Prečo sen osy v knihe snov

Ak chcete zistiť, o čom vosy snívajú, prečítajte si tento článok a vyberte správny výklad.Analyzoval som predpovede niekoľkých snov a zostavil som zoznam najuniverzálnejších, ktoré sám používam.

Kniha starých snov

Nie je zbytočné, že ľudia majú výraz: „bodnutie ako osa“, symbolizujúce človeka, ktorý je zlý, škodlivý a snaží sa spôsobiť niečo zlé.Existuje aj ďalšia - „osa pasu“.Preto sen s osami často symbolizuje jeden z týchto významov.

Tu sú interpretácie Starej knihy snov:

 1. Osa môže snívať o tom, že zažije, že sa niekto pokúša.ublížiť vám a nemôžete odolať.Jeho negatívne výroky proti vám urážajú a rozčuľujú.
 2. Osa zasiahnutá vo sne - v skutočnosti budete trpieť machináciami chorých, ktorí robia, čo je v ich silách, aby vám zabránili a vložili paličky do kolies.Môžu tiež začať šíriť klebety, aby oslabili vašu povesť.
 3. Potiahnite osu z ruky - v skutočnosti budete mať čas urobiť správne rozhodnutie včas, čo vás ušetrí od veľkých problémov.Sen môže tiež znamenať víťazstvo nad starým nepriateľom.
 4. Vosová dutina sníva o umiestnení úradov.Vaše úspechy a zásluhy v práci zaznamená manažment.Čakajte teda zvýšenie platu alebo povýšenie.
 5. Zabite osu a pochujte ju -vyvodíte veľmi dôležité závery a pochopíte, ako ďalej postupovať, ak pustíte minulosť a začnete odvážne pozerať do budúcnosti.Máte veľké šance uvedomiť si svoj potenciál a stať sa mimoriadne úspešným človekom.
 6. Ak ste sa vo sne veľmi báli hmyzu, potom musíte byť v skutočnosti opatrní.Pripravuje sa proti vám niečo zlé, musíte sa dozvedieť o plánoch nepriateľov a neutralizovať ich.
 7. Vosa detí sníva o zábave a potešení, ako aj o daroch.
 8. Celý roj hmyzu, ktorý sa vás pokúša bodnúť - v skutočnosti problémy.Stane sa niečo neobvyklé, kvôli čomu budete musieť opustiť prácu, domov alebo partnera.Toto je úplné zničenie starého života a začiatok nového života.
 9. Mačka, ktorá loví vosy, sníva o tom, že musíte byť neustále v pohotovosti.Vo vašom okolí je veľa chorých a najmenšia chyba môže viesť k veľkým problémom.
 10. Skočiť do vody.utiecť z hryzenia - čoskoro nájdete riešenie problému, ktorý vás už dlho trápil a ktorý vám neumožňuje pokojne žiť.Urobte si čas na premýšľanie, počas ktorého vám podvedomie povie správnu odpoveď.
 11. Čistenie hmyzu z nosa je víťazstvom vo veciach, ktoré sú pre vás veľmi dôležité.Aj keď ste predtým netušili, čo máte robiť, čoskoro príde rozhodnutie.
 12. Malé, bolestne bodajúce osy snívajú o varovaní.Nemali by ste sa veľmi zaujímať o slová ľudí okolo vás.Snažia sa ti neublížiť, ale sprostredkovať niečo dôležité.

Miller Dream Book

Autor tejto knihy snov poskytuje interpretácie založené na znalosti možností ľudského podvedomia.

Tu sú jeho predpovede:

 1. Vosy symbolizujú nepriateľov, ktorých sa najviac bojíte.A strach je opodstatnený: skutočne vás môžu vážne poškodiť, poškodiť vašu povesť a zabrániť vám v dosiahnutí vašich cieľov.
 2. Viacfarebný hmyz sníva o nepredvídaných výdavkoch.Budete musieť minúť takmer všetky úspory a v dôsledku toho zostať bez finančných prostriedkov.Ale rýchlo sa vyplatí, takže by ste sa nemali báť.
 3. Nezvyčajné osy, ktoré v reálnom živote neexistujú, snívajú o sérii menších problémov, s ktorými sa musíte vysporiadať.Ovplyvnia predovšetkým osobný život.Možno sa s väčšou pravdepodobnosťou ako obvykle hádate so svojím blízkym.
 4. Osa, ktorá vás bolestne bodla, je symbolom závisti a hnevu, ktorý proti vám smerujú súperi a konkurenti.Ale nie sú schopní vážne vám ublížiť, v tejto fáze života ste omnoho silnejší ako oni.
 5. Zabitie osy vo sne - vyhrať súdny proces alebo poraziť konkurentov.Objavíte sa v najpriaznivejšom svetle a situácia sa vyrieši najlepším spôsobom.
 6. Roj malých včiel - pocity týkajúce sa vzťahov.Máte dôvod na obavy - váš milovaný nie je s vami úplne úprimný.Tento sen môže naznačovať prerušenie priateľstva alebo milostných vzťahov.

Ezoterická kniha snov

V tejto knihe snov je najzáhadnejšia a dokonca aj mystickáinterpretácie.

Tu sú:

 1. Osa videná vo sne sľubuje ťažkosti v podnikaní.Okolnosti budú proti vám, takže budete musieť vyvinúť veľké úsilie, aby ste dosiahli, čo chcete.Možno ste boli poškodení, takže bude toľko problémov.
 2. Osa bodá tvojho nepriateľa - víťazstvo nad nimi.Všetky tromfové karty, ktoré máte - konajú a budete neporaziteľní.
 3. Hornetove hniezdo naznačuje, že rojko je trochu rozrušené a nevidí riešenie jeho problémov.Mal by sa na chvíľu na chvíľu pustiť z situácie, uvoľniť sa a dovoliť, aby sa veci vydali na cestu.
 4. Ak je žena pokúšaná osou vo sne, bude čoskoro mať súpera, ktorý chce odviesť svojho milenca preč.Nebude to schopná urobiť, ale pokazí jej nervy.
 5. Ak bola osoba napadnutá vo sne sosou rias, v skutočnosti bude čeliť aj útokom iných.Niektoré z jeho pochybení sa stanú predmetom horúcej diskusie, dokonca aj tí najbližší sa od neho môžu odvrátiť.Ale ak z toho, čo sa stalo, vyvodí správne závery, všetko rýchlo príde.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • V jednej z interpretácií je osa symbolom nepriateľa alebo nepriateľa, zlého,bodavá osoba, ktorá sa snaží ublížiť.
 • V inom zmysle je bodavý hmyz stelesnením obrazu krásneho dievčaťa, mladého a nepoškvrneného.
 • Musíte analyzovať celý sen, aby ste zistili, aké udalosti vás čakajú v blízkej budúcnosti.