Prečo sníva čierne mačiatko na knihe snov

Ako zistíte, prečo čierne mačiatko sníva, ak ste sa nikdy nezaoberali interpretáciou snov?Je to jednoduché - preštudujte si predpovede, ktoré som pripravil v tomto článku.Často používam knihy snov, aby som pochopil, čo pre mňa osud pripravil.

Miller Dream Book

Gustav Miller interpretoval sny z hľadiska psychoterapie.Správne veril, že sny obsahujú signály ľudského nevedomia, ktoré si určite musí človek vypočuť.

Tu sú jeho predpovede:

 1. Ak žena videla malé roztomilé čierne mačiatko, príliš často sa nechá klamať.,A to skôr alebo neskôr povedie k tomu, že bude uväznená.Dôvera ľuďom a väčšiemu sebe samému preto stojí menej.
 2. Špinavé, riedke a choré zvieratá snívajú o tom, že v skutočnosti snílek bude obťažovať okolnosťami.Niekto ho vtiahne do nezmyselnej záležitosti, ktorú utrpí on sám a jeho blízki ľudia.Rady psychológa: nenechajte sa zmiasť lákavými vyhliadkami, analyzujte každú svoju činnosť.
 3. Priateľské mačiatka snívajú o problémoch, ktoré vy sami vyprovokujete zvykom neustále sa hnevať a byť nervózni z ničoho.Kvôli tejto negatívnej charakterovej črte neustále priťahujete zlé udalosti, takže by ste mali pracovať na svojom myslení,Naučte sa užívať si malé veci.
 4. Ak ste zabili mačiatka vo sne, je to priaznivý znak.Veľmi skoro sa pruh šťastia skončí a vaše záležitosti sa zlepší.Zostáva chvíľu počkať, buďte trpezliví a neponáhľajte sa.
 5. Ak obrovský nenasytný had zabije mačiatko vo vašom sne, znamená to, že čoskoro budú vaši nepriatelia aktivovať a pokúsiť sa zasahovať do vašich plánov.Vždy buďte v strehu, aby nespadli do nástrah, ktoré nastavili.

Anglická kniha snov

Interpretácia tejto knihy snov je založená na astrologických znalostiach.Preto, ak veríte hviezdam, vyberte zo zoznamu vhodnú predpoveď.

Tu sú predpovede:

 1. Znečistené a tenké malé mačiatko je varovanie.Niekto z vášho prostredia vás bude chcieť využiť v jeho záujme.A nakoniec, možno budete na vine, a nešťastný priaznivca zostane „mimo podnikania“.
 2. Obvyklá čierna mačka, ktorá sa nedá zaznamenať, sa sníva, keď sa niekto v reálnom živote pokúša oklamať snílek.Tomu sa však môže vyhnúť, ak preukáže zdravý rozum a zostane opatrný.
 3. Ak budete hrať pekne s mačiatkom, ktoré vás poškriabe a hryzie, nahnevá sa, bude to mať problémy vo vašom osobnom živote.Musíte zistiť nejaké nepríjemné fakty z minulého života vyvoleného.Z tohto dôvodu sa na to pozeráte z úplne inej perspektívy a začnete uvažovať o rozlúčke.
 4. Ak čierne mačiatka snívali o mužovi, mal by premýšľať o tom, či urobil správne rozhodnutie v druhej polovici.trochuzo všetkého je teraz žena, ktorá je vedľa neho, úplne nevhodná pre rodinný život a narodenie bežných detí.

Kniha veľkých snov

Obsahuje najbežnejšie interpretácie, ktoré sú univerzálne a vhodné pre takmer každého človeka.

Tu sú:

 1. Roztomilé sny čiernych mačiatok o stretnutí s človekom, ktorý bude vo vašej budúcnosti zohrávať obrovskú úlohu.života.Preto sa oplatí venovať pozornosť novým kontaktom.
 2. ​​
 3. Ak mačiatko držíte v náručí, hladte ho, je to priaznivý znak.Vo vašom živote sa stane niečo veľmi radostné a príjemné.Táto udalosť dá nádej na šťastnú a prosperujúcu budúcnosť.
 4. našuchorená perzská čierna mačka - k vzhľadu v živote snívačky spoľahlivých priateľov a rovnako zmýšľajúcich ľudí.Kruh jeho komunikácie sa navyše môže radikálne zmeniť - opustia ho nepríjemní a toxickí ľudia, ktorí čerpajú energiu a silu.

Kniha snov

Výklady tejto knihy sú vhodné pre každého, kto hľadá partnera alebo má pochybnosti o partnerovi, ktorý je v súčasnosti.

Tu sú predpovede:

 1. Mnoho miniatúrnych zvierat je symbolom rovnakých mnohých malých problémov a porúch, ktoré sa objavia v živote snívateľa v okamihu.A každý bude so vzťahom spojený.Možno vo vašom páre príde krízové ​​obdobie, ktoré bude musieť statočne prekonať.
 2. Podivné mačiatko s fyzickými poruchami je znakom snílek.V reálnom živote je príliš nerozvážny v komunikácii, nemôževyber si priateľov, preto sa u ľudí často mýli.ak nezmeníte svoje správanie, každý rok sa sklamanie zintenzívni.
 3. Veľmi malá čierna mačka, dospelá, ale s veľkosťou mláďaťa, sľubuje zradu, ktorú vám druhá polovica ukáže.S najväčšou pravdepodobnosťou ste boli pri výbere partnera veľmi zanedbávaní, a preto budete v budúcnosti trpieť.
 4. Ak mačiatka mačiatka pobehujú okolo hromady peňazí, potom sa v skutočnom živote stretnete s okolnosťami, ktoré radikálne zmenia všetko.Otvorte sa týmto zmenám - a stanete sa mimoriadne šťastným človekom.
 5. Mačiatko v šatách sníva o finančných problémoch.V nasledujúcich mesiacoch budete musieť prestať chváliť a napnite si pás.Naučte sa šetriť a učiť sa základy finančnej gramotnosti tak, aby sa situácia nezhoršovala.
 6. Ak budete hrať s mačiatkom v tmavej a stiesnenej miestnosti, potom v skutočnosti čoskoro zažijete vážne sklamanie v milovanej osobe.Urobí veľmi zle, vďaka čomu budeš trpieť.Ale snažte sa byť smutní - jeden odíde, druhý príde.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Čierne mačiatka v snoch sú zlým znamením, ale nie vždy.Veľký význam má to, koľko zvierat bolo, aká bola veľkosť, ako sa správali.Pokúste sa spomenúť si na sen podrobne a až potom hľadajte vhodnú interpretáciu.
 • Tento sen bude častejšie naznačovať niektoré udalosti, ktoré sa vyskytnú vo vzťahu k iným.ľuďmi.Toto je často príznak podvodu, zrady alebo zrady.
 • Niekedy je taký sen iba znamením naznačujúcim vaše emocionálne zážitky, ako aj smer, ktorým sa musíte v živote dokázať.