Prečo sníva o býkovi v knihe snov

Ak chcete zistiť, o čom býk sníva a či sa oplatí starať sa o taký sen, prečítajte si článok.Zhromaždil som v ňom spoľahlivé predpovede populárnych kníh snov, ktoré pravidelne používam, aby ste si ich lepšie uvedomili.

Family Dream Book

Výklady o býkovi sa zriedka nachádzajú v knihách snov.Väčšina autorov uvádza iba krátku priemernú prognózu.Ale ľudia, ktorí zostavili knihu rodinných snov, urobili maximum, v nej nájdete veľmi úplné predpovede.

Tu sú:

 1. S radosťou sledujte corridu - zúfalo budete brániť svoje postavenie v spore.A je dôležité vyhrať, pretože na tom závisí váš osud a vaši súperi budú konkurenti.
 2. Boj proti agresívnym býkom - máte veľa fanúšikov a správajú sa k vám úprimne.Nenechajte ich však čakať dlho, je čas, aby ste sa rozhodli, s ktorým z nich chcete spojiť svoj osud.Ak odložíte výber, môžete zostať úplne na koryte, keď si ľudia uvedomia, že ich vedú nosom.
 3. Porážka býka alebo kravy - vo vašom živote príde nepriaznivé obdobie.Nemôžete to nijakým spôsobom ovplyvniť, takže musíte byť trpezliví a čakať na šťastie, aby ste sa mohli znova usmievať.
 4. Biely agresívny býk, ktorý sa snaží zasiahnuť rohmi - v skutočnosti na vás čaká uznanie a sláva, o ktorých ste sa báli myslieť.V jednomnádherný okamih sa prebudíte slávnym - a bude sa vám páčiť.
 5. Útok zvieraťa, z ktorého sa snažíte uniknúť, s najväčšou možnou silou - po dlhom období samoty a zúfalstva sa konečne stretnete so svojím spolubývajúcim a stretnete sa s človekom, s ktorým si vytvoríte dlhý, šťastný a harmonický vzťah.
 6. Mŕtvy býk sníva o náhlej zmene okolností alebo okolností.Udalosti vo vašom okolí sa začnú vyvíjať veľmi nečakane a obrovskou rýchlosťou.Je dôležité mať čas sa prispôsobiť a vstúpiť do prúdu, ktorý vás nasmeruje k úspechu.
 7. Zabíjanie rozhnevaného býka je priaznivým znakom.Ak ste mali taký sen, môžete predpokladať, že odteraz bude šťastie vždy na vašej strane.Dostali ste sa do mocného prúdu šťastia, máte čas ho používať, pretože v ňom nebudete dlho trvať.
 8. Čistokrvný a chovný býk sľubuje návrh na sobáš od veľmi vplyvnej a bohatej osoby.Môže sa stať nielen vaším partnerom, ale aj patrónom.Je však nepravdepodobné, že by sa manželstvo uzavrelo z lásky, obidve strany budú sledovať svoje vlastné výhody.
 9. Býci na zalievaní - vo vašom vzťahu so svojím blízkym príde veľmi šťastné obdobie.Doslova sa začne druhá svadobná cesta.Začnete sa navzájom baviť, dávať lásku a šťastie vášmu partnerovi a on sa bude vracať.
 10. Zvieratá, ktoré sa mierumilovne pasú na lúke a na štiepnej tráve - dosiahnete vysoké spoločenské postavenie, o ktoré sa usilujete.Ľudia vo vašom okolí ocenia váš úspech.a výsledky, budete vzorom a autoritou pre všetkých.
 11. Biely býk je symbolom neuveriteľného šťastia.Môžete zasiahnuť veľký jackpot.Pokúste sa kúpiť lotériový lístok - pravdepodobnosť, že budete mať šťastie, je veľmi vysoká.
 12. Agresívny čierny býk zosobňuje obraz svojho nepriateľa, ktorý v skutočnosti existuje.Sen hovorí, že sa ho bojíte, ale rešpektujte ho.Mali by ste pracovať na sebe, aby ste jedného dňa zvíťazili a boli silnejší.
 13. Býk, ktorý nesie vozík alebo kočík - vaši blízki sú veľmi urazení, pretože im nepreukázate dostatočnú vďačnosť a lásku.Beriete ich pomoc a podporu ako samozrejmosť, čo je veľmi nepríjemné.

Miller Dream Book

Tieto predpovede sú určené tým, ktorí sa radi ponoria do svojho podvedomia a zaujímajú sa o psychológiu.

Tu sú predpovede:

 1. Veľký, dobre nasýtený a zdravý býk - ste rodený vodca.Vždy použité na dosiahnutie úspechu vo všetkom, na dosiahnutie cieľov akýmikoľvek prostriedkami a metódami.Zároveň vás ľudia priťahujú a snažia sa získať vašu dôveru a dispozíciu.
 2. Niekoľko tukových zvierat na zelenej lúke je znakom vysokého spoločenského stavu snílek.Sen tiež hovorí, že jeho zásluhy, kreativita alebo práca sú uznávané.Ľudia sú za to ochotní platiť peniaze.
 3. Zvieratá ležiace na tráve sú nepriaznivým signálom, ktorý sľubuje finančné straty a nedostatok priateľskej podpory v ťažkej situácii.
 4. plnokrvník a vybraté býky -manželstvo, ktoré uzavriete veľmi skoro, bude úspešné a prosperujúce.Vaša druhá polovica bude veľmi bohatá, preto prestanete mať peniaze.

Freudova kniha snov

Freud interpretoval sny z hľadiska ľudskej sexuality.Býk je vo svojej interpretácii symbolom mužskej sily a príťažlivosti.

​​

Tu sú predpovede:

 1. Škádlenie býka - ste príliš nečitateľní vo svojom sexuálnom živote a často meníte partnerov.Môže to nepriaznivo ovplyvniť vaše zdravie, preto buďte opatrní.
 2. Utečte pred býkom - obávate sa sexuálneho násilia alebo vás niekto núti, aby ste mali sex proti svojej vôli.
 3. Poľovačka na býka - na druhú polovicu žiarli a bojíš sa, že ju niekto môže odviesť preč.Snažte sa zbaviť konkurencie.Ste veľmi žiarliví, kvôli čomu často strácate hlavu.
 4. Cítite sa ako býk - ste si veľmi istí v seba a svoju príťažlivosť.Pri pohľade do zrkadla vidíte neodolateľnú a veľmi sexuálne príťažlivú osobu.Vysoká sebaúcta je v poriadku, ale vo vašom prípade sa môže zmeniť na narcizmus.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Snívaný býk často symbolizuje výhodu, ktorú by mal snílek dostať.v blízkej budúcnosti.Ale nie všetko je také jednoduché: vybrať si predpoveď, ktorá vám vyhovuje, najskôr si prečítajte všetky interpretácie snov.
 • Napríklad taký sen môže byť dobrým majetkom a nástupom niečoho dôležitéhorojko udalosti, na ktorú už dlho čakal.
 • Pokúste sa zapamätať si všetky vlastnosti zápletky svojho sna, obnovte do pamäte všetky obrázky, ktoré k vám prišli.A potom budete presne vedieť, čo pre vás pripravila budúcnosť.