nepriateľa.Ak však bol nepriateľom iniciátor objatia, očakávajte trik z jeho strany.

Objímanie s zosnulým- sen nie je jednoznačný.Ak zosnulý spôsobil nepríjemné pocity, očakávajte chorobu a smútok.Ak ste objímali s príbuzným alebo priateľom, plánované podnikanie uspeje.

Objímanie so zosnulým otcom- získanie silného patróna, ktorý môže nahradiť pomoc svojho otca.Musíte tiež urobiť zodpovedné rozhodnutie, od ktorého bude závisieť budúci osud.

Interpretácia podľa dní v týždni

Interpretácia sna závisí aj od dňa v týždni, v ktorom ste videli zápletku záujmu:

 • V nedeľu v noci - váš sexuálny život nie je rozvážny;
 • Utorok v noci - hrdina vášho sna - ušľachtilý muž;
 • Streda v noci - na harmonické vzťahy;
 • Štvrtok v noci - váš partner hrá dvojitú hru;
 • V piatok večer - na rodinné problémy;
 • V sobotu v noci - sľubuje choroba a rodinakonflikty;
 • V nedeľu v noci - dostanete príjemné prekvapenie.

Význam podľa kníh snov

Millerova kniha snov sľubuje rodinné problémy, ak sa manželia objímajú vo sne.Objímanie príbuzných sľubuje problémy a choroby.Ak obejmete niekoho so zmyslom vďačnosti alebo radosti, sen prorokuje šťastie.Objímanie s cudzincom - k nečakanému príchodu hostí.

Kniha snov milovníkov tiež predpovedá rodinný škandál, ak sa pár prijal vo sne.Objímanie milovaného človeka vo sne a prežívanie pozitívnych emócií je našťastie.

Nová rodinná snová kniha prináša rodinné problémy, ak sa manžel a manželka navzájom objímajú vo sne.Objímanie milovanej osoby s radosťou - pre šťastie v živote.Objetí cudzinca - neočakávaným hosťom.

Moderná kombinovaná kniha snov tiež považuje prijatie manžela a manželky za zlé znamenie - na vás čakajú nezhody a zúčtovanie.Objímanie príbuzných vo sne - čoskoro ochorejú.Radostné objatie milencov sľubuje šťastie, smutné objatie - hádky o žiarlivosti.Cudzí sníva o nepozvaných hosťoch.

Výklad snov Hasse verí, že objatia symbolizujú lásku.Ak vás niekto objíma vo sne, znamená to, že cíti pocit lásky a súcitu.Ak snívateľ niekoho objme, bude schopný uskutočniť plán.

Cikánska vysnívaná kniha v tomto grafe vidí nekontrolovateľné pocity, ktoré môžu viesť k problémom.Silná ponukaobjatie sľubuje manželom šťastnú rodinnú idylku.

Erotická kniha snov je presvedčená, že symbolom objatia je strach zo straty niečoho alebo niekoho, kto je drahý.Objatia - túžba zachovať kúsok šťastia, ktoré naplní srdce sníva.

Dreamwalker Longo predpovedá zmierenie po škandále alebo vytvorení novej rodiny.Ak snívate v období rastu mesiaca, môžete očakávať radostné udalosti s malým množstvom nešťastia.