Prečo sen o pití vodky vo sne?

Sny so sviatkom a chlastom sú trápne.V skutočnosti vedie intoxikácia alkoholom k nehodným činom, nedbalému vzhľadu a skreslenému vnímaniu sveta.Prečo snové knihy snívajú o pití vodky?Podrobnosti sa budeme zaoberať spolu s tlmočníkmi.

Obsah
 1. Horúci nápoj vo sne
 2. Poháre na alkohol
 3. Vodka na pitie
 4. Ostatné snové pozemky
 5. Interpretácia kníh snov
Horúci nápoj vo sne

Vodka vo sne symbolizuje nekontrolované emócie, neobmedzenú vášeň, skreslené vnímanie informácií.a nevhodné akcie.Na presnú interpretáciu sna je potrebné pamätať na dôležité body:

 • , ktorí pili vodku vo sne;
 • z ktorých riadu pili vodku;
 • , s ktorými snílek pil;
 • pozorovanie pitia zvonku.

Nákup alkoholu a pitia- veci nechajte samy za seba.Rojko vníma realitu neprimerane, jeho vedomie je skreslené ilúziami žiaduceho.

Iba pitná vodka- k túžbe a smútku, nepríjemné udalosti.Zasnený zvolil nesprávnu cestu a každý krok týmto smerom sa posunie od zamýšľaného cieľa. Pitie v spoločnosti priateľov- do hlúpej zábavy.

Pitie žien:

 • Samotný nákup a pitie vodky predstavuje dlhotrvajúcu depresiu;
 • omylom rozbiť fľašu - vzťah s ňou spojenýopitá spoločnosť čoskoro vypukne;
 • vziať pohár na nalievanie vodky - obviňovať ostatných za zlyhanie.

Opitosti vo sne sú pre ženy symbolom drzého správania sa mužov.Príliš veľa sa dopúšťate vytvorením zlej povesti pre seba.

Chlast pre mužov:

 • len pitie vodky - zlyhania na pracovnom poli v dôsledku vlastnej nerozhodnosti;
 • pohár a fľaša na prázdnom stole - chudobe, finančnému zlyhaniu, ruine;
 • Samotný nákup a pitie alkoholu je nedostatočným vnímaním reality.

Chlast v ľudskom sne je symbolom nezodpovedného postoja k jeho slovám a konaniu.Ste zvyknutí porušovať sľub, ktorý nevyhnutne vedie ku konfliktom s priateľmi a kolegami.

Sklenené výrobky pre alkohol

Riad, z ktorého sa konzumovala vodka, môže tiež objasniť výklad:

 • sklo;
 • stoh;
 • pohár;
 • fľaša.

Pitie vodky v malých dávkachzo sklaje menšou obťažnosťou.Čím menej alkoholu bol opitý, menšie problémy.Vidieť veľa pohárov je veľa malých problémov.

Stohsa nelíši objemom od skla, takže interpretácia spánku je rovnaká.Pitie alkoholu z hromady však sľubuje okamžitý vývoj nežiaducej situácie - problémy sa v blízkej budúcnosti zmätia.

Pite vodku v pohári- váš duchovný svet potrebuje jedlo.Navštívte divadlo, výstavy, múzeum - naplňte svojho ducha dojmami.Pitie vodky z krku- ste s ostatnými príliš krutí, je čas stať sa tolerantnejšími a blahosklonnejšími.

Pitie vodky a opíjanie sa- na šťastie.Môžete implementovať najmysliteľnejší plán, o ktorom ste tajne snívali.Odmietnite piť - nebezpečenstvo môžete obísť.

Pitie vodky spolu

Pamätáte si, s kým ste pili alkohol?Ak je spoločnosťv spoločnosti so šéfom , očakáva sa prepustenie konfliktu pri práci.Môžu sa vyskytnúť aj škandály s kolegami a partnermi.Ak bola hostina nudná, očakávajte povýšenie.

Niekedy sen s pitím vodky v spoločnosti šéfkuchára môže predstavovať neočakávaný zisk - výhru v lotérii, vyplatenie bonusových peňazí.Môžete dokonca nájsť peňaženku alebo bankovku, ktorú niekto omylom upustil.

Pitná vodkav spoločnosti s mužomje podvod.Vo vašom živote sa objaví neznámy človek, ktorý urobí chaos.Vydieranie z jeho strany alebo podvod je možný.Nepodľahnite provokáciám, neverte cudzincom, neakceptujte pomoc, ktorú niekto uložil.

Pitie vodkyv priateľskej spoločnosti- na zábavu, ktorá skončí ťažkosťami.Čakajú na vás pochybné dobrodružstvá, po ktorých bude hanbou pozerať ľudí do očí.V najlepšom prípade stratíte značné množstvo peňazí, ďalším výsledkom môže byť vážna choroba.

Ďalšie pozemky snov

Piť vodkuna cintoríne- podľa zlých správ blízkych ľudí.Niekedy tento sen predstiera smrť niekoho z vašich blízkychprostredie.

Pili vodku s zosnulým ?Náhle nalejte sviečku na hrob a zanechajte v hrobke zmienku, aby ste sa vyhli problémom.Ak sa tak nestane, zosnulý bude vo vašich snoch častým hosťom.Ak s vami hovoril zosnulý, nezabudnite na prenášané informácie: táto správa pochádza z vyšších právomocí.

Niekedypitie vodky s zosnulýmvedie k poruche vzťahov s niekým blízkym: prežili.Ak sa nechcete rozpadnúť, prehodnotte svoju líniu správania, stanete sa mäkšou a súladnejšou.

Interpretácia kníh snov
 • Najnovšia kniha snov varuje - vodka sníva o bolesti hlavy, kliatbe blízkej osobyčlovek, kazí sa.
 • Lunárny sen - alkohol sníva o hanbe a omyloch.
 • Ruská kniha snov tvrdí: pitie vodky je nepravdivé obvinenie, ktoré niekoho s vodkou lieči na klebety.
 • Kniha rodinných snov.Pitie alkoholu sníva o pochybných potešeniach.

V modernej knihe snov sa uvádza: pitie alkoholu znamená poníženie, slzy, urážku a zrúcaninu.Vidieť fľašu je bolesť hlavy.

Kniha snov 21. storočia v tomto zápletke vidí blížiacu sa hanbu za svoje správanie.Pitná tinktúra na vodke je nenapraviteľnou chybou.

Interpretácia snu o budúcnosti je presvedčená, že vo fľaši sa sníva o túžbe a smútku a pitie je chudoba, nezaslúžený poplatok.

Interpretácia snov v zime.Obraz vodky je symbolom ničivej vášne pre niečo.Piť alkohol - na neprimeraný čin, kúpiť vodku - zapojiť sa do pochybného podniku.

Výklad snu Fedorovskej sníva problémy a frustráciu.Náhodne nalejte vodku - za peniaze si kúpte fľašu - za príjemné práce, rozbite fľašu - pre neočakávané zmeny osudu.

Ezoterická kniha snov.Samotná pitie vodky je sklamaním, pitie v spoločnosti je škandál s priateľmi alebo kolegami.

Erotická kniha snov vás varuje, aby ste v blízkej budúcnosti nešli na zábavné akcie: stratíte čas a budete ľutovať.Zrada partnera je tiež možná.