Prečo sen o múke v knihe snov

Ako zistím, prečo sa sníva múka?Môžete listovať mnohými snovými knihami a byť zmätení.Alebo si prečítajte tento článok, v ktorom som pre vás zostavil najlepšie predpovede.Prečítajte si, aby ste zistili, čo sa s vami stane po určitom sne.

Kniha psychologických snov

Tieto výklady oslovia tých, ktorí sa radi ponoria do svojho podvedomia, aby sa lepšie spoznali.Sú založené na znalostiach psychológie človeka.

Tu sú predpovede:

 1. Múka je symbolom ľudských túžob.Ak snívajú o čistom bielom, prémiovom, potom sa vaše sny splnia čoskoro.Navyše nebudete potrebovať takmer žiadne úsilie.
 2. Na pečenie chleba z múky - v reálnom živote príliš často brzdíte svoj vlastný úspech, spomaľujte sa v procese dosahovania cieľov.Z tohto dôvodu sa túžby nenaplnia tak rýchlo, ako by ste chceli.
 3. Sivá múka druhej triedy - do šťastného života.Nemusíte sa o nič starať.A vaše šťastie nebude spojené s peniazmi.Z materiálneho hľadiska môže byť život skromný, ale napriek tomu vám prináša obrovské uspokojenie.
 4. Predaj múky - obchod, v ktorom sa momentálne zúčastňujete, môže mať nepredvídateľné následky.Existuje veľké riziko straty vašich investícií, preto buďte opatrní pri svojich činnostiach.
 5. Pečieme koláče alebo muffiny - vo svojom osobnom živote nájdete dlho očakávaný mier.Už nemusíte hľadať partnera duše alebo riešiť problémy v rodine.Všetko bude fungovať akoby magicky.
 6. Čierna múka - finančná situácia sa bude výrazne zhoršovať.Môžete buď prísť o prácu, zostať bez airbagu, alebo stratiť peniaze iným spôsobom.Nezabudnite však, že všetky problémy sú dočasné a vy sa s nimi dokážete vysporiadať.
 7. Aby ste si zafarbili ruky múkou - stanete sa predmetom spoločenskej diskusie.Vaše meno bude predmetom klebiet a klebiet.čo môže trochu poškodiť vašu povesť.

Výklad snu Hassa

Autorom tejto knihy snov je médium.Svoje predpovede robil na základe pozorovaní ľudových tradícií, znakov a spoliehal sa aj na staré ezoterické znalosti.

Tu sú jeho predpovede:

 1. Vidieť múku vo sne je materiálna pohoda.Veľmi skoro dosiahnete úroveň príjmu, ktorá vám umožní nemyslieť na peniaze, ale venovať svoj voľný čas duchovnejším veciam.
 2. Postrekovanie múkou - energia vo vás doslova vrie.Toľko sily, že môžete hádzať hory.Váš potenciál v tomto období stúpa, takže ho využite na dosiahnutie vašich cieľov.
 3. Mletá múka - na dlhý, šťastný a prosperujúci život.Táto predpoveď nie je pre najbližšiu budúcnosť, ale pre ďalekú budúcnosť.Teraz však môžete položiť základy budúcej prosperity.
 4. Posypeme múkou - stráviš veľaplytvanie peniazmi.Túžba vlastniť nejakú vec zatieni vašu myseľ a urobíte nejaký druh spontánneho, drahého, ale veľmi zbytočného nákupu.
 5. Veľká hora múky - dajte si pozor na stratu peňazí.V žiadnom prípade nepožičiavajte a neinvestujte do pochybných projektov.Musíte si ponechať účty a peňaženku.
 6. Na výrobu múky - ak hľadáte prácu už dlho, dostanete čoskoro dobrú ponuku.Bude vám ponúknutá pozícia s dobrým platom, ale budete musieť veľa pracovať.

Kniha snov Kananity

Táto kniha snov obsahuje moderné predpovede založené na starogréckej knihe snov.Autori prepísali staré proroctvá a prispôsobili ich našej realite.

Tu sú predpovede:

 1. Múka je symbolom prosperity.Čím viac je to vo sne, tým väčšia prosperita bude v živote snívateľa.Je tu však nuansa: zarobí si peniaze iba tvrdou prácou, nič mu nebude ľahké dať.
 2. Na rozptýlenie múky alebo jej rozptýlenie vo vetre - zadávate priaznivú životnosť.Budete mať plnú silu a energiu, môžete realizovať akýkoľvek projekt.Každá firma, ktorú podnikáte, bude úspešná.
 3. Mletá múka - na snívok padne nečakané bohatstvo.Stojí za to sa pokúsiť kúpiť lotériový lístok - pravdepodobnosť šťastia je veľmi vysoká.
 4. Ryžová múka na pečenie je doma symbolom pokoja a pohodlia.Takýto sen znamená, že doma vždy nájdete podporu a porozumenie bez ohľadu na to, čo sa stane.vo vonkajšom svete.
 5. Ľanové semeno je nepriaznivé označenie.Vaša finančná situácia sa v dôsledku chýb, ku ktorým došlo v minulosti, výrazne zhorší.Musíte vyvodiť správne závery, aby ste nepriniesli situáciu do globálnej osobnej krízy.
 6. Predávať múku na trhu je dobrodružná osoba a radi riskujete.Ale teraz vo vašom živote je obdobie, keď by sa to nemalo robiť.Pokúste sa analyzovať svoje rozhodnutia.Postupujte podľa hesla: "Merajte sedemkrát - raz rezané."

Abecedná kniha snov

Univerzálne interpretácie:

 1. Vak na múku je symbolom stability.Po sérii nepriaznivých situácií a porúch nájdete dlho očakávaný mier.Viac bude musieť prežiť a zachrániť.
 2. Mlyn je nepriaznivým znakom.Vo vašom živote príde obdobie trvalej úzkosti.Budete sa obávať o budúcnosť, ktorá vám zabráni sústrediť sa na podnikanie v súčasnosti.
 3. Kukuričná múka - váš osobný život sa zlepší.Takýto sen sľubuje obrovský úspech v milostných záležitostiach.Začnete dostávať známky pozornosti a námahy, komplimenty vo výške, ktorá sa predtým nestala.
 4. Pád na múku - ste veľká pani, matka a manželka.Vaši blízki sú s vami v pohode a v teple.Ste príkladom skutočnej ženy, ktorá zdobí dom, vytvára v ňom útulnosť a transformuje priestor okolo nej k lepšiemu.
 5. Múka s bugmi - do hádok a konfliktov s blízkym, čo môže po určitom čase viesť k separácii.

Pozrite si súvisiace video:

Závery

 • Vo väčšine snových kníh múka symbolizuje materiálnu situáciu človeka, jeho úroveň vitálnej energie a pravdepodobnosť splnenia túžob.
 • Ak chcete určiť, ktorá interpretácia je pre vás najbližšia, jednoducho si vypočujte svoju intuíciu - ponúkne vám správne odpovede.
 • Pre lepšie pochopenie vašich snov si majte denník snov: dajte si pero a poznámkový blok do blízkosti postele a ráno, keď sa zobudíte, okamžite si svoje sny podrobne napíšte.