Prečo sníva o mŕtvolách v knihe snov

Ak chcete zistiť, o čom mŕtvoly snívajú, prečítajte si tento článok.V ňom som pripravil interpretácie populárnych snov, ktoré sa obraciam na seba, keď chcem zistiť, čo ma v budúcnosti čaká.Použite ich a vy sa dozviete o budúcich udalostiach.

Miller Dream Book

Vidieť mŕtvolu vo sne je bohužiaľ.Budete počuť správy o tragédii, ktorá je veľmi smutná.Takýto sen môže tiež sľubovať problémy vo finančných záležitostiach.Mužský sen predstavuje globálne sklamanie z lásky.

Ďalšie výklady:

 1. Mŕtvy muž oblečený v čiernych šatách je v niektorých prípadoch príznakom bezprostrednej smrti priateľa -problémy pri práci, ktoré by mohli viesť k prepusteniu.Ťažkosti budú také veľké, že ich riešenie bude veľmi ťažké.
 2. Mŕtve telá na bojisku - do začiatku vojny v krajine, v ktorej žije rojko.Vojenská konfrontácia sa začne kvôli narušeným vzťahom medzi politickými skupinami.
 3. Mrtvola zvieraťa - vaše záležitosti sa zhoršia v dôsledku zlého zdravia.Po dlhú dobu nebudete schopní plne vykonávať svoje povinnosti v plnej sile, z čoho utrpíte straty.Situácia sa zlepší až po niekoľkých rokoch.
 4. Vidieť príbuzného ako zosnulého je prerušiť vzťahy s blízkym.Musíte čeliť vážnej zrade, po ktorej už stenikomu neveríš.
 5. Žena by sa mala obávať takéhoto sna, pretože čaká na zradu svojho milenca, ktorému dôverovala.Bude s ňou nečestne konať a donúti ho pochybovať o mužoch po dlhú dobu.Aj keď odpustí zradu, nikdy nemôže zabudnúť na nepoctivý čin.
 6. Vidieť svojho šéfa v hrobe je strata blízkej osoby.Odstúpi od vás a vzťah sa časom skončí, čo vás veľmi znepokojuje a trápi.Nezabudnite však, že na uvoľnené miesto zaujme vernejší a vernejší človek.
 7. Keď vidíme hlavu odtrhnutú z mŕtvoly - intrigy sú utkané proti vám, ktorých účelom je ublížiť.Dávajte pozor, aby nepriatelia nemohli vykonávať mazané plány a aby ich netrpeli.

Výklad snu: Aby sa nenaplnili zlé predpovede, vyhýbajte sa vyrážkam, triezvo vyhodnoťte každú svoju činnosť.

Intímna kniha snov

Tieto interpretácie sa oplatí prečítať ľuďom, ktorí chcú lepšie porozumieť tomu, čo sa deje v ich sexuálnom živote.

Tu sú predpovede:

 1. Pozostatok sníva o zrade, ktorú váš milenec spácha.Nemali by ste však viniť len z neho za zradu.Zodpovednosť za to, čo sa stalo, je tiež na vás.Analyzujte svoje správanie tak, aby sa situácia v budúcnosti nestala.
 2. Takýto sen pre ženu nie je dobrý.To je znamenie, že jej partnerka často využíva svoju dôveryhodnosť a nezištnosť.Môže s ňou chodiť pre nič za nič.osobný zisk bez akýchkoľvek pocitov.
 3. Ak človek sníva o mŕtvych zvieratách, znamená to, že nedôveruje ženám.Preto priťahuje dievčatá do svojho života, ktoré ich klamú a zradia.Mal by zmeniť svoje myslenie a pracovať na negatívnych presvedčeniach o ženskom pohlaví.

Kniha vznešených snov

Ak sa obávate zlých predpovedí kníh snov v predchádzajúcich častiach článku, zabudnite na ne a prečítajte si ich.Podľa Noble Treatise on Dreams sú vysnívané mŕtvoly priaznivým znamením.

Tu sú interpretácie:

 1. Prekvapenie je zvednutie mŕtveho človeka zo zeme alebo jeho nosenie v náručí.Udalosť sa stane, vďaka ktorej zažijete pozitívne emócie a opäť sa budete môcť tešiť s nádejou.
 2. ​​
 3. Bozkávanie mŕtvoly je dobré znamenie.Toto je znamenie, že ste veľmi láskavý človek, vo vašom srdci je veľa lásky.Preto ľahko získate zo života všetko, čo chcete.Urobte si želanie a určite sa to splní.
 4. Hovoriaci alebo tancujúci mŕtvy muž sníva o zábave.Stanete sa účastníkom podujatia, kde sa budete dobre baviť.Je možné, že tam stretnete svoju budúcu druhú polovicu.
 5. Spiace vedľa mŕtvych - do smútku z dôvodu dlhej choroby.Po prvé, lekári povedia, že vaša choroba je nevyliečiteľná, ale čoskoro bude jasné, že všetko nie je také zlé.Po niekoľkých mesiacoch budete úplne uzdravení.
 6. Oblečte zosnulého - vo vašej domácnosti jeočarená vec, ktorou škoda spôsobila škodu.Je to kvôli nej, že sa ti v poslednej dobe stali nešťastia a problémy.Musíte nájsť túto položku a zbaviť sa ju čo najrýchlejšie.
 7. Mŕtve telá plávajúce po rieke - vaše činy v minulosti určia súčasnosť a budúcnosť.Ak ste žili v mieri a harmónii s ľuďmi, veľkoryso sa s nimi podelili o svoju lásku, potom na vás čaká pohoda a šťastie.Ak ste sa dopustili nesprávneho správania, potom očakávajte veľké problémy.
 8. Lietajúca mŕtvola - veľmi ľahko dosiahnete svoj cieľ.Ak ešte nie, urýchlene sa rozhodnite, čo chcete dosiahnuť v blízkej budúcnosti.A okolnosti sú priaznivé.
 9. Mŕtvica, ktorá ožila a vstala z hrobky - zmeny, na ktoré ste čakali, sa nestanú.Život bude pokračovať v kurze.Ale neľutujte, že to, čo sa snažíte, sa určite stane.zaberie to trochu viac času a úsilia.
 10. Mŕtvica, ktorá vás prenasleduje - čierna línia v živote sa čoskoro skončí.Bude nahradená stavom absolútneho šťastia.Začnete žiť v harmónii so sebou a so svetom okolo vás.
 11. Usmievavá zombie - často sa klamete a žijete v ilúziách.Je potrebné sa naučiť primerane posúdiť realitu a trochu vyrastať.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Snívaná mŕtvola je zlé znamenie, ktoré sľubuje začiatok negatívnych udalostí.Môže to byť choroba, prepustenie, rozlúčka s blízkym alebo veľké problémy.
 • Existujú však dobré predpovede,stanovené v ušľachtilej snovej knihe.Ak sa vám nepáčia zlé predpovede, pozrite si interpretácie v tejto časti.
 • Postupujte podľa rád snových kníh, aby ste zlepšili svoj život a zabránili splneniu zlých znamení.