Prečo sme snívali o jahodách: interpretujeme podľa kníh snov

Aby ste pochopili, o čom jahody snívajú, musíte si pamätať maximálny počet detailov, dať ich do jedného obrázka a vidieť význam spánku v knihe snov.Okrem toho významnou úlohou jahôd vo sne je deň v týždni, keď sa vám vo sne objavili bobule.

Všeobecná interpretácia spánku

Jahody sú pre mnohých ľudí spojené s romantickými a sexuálnymi vzťahmi.Nie vždy však vzhľad tejto bobule vo sne predstavuje niečo dobré a príjemné.Jahody vo sne môžu znamenať romantický dlhý vzťah, takže ťažkosti a problémy.Ak chcete vyvodiť akékoľvek závery o význame spánku, musíte si pamätať maximálny počet detailov a až potom získať informácie o knihe snov.

​​

Snívať o šťavnatých jahodách

Taký sen je dlhý avášnivé milostné vzťahy.Tiež takmer úspech v kariére alebo štúdiu.

Hnilé alebo sušené bobule

Spanie s prehnitými alebo sušenými jahodami znamená negatívny zážitok z hľadiska romantických vzťahov.Okrem toho je možná infekcia pohlavne prenosnými chorobami, rozvodom alebo potratom.

Majte kyslé jahody vo sne

Sen, v ktorom budete jesť kyslé alebo rozmaznané jahody, znamená chladný vzťah s vaším partnerom.V tomto prípade musíte venovať viac času svojmu duši.

Majte sladké bobule

Tento sen znamená búrlivá milostná aféra romantika alebo posilnenie vzťahov s vaším partnerom.Finančné zabezpečenie v rodine a propagácia v práci.Tento symbol je obzvlášť silný, keď ho vytrhnete zo záhrady a ihneď začnete jesť.Možno čakáte na príjemné osudové stretnutie.

Nezrelé jahody

Vidieť nezrelé jahody vo sne je sexuálna nespokojnosť.

Jahodové pole

Nenechajte sa rozptyľovať od dôležitých záležitostí.Počas cesty bude veľa potešení a pokušení, ale nenechajte sa vás strhnúť z vašich povinností.

Varenie jahodového kompótu vo sne

Prerušíte všetky kontakty s ľuďmi, ktorí vám môžu spôsobiť problémy.Tiež budete ľahko zvládnuť všetky ťažkosti.

Vytvorte jahodový džem

Sen, v ktorom urobíte džem z tohto bobule alebo uvidíte, ako to niekto robí,sľubuje stretnutie s nepríjemnými ľuďmi.Títo ľudia môžu pri vašej práci priniesť veľa nešťastia.

Rastliny jahôd

Rastliny jahôd vo sne - na vás čaká práca rovnakého typu a nuda, ale jej realizácia prinesie príjemné prekvapenia až po povýšenie.alebo zvýšenie platu.

Kúpiť bobule

Neprenášajte svoje povinnosti na iných ľudí.Pre vás to nemusí dobre skončiť v kariérnom a /alebo rodinnom pláne.

Každodenné tlmočenie

 • Spánok s jahodami od pondelka do utorka sľubuje niektoréniektoré nepríjemné správy;
 • Utorkový sen v stredu - na vás čakajú zložité úlohy v práci alebo štúdiu, ktoré sa na prvý pohľad nezdajú byť ťažké, ale budú musieť stráviť oveľa viac času, ako sa pôvodne očakávalo;
 • Sen s bobuľou od stredy do štvrtka - budete musieť tvrdo pracovať, aby ste postúpili na kariérny rebrík;
 • Od štvrtka do piatka možný postup na povýšenie alebo zvýšenie platu;
 • Ak sa bobule objavili v piatok až sobotu v noci, potom je čas na odpočinok.To znamená, že všetky problémy budú ľahšie čakať, ako ich vyriešiť;
 • Od soboty do nedele je to „fiktívny“ sen, ktorý nič neznamená;
 • Sen zahŕňajúci jahody od nedele do pondelka znamená možnú povýšenie v práci a uvoľnenú domácu atmosféru.Očakávajte dobré správy od príbuzných a vašich detí.

Tlmočenierôzne knihy snov

Kniha Millerových snov

 • Šťavnaté zrelé jahody vo sne podľa Millerových snov znamenajú, že v blízkom okolíV budúcnosti nájdete svetlú a dlhú milostnú aféru.Ak ste už našli svojho spolužiaka, potom od partnera čakajte príjemné prekvapenia;
 • Jam z tejto bobule vo sne je farebné romantické dobrodružstvo.Možno nečakaný výlet;
 • Vidieť zhnitú jahody vo sne je vážne sklamanie z lásky.Možná infekcia pohlavne prenosnými chorobami, rozvodom alebo potratom.

Freudova kniha snov

 • Zhromažďovanie jahôd je nerecipročnou sympatiou.Rovnako ako sklamania z lásky;
 • Ak ste vo sne z Fredovej snovej knihy videli zrelú jahodu, znamená to, že ste so svojím partnerom sexuálne spokojní;
 • Kyslé a nezrelé jahody sú pre vás ľahostajnosťou vášho partnera.Pre slobodných ľudí je takáto jahoda vo sne znamením skutočnosti, že v blízkej budúcnosti nenájdu partnera duše, alebo bude ťažké to urobiť.Toto obdobie je čas vyriešiť všetky problémy v práci, venovať viac času sebe, priateľom a príbuzným.

Dreamwright z Wangi

 • Predávať bobule je prosperita v osobnom živote av hmotnom vyjadrení;
 • Ak ste zjedli jahody, potom ste so svojím spolubývajúcim úplne v harmónii v rodine a sexualite;

Výklad snu Nostradamusa snov

 • Výsadba jahôd je pracovnou povinnosťou, ktoráprinesie málo peňazí a nepostúpi vás na kariérny rebrík.Okrem toho bude táto práca nudná a monotónna;
 • Keď vidím inú osobu zasadiť jahody, táto práca čaká tvojho milovaného.

Loff Interpretation Loff

 • Slobodní ľudia, ktorí videli sen zrelých jahôd, môžu očakávať skorú rodinnú formáciu.Takýto sen pre manželské páry znamená posilnenie manželstva, prípadne doplnenie v rodine;
 • Ak ste si vybrali bobule vo sne, mali by ste zabudnúť na neúspešný zážitok z lásky, ktorý stále trápi dušu.Možno by ste mali prerušiť kontakty s ľuďmi, ktorí kedysi spôsobovali problémy.

Záver

Po tom všetkom môžeme dospieť k záveru, že po takýchto snoch sa oplatí počítať.tak za pozitívne zmeny v osude človeka, ako aj za negatívne.Najčastejšie tieto bobule v snoch symbolizujú lásku, šťastie, šťastie a doplnenie v rodine.

Nezabudnite však, že pre mužov a ženy môže ten istý sen znamenať úplne odlišné významy a interpretácie.Predtým, ako urobíte akékoľvek závery o význame vzhľadu jahôd vo sne, si musíte pamätať na maximálny počet detailov, až potom vyhľadajte pomoc v knihe snov.