Prečo sen zima v lete - kniha snov

Aký je sen v lete v zime?Možno túžite po zábave, ktorá je k dispozícii iba v chladnom období - snívate o tom, že budete viac korčuľovať alebo lyžovať, snívať o novoročných sviatkoch.Ale taký „studený“ sen môže byť predzvesťou rôznych udalostí, ktoré vás čakajú v skutočnom živote.

Interpretácie populárnychknihy snov

Každý z autorov populárnych kníh snov má vlastný názor na to, o čom môže v zime snívať v lete.Zdieľame najlepšie interpretácie zo spoľahlivých a renomovaných zdrojov.

Výklad snu o Tsvetkove

Akzima mala sen v lete , je to úžasné.To znamená, že vaša finančná situácia sa zotaví - budete konečne schopní vyriešiť finančné problémy a dostať sa zo súčasnej krízy.

Keby sen nebol iba zima, aleveľmi prudký mráz , zlé počasie, vánica, problémy vo vzťahu k druhej polovici prichádzajú.Manželia prežijú krízu, nezosobášené páry - silné konflikty.

Výklad snu o Hasse

Ak sa v letesnívala o tvrdej zime pre muža alebo ženu, ktorý ešte nemá druhú polovicu , snívateľ bude vtiahnutý do únavného, ​​deštruktívneho vzťahu.,Partner bude tyran a bude sa snažiť diktovať jehopodmienky.

Podobnýsen pre vydatého mužaznamená v budúcnosti silný strach: v druhej polovici sa musíte starať o zdravie.

Dream Interpreter Longo

Ak ste snívali o tom, že vyste stáli vonku v chladnej zimealebo oblečení ako leto, potom ste v skutočnom životeradšej hodnotiť ľudí nie slovami, ale skutkami.Toto je správny prístup, ale kvôli tomu sa často musíte vzdať ostatných.

Francúzska kniha snov

Ak ste snívali o zime v teplejších mesiacoch , cítili ste sa zima , je to dobré znamenie.Takýto sen je zvyčajne človek, ktorý je pod spoľahlivou ochranou svojho anjela strážneho.Preto sa snílek nebojí životných ťažkostí a problémov.

Populárne predpovede

Na interpretáciu snov sa možno odvolať aj na populárne predpovede.Pokúste sa spomenúť na všetky podrobnosti o udalostiach, ktoré sa vám dejú v morfskom kráľovstve.Najlepšie je skúsiť vyriešiť sen ráno, keď sú spomienky stále uložené v pamäti.Ak sa bojíte, že večer zabudnete sen, napíšte si ho na papier a ráno sa zobuď.

Tu sú najobľúbenejšie ľudové predpovede:

 • Ak dievča v lete snívalo o zime, mala by jej venovať osobitnú pozornosť.zdravie.Je pravdepodobné, že ochorie.Tomu sa však dá predísť, ak idete včas k lekárovi a včas zistíte chorobu.
 • Malá kniha snov spoločnosti Veles naznačuje, že sen, v ktorom ste zima, je nepríjemný,v blízkej budúcnosti môžu predstavovať priaznivé udalosti.Začnete nový život a zanecháte nepríjemným ľuďom a problémom v minulosti.
 • Gustav Miller, autor inej obľúbenej knihy snov, veril, že v zime sníva o tvrdej a únavnej fyzickej práci.Budem musieť tvrdo pracovať.Budete veľmi unavení, ale nedosiahnete požadovaný výsledok.
 • Ak ste snívali o tom, že zima bola veľmi snežená, videli ste kopu snežných dráh a veľa snehu, je to priaznivý znak.V skutočnom živote vás šťastie a šťastie sprevádzajú vo všetkých vašich snahách.
 • Podľa autorov ezoterickej knihy snov zimný sen leta sľubuje zvýšenie miezd, kariérny rast.Pravdepodobne bude veľká výhra v lotérii.V každom prípade ste „ohrozený“ zlepšením svojej finančnej situácie a riešením finančných problémov.

Interpretácia spánku závisí aj od ročného obdobia, v ktorom sa snílek narodil.Napríklad:

 • Ak zima mala sen na jeseň jesenných narodenín, potom v skutočnom živote bude mať snílek nový, silný pocit pre osobu opačného pohlavia.Možno očakávate búrlivý a plný románu jasných emócií .Končí sa rýchlo, ale zostane vo vašom srdci po dlhú dobu.
 • Letné narodeniny, ktoré v lete videli zimu vo sne, by mali očakávať ťažkosti.Možno ochoriete - kvôli chorobe musíte opustiť zamestnanie na dlhú dobu, čo tiež ohrozuje finančné ťažkosti.
 • Ak majú narodeninove narodeniny jar, mal by čakať na niekoľko drobných problémov.Pravdepodobné problémy s kolegami alebo nadriadenými, hádky s blízkymosoba alebo členovia rodiny.Ak budete konať opatrne, čierny pruh čoskoro skončí a život sa vráti na druhý.
 • Ak snívateľ oslávi svoje zimné narodeniny, potom je sen veľkým úspechom a množstvom pozitívnych emócií.V skutočnom živote čoskoro zažijete veľkú radosť, eufóriu, zamilujete sa a všetko sa úspešne skončí.

Pozrite si vo videu, o čom by ešte mohla byť zima v sne:

Iné interpretácie

Nenašli ste vhodný výklad?Pokúste sa vybrať jeden z nasledujúcich zoznamov:

 • Snívalo sa mi o tom, ako plávate v zime v ľadových dierach, zatiaľ čo v reálnom živote je leto na dvore?To znamená, že ste veľmi nezávislí od názorov ľudí vo vašom okolí.Ste zvyknutí spoliehať sa iba na svoje vlastné hľadisko a nikdy o nikom inom.
 • Videli ste vo sne, ako prší v zime?Taký sen je radostnou správou, ktorá vás inšpiruje a inšpiruje vás k veľkým veciam.
 • Ak ste sa vo sne cítili zle, naštvaní, unavení, potom v skutočnom živote budete musieť zažiť podobné pocity.Depresia je možná, nebude rýchlo fungovať.
 • Ak je snílek mladík, existuje vysoká pravdepodobnosť uzavretia nešťastného manželstva, ktoré sa skôr alebo neskôr končí rozvodom.
 • A ak má dievča sen, čoskoro pôjde na vzrušujúcu cestu, získa veľa dojmov a pozitívnych emócií.
 • Ženatý muž v lete sníva o zime kvôli silným obavám o zdravie svojej manželky.Vydatá žena - dokariérny rast a úspech v podnikaní.