Prečo sen o prepustení z práce?

Šéf sa zavolá a tvrdí, že ste prepustený.Strach, mrzutosť, zlosť a nedorozumenie .. „Za čo?“ - myslíš a ... zobudíš sa.Chápete, že v blízkej budúcnosti nemusíte hľadať prácu, ale zaujímalo by ma, aké sny o prepustení z práce.Pokúsme sa zistiť, či sa takýto sen môže stať prorockým snom, a ak nie, čo to znamená.Prečo sníva o prepustení z práce?

Zmeny, čakáme na zmeny

Autori niektorých snov kníh hovoria: prepustenie človeka z nejakého dôvodu,Takýto sen je znakom toho, že všetky jeho súčasné myšlienky sa zaoberajú myšlienkami, či je na svojom mieste.S najväčšou pravdepodobnosťou nie ste spokojní s pozíciou, platom, vzťahmi s kolegami alebo požiadavkami na riadenie.Vy sami ste radi, že prestanete, ale zatiaľ nevidíte vhodnú alternatívu.

Túžba po zmene sa nemusí týkať ani práce:

 • Nie ste spokojní so svojím vzťahom s druhou polovicou.
 • Už vás nebaví konflikty s rodičmi, ktorí žijú s nimi.
 • Deti sú nezbedné, ale neviete, ako nadviazať kontakt.
 • Snívate o začatí nového podnikania, ale nie ste si istí úspechom.
 • Často prejavujete slabost v dôsledku nevhodného správania ostatných - neodpovedajte na hrubé výroky, neodpovedajte na nepríjemné žiadosti s nezhodou.

Sen o prepustení je znakom tohomusíte sa spojiť a naučiť sa, ako preukázať pevnosť.

Ako emócie ovplyvňujú význam spánku

Interpretácia odmietnutia snov závisí od toho, aké emócie sa vo sne vyskytli.Radosť, že ste sa zbavili svojich mizerných povinností?Alebo sklamanie, že kariéra skončila?Hnev na neskoro kolegov?Alebo strach z toho, že zostanete bez finančných prostriedkov?

Výklad v závislosti od emocionálneho stavu môže byť nasledujúci.

 1. Cítili ste paniku.Prepustenie je pre vás katastrofou, nevidíte ďalšie vyhliadky.Takýto sen len sľubuje problémy.V skutočnom živote sa nebudete môcť vyrovnať s povinnosťami, ktoré vám boli pridelené.Možno budete čoskoro pokutovaní, zbavení bonusu alebo pokarhania.Pripravte sa a začnite pracovať v plnej sile.Riešenie problému dramaticky - zmeňte svoju prácu alebo zlepšite svoje zručnosti.
 2. Ak vás prepustenie vo sne nezrušilo, buď pokojný.V reálnom živote nehrozí riziko straty zamestnania.Pravdepodobne máte vynikajúce vzťahy s členmi tímu, úrady vám nevadí.Ste úžasný zamestnanec a máte šancu uspieť a postupovať po kariérnom rebríčku.

Akákoľvek emócia vo sne je odrazom vašich skutočných obáv a pocitov.Ak k prepusteniu vo sne došlo kvôli tomu, že vás kolegovia „posmievali“, v skutočnom živote im neveríte.Analogicky môžete interpretovať všetky spánkové udalosti.

Priaznivý výklad

V knihách snov je tiež možné nájsť priaznivé interpretácie sna.výpoveď.Existujú také výklady:

 • Ak ste vo sne nielen vystrelení , ale aj všetci príbuzní, blízki priatelia, je to dobré znamenie.Očakávajte príjemné udalosti, neočakávané zisky alebo slávnosť.Možno sa niekto čoskoro ožení.
 • Ak vo sne je dôvodom prepustenia konflikty s kolegami , tiež nemajte smutno.Čakáte na bonus alebo neplánovanú propagáciu.
 • Ak vo sne napíšete vyhlásenie svojej vlastnej slobodnej vôle , potom sa v reálnom živote čoskoro prijme dôležité rozhodnutie.Osud vám poskytne výber, od ktorého bude závisieť celý váš budúci život.
 • Ak nie ste vyhodení, ale vyhanbení ste vyhodili , prebuďte sa a radujte sa!Čoskoro vrátite veľký dlh.Alebo zaplatia všetko, čo oddialili na dlhú dobu.
 • Ak ste vo sne dostali list s rezignáciou listom , budete mať osudové známosti.Ale nebude to príjemné: v živote sa objaví človek, ktorý vás chce ublížiť.Buďte na pozore.

Tieto interpretácie sa uvádzajú v populárnych a astrologických populárnych knihách snov.

Ak ste neboli vyhodený zo sna?

Možno sa vás prepustenie vo sne netýkalo vás, ale nejakej inej osoby.Ak je to pre vás blízky príbuzný, dobrý priateľ alebo iná osoba, ktorá je pre vás dôležitá, potom sa taký sen nedarí dobre.Zamietnuté vo sne v reálnom živote, čakajú vás ťažkosti alebo veľké ťažkosti a musíte sa zachrániť.

Čo ak zamestnávateľ prepúšťa svojho zamestnanca vo sne?Tiež zlé znamenie.V blízkej budúcnostičas musíte s niekým nespravodlivo konať.Nakoniec však bude situácia priaznivo vyriešená.