Prečo sníva o farebnej dúhe na oblohe?

Prečo sen o farebnej dúhe na oblohe?Dúha sa objaví po búrke a dážď je symbolom konca počasia.Vo väčšine kníh snov má interpretácia sna priamu analógiu s pozemskými udalosťami - koniec nepriaznivého počasia, nepriazne osudu a katastrofy.Mali by ste však starostlivo zvážiť všetky podrobnosti o sne - za akých okolností ste videli dúhu?

) Všeobecný výklad

Vidieť dúhu vo sne je šťastná zmena osudu.Ak vás prenasledujú neúspechy, opustia váš život.Ak vás prenasledujú čierne pruhy v živote, skončí to.Vstupujete do nového životného cyklu, ktorý sa vyznačuje priaznivými udalosťami a úspešnou realizáciou vašich plánov.Pamätajte, aké udalosti sprevádzali videnie dúhy vo sne:

 • ste videli oblohu na oblohe;
 • videli ste naraz dve až tri dúhy;
 • 21. videnie zmizlo alebo sa stalo ťažko rozlíšiteľným;
 • dúha bola nad stromami alebo vodou;
 • sedeli ste na dúhe alebo kráčali po nej.

Na pozorovanie nebeského fenoménu vo sne- budete mať jasný život plný emocionálnych farieb a dojmov.Užite si obdobie pohody, nebojte sa o nič - uspejete.

Dvojitá dúha alebo dve blízko- musíte si urobiť ťažký výber medzi dvoma možnosťami rozvoja udalostí.Obe možnosti sú pre vás dobré, mali by ste si však vybrať iba jednu.

Nebeská udalosť pre milovníkovprináša veľké šťastie.Spojenie dvoch sŕdc je požehnané nebom a bude veľmi úspešné.

Tehotná žena , nebeský jav, predpovedá narodenie nezvyčajne šťastného a šťastného dieťaťa, ktoré bude odmenou pre rodičov.

Ak pacient vidí dúhu vo sne , vedie to k rýchlemu uzdraveniu a dlhému životu až do vysokého veku.

Slabá dúha v diaľkeohlasuje príjem dobrých správ, ktoré zmenia osud snívača.

Výskyt nebeského oblúka po daždipredpovedá novú lásku v živote snívateľa alebo nového priateľa.Ak dúha stratí svoju farbu a rozpustí sa na oblohe, naznačuje to strach zo samoty.

Dúha na neočakávanom pozemku

Prečo snívate o sedení na dúhe?Niekedy spia fantastické príbehy, ktoré sú v skutočnom živote nemožné.Čo znamenajú?

 • Chôdza v nebeskom oblúku alebo sedenie na ňom vo sne- na splnenie drahocenného sna.To, čo sa zdalo ťažké dosiahnuť, sa ľahko splní.A bez vašej účasti.
 • Pohyb vo sne do nebeského javuje znakom nebeského požehnania.Ste pod záštitou vyšších síl, takže neváhajte a vykonajte svoje plány.Budete uspieť.
 • Jasný nebeský oblúk priamo nad hlavou- na realizáciu všetkých plánov a bezprecedentný úspech.Všetky drahocenné sny sa splnia.
 • Fenomén nebeského oblúka v dome alebo miestnosti- pre rodinné šťastie aprosperity.Každý deň sa vo vašom dome naplní nová radosť.
 • ​​

Interpretácia podľa snov

Kniha snov pre celú rodinuzdieľa zdieľanie interpretácie vízie nebeského oblúka vo dne.týždne:

 • v stredu večer - k úspešnému vyriešeniu oficiálnych konfliktov;
 • vo štvrtok v noci - na riešenie rodinných konfliktov, naplnenie túžby;
 • v piatok večer - na romantické dobrodružstvo, ktoré dostane darček;
 • v nedeľu v noci - na zmierenie s priateľmi, ktorí dostávajú ochranu silnej osoby.

Vízia nebeského prihlásenia vo sne predpovedá zmenu v živote k lepšiemu.Vzhľad dúhy nad hlavou - vďaka vyšším silám sa dokážete vyrovnať s akoukoľvek životnou úlohou.

Kniha Wangi Dream Bookdefinuje víziu dúhy ako znamenie zhora.Ste chránení nebom, všetky podniky budú úspešné.Ak dúha vo sne zhasne, bude to hádka s blízkymi.Buďte citliví na svoju rodinu.Zmiznutie dúhy môže tiež predpovedať blízke oddelenie od milovanej osoby.

Freudinterpretuje víziu nebeského javu ako aktivitu sexuálneho života.Môžete si užiť milostný pomer, ktorý vydrží dlho.Budú vám k dispozícii všetky farby lásky a šťastia.

Moderná kniha snovvidí v tomto zápletku márne úzkosti a skúsenosti.Všetky vaše obavy sú pritiahnuté za vlasy a vaše starosti sú prázdne.Pre milovníkov je dúha symbolom nebývalého šťastia v láske.Tento symbol má pre manželov význam šťastného rodinného života v mesteúplné porozumenie.

Rada

Človek by nemal spájať víziu viacfarebnej oblohy so symbolom sexuálnych menšín a byť z toho vystrašený.Od dávnych čias je symbol dúhy spájaný s nebeskými silami, ktoré vnášajú dobro a svetlo do ľudského života.Pred vami je nová etapa života, ktorá sa vyznačuje úspechom a prosperitou.