Prečo sen o plávaní vo sne v knihe snov

Ak chcete porozumieť tomu, čo sníva o plávaní vo sne, prečítajte si článok.Pomôže spoznať budúcnosť a vyvodiť správne závery.Zhromaždil som tu interpretácie najlepších snov, ktorých autori už roky zhromažďujú informácie a hľadajú ich kúsok po kúsku.

Millerova kniha snov

Kúpanie alebo plávanie vo sne je nečakaná radosť, ktorú zažijete po návšteve niekoho.Napriek tomu, že musíte stráviť čas v takmer neznámej spoločnosti, získate veľa pozitívnych emócií.

Iné interpretácie:

 1. Kúpanie v starej mramorovej vani - objaví sa neočakávaná udalosť, na ktorú budete prekvapení.A po ňom sa vo vašom živote začnú objavovať veľmi radostné zmeny.Pokúste sa neodolať, ale podľahnite okolnostiam, potom sa všetko ukáže najlepším spôsobom pre vás.
 2. Osprchovanie v zinkovom kúpeli - problém, ktorý si vyžaduje všetky vaše myšlienky, bude vyriešený veľmi skoro.Pomoc príde úplne neočakávaným smerom a na začiatku budete mať podozrenie z tejto možnosti.Ale mali by ste dôverovať vesmíru a nemusíte sa báť.
 3. Plávanie v čistej vode - v najbližších rokoch začnete žiť ľahko, veselo a bezstarostne, bez premýšľania o ničom a nič neplánovať.Vaše túžby sa splnia, akoby magicky.Je to mimoriadnepriaznivé obdobie vášho života.
 4. Kúpanie v rybníku - zvyšok sa skončil, máte veľa problémov.Nebude tu prakticky žiadny voľný čas, pravidelne sa budete stretávať s únavou a prepracovaním.Problémy sú však dočasné, nezabudnite na to a skúste sa nesťažovať.
 5. Ak chcete vidieť, ako sa deti veselo striekajú v bahnitej a bahnitej vode - váš potomok vás poteší svojimi úspechmi každý deň.Aj keď predtým, ako bolo dieťa nezbedné a často vrtošivé, skončí sa to.

Kniha rodinných snov

Kúpele snov môžu byť symbolom vášho vnútorného záujmu o peniaze a pohodu v budúcnosti.Pravdepodobne nemáte v živote stabilitu, preto je ťažké pociťovať pocit pokoja a bezpečnosti.

Ďalšie výklady:

 1. Prekročiť obrovské množstvo vody a dostať sa na druhú stranu - môžete dosiahnuť cieľ, ktorý je už dlhosen, považujem to za takmer nemožné.Osud poskytne vynikajúcu príležitosť získať to, čo chcete, nenechajte si ujsť túto šancu.
 2. Ak sa chcete zaplávať do stredu rieky a vrátiť sa - nebudete môcť dokončiť prácu z dôvodu okolností vyššej moci.Zdá sa vám, že nie ste schopní zvládnuť nové problémy a budete sa chcieť vzdať.Ale stále by ste sa nemali vzdať, pretože v skutočnosti ste krok od skutočného úspechu.
 3. Kúpanie nahé - taký sen sľubuje príjemné stretnutia, zábavu, veľa potešenia a zábavy.Všetky vašetriedy budú radosťou, dokonca aj predtým nemilovanou prácou.Možno bude takáto vnútorná infúzia spojená s novou láskou.
 4. Plávanie so svojím blízkym - delenie kvôli určitým okolnostiam, ktoré nemôžete ovplyvniť.A je zbytočné odolať, pretože nič na tebe nebude úplne závisieť.
 5. Kúpanie v tečúcej vode - stráca veľa energie a energie, ale nedosiahneš požadovaný cieľ.Na vašej ceste sa objavia nové prekážky a dokonca sa zdá, že problémy nemajú koniec a okraj.
 6. Kúpanie v penovom kúpeli je vážnym testom, ktorý padol na vašu dávku.V minulosti ste sa nepoučili z malej nepríjemnej situácie a tento čas osud pripravil úder omnoho bolestivejšie, aby ste mohli vyvodiť správne závery.

Ezoterická kniha snov

Plávanie medzi obrovským počtom mužov - v blízkej budúcnosti zažijete veľké sklamanie a smútok, ale nemali by ste týmto emóciám prikladať veľký význam.

Ďalší výklad:

 1. Potápanie - stratte všetku nádej na splnenie svojej drahocennej túžby.A to všetko preto, že o krok od uctievaného cieľa trpí drvivou porážkou.Pokúste sa pokračovať, berúc do úvahy minulé chyby.
 2. ​​
 3. Kúpanie v bazéne - musíte si vybrať medzi dvoma ľuďmi, ktorí sú vám milí.Môžete však zostať iba s jedným z nich, preto si dôkladne premyslite, koho chcete vo svojom živote nechať,a s ktorými sú pripravení úplne sa rozlúčiť.
 4. Potápanie z lode alebo jachty - váš partner bude sklamaný svojou lakomosťou a nedbanlivosťou.Obdobie cukroviniek, keď sa pokúsil vyzerať štedro a láskavo, skončí a ukáže sa, že vedľa vás rozhodne nie je osoba, do ktorej ste boli zamilovaní.
 5. Plávanie v bazéne na obrovskej vložke - získajte veľa problémov kvôli svojej vlastnej neschopnosti udržať ústa zavreté.Príčinou všetkých problémov bude neopatrnosť vo vyhláseniach počas rozhovorov s kolegami.Pokúste sa vybrať slová, keď vyjadrujete svoj názor a nebuďte príliš úprimní.
 6. Kúpanie v špinavej a bahnitej vode je nepríjemná správa, kvôli ktorej sa budete veľmi obávať a trpieť.Informácie sú šokujúce a zbavujú nádeje pre šťastnú a prosperujúcu budúcnosť.
 7. Byť vo vírivke je nebezpečná situácia, v ktorej sa ocitnete vinou blízkeho priateľa.Jeho dohľad vás môže dokonca stáť život.Buďte ostražití a opatrní, možno sa môžete vyhnúť veľkej katastrofe.
 8. Plávať s niekým - na chvíľu sa s touto osobou zúčastniť.Odlúčenie bude dlhé, ale nebude to pre vás náročné.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Kúpanie vo sne vám môže povedať o mnohých udalostiach, ktoré sa vám stanú.v budúcnosti.Interpretácie poukazujú na dôležité situácie vo vzťahu k peniazom a obsahujú aj prognózy pre všetky ostatné oblasti života.
 • Prečítajte si všetky časti článku rovnako.starostlivo zvoliť správnu predpoveď, vzhľadom na všetky podrobnosti o vašom sne.
 • Ak sa chcete naučiť, ako sami analyzovať sny, uschovajte si denník snov a neustále odkazujte na knihy snov.