Prečo sníva čierna vrana?

Obraz mystického vtáka je pre mnohých nechutný.Medzi havranmi sú však aj vtáky s dosť rozvinutým intelektom, dokonca hovoriace.Vrany sú vtáky čarodejníkov a čarodejníkov spolu s sovami, spôsobujú mystickú úctu a niekedy aj hrôzu.Predstavuje vrana smrť?Prečo vôbec čierna vrana sníva?Zvážte všetky verzie výkladu kníh snov.

Populárna interpretácia snov o vrane

Obrázok vrana vo sne je varovaním - buďte opatrní, neverte neznámym ľuďom.Kričanie vtáka vo sne varuje pred šírením zvestí sníva, nepriateľského prostredia.Zlou interpretáciou je vízia kŕdľa vran - varovanie pred smútkom, chorobou a problémami.

Havran je považovaný za predzvesť problémov, ale vo sne varuje pred nebezpečenstvom - neprorokuje.Ak ste videli sen vo sne, mali by ste sa bližšie pozrieť na svoj život a okolie - odstráňte ružové poháre. Vrana pomáha snívcovi vyhnúť sa nešťastiu v živote , upozorňuje na zlo, ktoré sa proti nemu pripravuje.

Interpretácia sna bude tiež závisieť od vzhľadu a správania vtáka:

 • aká veľkosť bola vrana;
 • aká bola farba peria;
 • čo urobila vrana pri spánku;
 • koľko havranov sníva videl;
 • čo robil snílek.

Havrani neprirodzene veľkých rozmerovvarujú pred premysleným podvodom, ktorý môže viesť k fatálnym následkom v živote snívateľa.Je dôležité rozpoznať tento podvod včas.Ak vrana videla dievča v láske, onaočakáva podvod blízkeho a veľmi odporného.

Čierne uhlieuhlie čierne uhlie vedie k smútku až do depresie.Smútok však nemusí nevyhnutne súvisieť s akýmkoľvek zármutkom: je to jednoducho to, že túžba a skleslosť môžu vylievať rojko.

Zlým znamením jespustošenie tela snívačka : je to varovanie pred začiatkom choroby.Rakovina je možná presne v mieste, kde havran kloval.

Ak sa čierny havran objavil vo sne v spoločnosti známeho snílka, naznačuje to temnú dušu osoby.Neverte mu: je to nepoctivá osoba, schopná akejkoľvek významnosti.

Akhavrana krútiv predvečer finančnej transakcie alebo nadobudnutia veľkého nákupu, je lepšie odložiť záväzok.Tento krok nepovedie k ničomu dobrému - stratám, stratám, poruchám a krádežiam.

Vránaklepe zobákom na okno ?Toto je varovanie pred hroziacim nebezpečenstvom.Po tom, čo ste videli, by ste nemali:

 • sa vracať neskoro domov;
 • riadiť auto;
 • niekde plánovať cesty;
 • nezapojiť sa do hlavných záležitostí.

Platí to však iba pre vrany s čiernym perím.Zobák bieleho vtáka ohlasuje príjem pozitívnych správ.

Čovták letí do okna ?Ak vrana mala tmavé perie, očakávajte nepríjemných hostí.Ak by perie malo inú farbu - hostia budú mať radosť.

Stádo havranov , krúžiace nad rojom, predstiera zlo.Môže to byť vážna choroba samotného snívateľa alebo dokonca správa o smrti príbuzného.tiežstádo vran môže varovať pred pascou, ktorú pripravujú nepriatelia.

Vrana lietajúca na jasnej oblohenie je v poriadku: tento sen prináša dobré zmeny v živote snívateľa.Okrem toho snílek očakáva čisté šťastie a obrovský úspech.

Pokúšam sachytiť vrana za ruky- nesúhlasiť s ostatnými.Ak sníva loví vrana zbraňou (rovnaký prak), vedie to k úspechu v plánovaných záležitostiach.

Kŕmiť vtáka z ruky- spoznať spoľahlivú osobu, ktorá sa stane priateľom a rádcom snívateľa.Toto je veľmi priaznivý sen.

Akhavran sedel na svojom ramene- pripravte sa na útok na nepriateľov.Rojko sa bude musieť snažiť zabrániť tajným machináciám nepriateľov a zastaviť ich.Možno sa pripravuje niečo nezákonné.

Akhavran zaútočí na snílka , v skutočnosti dostane neočakávané správy, ktoré obrátia život hore nohami.Ak je havranovi poškodený sen, očakávajte od niekoho, kto bol považovaný za slušného človeka.

Mŕtve mŕtve telo vtákaprorokuje dobrú správu: všetky problémy sú pozadu, všetci nepriatelia sú porazení, v živote sníva prichádza jasný pruh.

​​

Zabite vranu vo sne- zvíťazte nad nepriateľmi.Rojko bude môcť vypočítať zákerný plán nepriateľov a zničiť ich plány.

Havranské kuriatkoprináša dobré zmeny v osobnom živote.Osamelí ľudia sa stretnú s ich dušou, rodina posilní vzťahy.

Akvrana hovorila vo sne , mali by ste sa pokúsiť spomenúť si na to, čo ste počuli - je to veľmi cennéinformácie pre snílek, ktoré vám v živote pomôžu.

Interpretácia z kníh snov

 • ABC interpretácie snovvidí na obrázku čiernej vrany predzvesť smútku anešťastie.Stádo havranov predstavuje problémy alebo zánik niekoho.Zabiť vrana vo sne znamená zbaviť sa problémov a utrpenia.
 • Starodávna perzská kniha snov v Taflisipripisuje dôležitosť farbe peria vrana: zelený vták prináša dobrú správu, biely alebo žltý vták predstiera chorobu, čierny vták je poslom problémov.
 • Najnovšia kniha snovpovažuje vranu za predzvesť nešťastia alebo choroby.Ak vrana kríži, choroba bude mať zdĺhavú formu, ale dôjde k uzdraveniu.
 • Ruská kniha snovverí, že havran sníva o klamstve.Vrana predpovedá smrť milovaného človeka a zabije vrana - poraziť nepriateľov.
 • Kniha rodinných snovzobrazuje smutné udalosti.Vypočutie - zlé správy a zlý vplyv ľudí.Mladý vrana muža varuje pred zákernosťou svojej milovanej.
 • Interpretácia snov v roku 2012považuje havrana za posla cudzích svetových síl: hľadajte v sebe silu a múdrosť.Vrana je poslom duchovného sveta: rozširujte svoje vedomie a učte sa iné sféry života a inú realitu.Obmedzené vnímanie bráni vášmu duchovnému rozvoju.
 • Kniha snov 21. storočiainterpretuje obraz vranej vrany ako zlého znamenia.Zabiť vtáka - poraziť nebezpečného rivala, vidieť stádo - stretnúť sa s podvodníkom, lietajúcim havranom - zlou správou, jesť hydinové mäso - smútok.Dobré znamenieje braná do úvahy vrana s predmetom v zobáku - snílek dostane peniaze z nepredvídaného zdroja alebo vyhrá v lotérii.