Prečo sen rakvy: výklad populárnych kníh snov

Položky a javy spojené so smrťou môžu človeka, ktorého snívali, znervózniť.Na otázku, o čom je rakva sníva, však kniha všeobecných snov prináša nielen desivé odpovede.Interpretácia takéhoto sna často často vedie k pozitívnym udalostiam.Napríklad dlho očakávané dokončenie zdĺhavých vecí.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Iné interpretácie
 3. Tlmočenie v závislosti od konania
 4. Výklad snu Wangiho
 5. Výklad snu Hasse
 6. ) Francúzska kniha snov
Všeobecná interpretácia

Napriek nevedomému prežívaniu úzkosti, smútku alebo strachu z toho, že osoba, ktorá vidí predmety spojené s pohrebom,sprievod, vidieť rakvu vo vašom sne je najčastejšie dobrým znamením.

Samotný symbolizuje koniec obdobia, ktoré viedlo k niečomu novému.Podrobnejšia interpretácia závisí od podrobností nočného videnia - od toho, kto ležal v rakve (alebo bol prázdny), či ležiaci snívok vedel, ako samotná rakva a akcie s ňou vykonané boli.

 1. Ak je vo sne sen o rakve a je prázdny, môže snívateľ urobiť veľkolepé dlhodobé plány, pretože bude mať dlhú životnosť, na ktorúon bude v čase.Pre starších pozorovateľov spánku je rovnaký význam - ich čas ešte neprišiel.
 2. Cudzinec ležiaci v hrobke, videný vo sne, je menej priaznivý.Tí, ktorí vidia podobný obrázok, by sa mali zdržať nových začiatkovako sa im to nepodarí - taký sen o tom varuje.Predtým, ako začnete robiť niečo nové, je vhodné zaoberať sa dlhodobými problémami a dať veci do poriadku v starých záležitostiach.
 3. Ak rakva vyzerá pochmúrne, má čiernu farbu a strnulé línie, je predzvesťou túžby, nenávisti a sklamania.Rojko očakáva dlhodobý pobyt v zlej nálade, ale dokáže tomu zabrániť.Znížte tak svoje očakávania týkajúce sa ostatných.
 4. Sen, v ktorom spáč vidí niekoľko alebo viac rakiev, symbolizuje jeho neopatrný postoj k veciam - snílek často prijíma niečo nové, odovzdáva a nedokončí niečo staré.To mu vadí.Takýto postoj môže nepriaznivo ovplyvniť osud budúcnosti, stojí za to všetko vyriešiť a dať veci do poriadku.
 5. Uzavretá rakva hovorí o potrebe prerušiť život, možno aj o dovolenke.Snílek potrebuje pokoj a rozhovor so sebou.Obdobie po takomto sne je najlepší čas na prehodnotenie životných hodnôt a cieľov.
 6. Ak je rakva jasne červená, pokrytá zamatom, jedná sa o mimoriadne priaznivé znamenie, ktoré sľubuje rýchlu radosť, veľa šťastia a úspech v nových snahách.Po takomto sne si môžete bezpečne vziať dlho oneskorený sen - snílek uspeje a všetko mu prinesie iba pozitívne výsledky.Nové podnikanie môže tiež začať dosahovať dobré zisky.
 7. Ak je rakva ozdobená kyticami kvetov, predstavuje nešťastné a neúspešné manželstvo.Ak je snílek už ženatý, stojí to za topremýšľať o jeho ukončení.V prípade, že je táto možnosť mimoriadne nežiaduca a chcete zachovať existujúci vzťah, musíte vyvinúť maximálne úsilie.

Iné interpretácie

Ak sa mŕtvy človek náhle ožije v nočnom videní, nemali by ste sa tohto sna báť.Jeho hodnota je celkom neškodná - očakávajte hosťa.Oživený príbuzný, blízky človek alebo priateľ, symbolizuje, že v skutočnosti mu táto osoba chýba.Stojí za to dať tejto osobe viac času.

Vidieť sa v hrobe je prekvapivo znamením, že čoskoro sľubuje úspešné vyriešenie nastávajúcich problémov.Môžete bezpečne prejsť na niečo nové, ale nebude to bolieť na relaxáciu pred budúcimi úspechmi.

Pozorovanie priateľa v hrobe je znamením, ktoré predpovedá zlepšenie jeho finančnej situácie a pohody.Môžete ho potešiť, ale je lepšie nešpecifikovať, aké znamenie ste dostali, aby nevystrašili chudobného.

Interpretácia v závislosti od akcií

V závislosti od akcií, ktoré snívateľ vykonal s vysneným objektom, sa zmení aj výklad snu.

snílek, ktorý otvára veko rakvy v nočnom videní a komunikuje s mŕtvou osobou, ktorá tam bola oživená, musí túto osobu v skutočnosti varovať, pretože je v nebezpečenstve - choroba alebo zlyhanie.Bude schopný presne pomôcť tomu, kto mal tento sen, pretože osud si nezvolí snílka náhodou.

Ak príde k vám blízka žijúca mŕtvy človek - priateľ alebo dieťa,Najšetrnejším spôsobom je starostlivosť o jeho zdravie.

Iste, sen, v ktorom by spalá osoba musela nosiť truhlu, by bol znepokojený.Obzvlášť, ak ho prinesie pod strechu svojho domu.V skutočnosti však tento obrázok hovorí o doplnení rodinného rozpočtu.

Kniha snov Wangiho

Podľa knihy snov patriacej slávnemu viditeľovi naznačuje rakva, o ktorej snívala osoba, že je čas na to premýšľať.so svojimi návykmi, napraviť ich a zmeniť, až do úplnej zmeny životného štýlu.Najmä ak sa spiaci človek zúčastnil na pohrebnom obrade a videl jeho meno na hrobe.

​​

Emocionálnu úzkosť a prázdnotu symbolizuje prázdna rakva.Zatĺkanie klincov do veka rakvy - skutočnosť, že v skutočnosti bude možné prekonať jej slabiny a vynaložiť na to všetko úsilie.

Výklad snu Hasse

Ak veríte tejto snovej knihe, rakva videná vo sne sľubuje tým, ktorí ju sledovali, objavenie sa prekážok.Ak však preukážete vytrvalosť a podnikanie, budete schopní všetko prekonať.

Ležiaci v hrobe sám - dlhý a šťastný život.Pozerať sa na ľudí, ktorí túto vec nosia - s očakávaním zlých správ.

Francúzska kniha snov

Hovorí sa, že rakva sníva o hroziacom ponižovaní, chudobe a útrapách.Objemná a závažná rakva však predurčuje pohodu srdca.Budovanie truhiel pre seba je časovo náročné, ale výnosné podnikanie.