Prečo sníva o páde z výšky

Nadmorská výška a útek v niektorých spôsobujú pocit radosti, zatiaľ čo v iných - panická obava z rozpadu.V detských snoch často dochádza k poklesu, ale má úplne predvídateľný výklad - dieťa rastie.Prečo snívať o páde z výšky pre dospelého?Interpretácia tohto grafu je nejednoznačná a závisí od podrobností sprevádzajúcich obrázok.Budeme podrobne analyzovať.

Hodnota výšky pri tlmočení

Obraz výšky nesie význam vysokých životných ambícií a veľkých vyhliadok.Pre niektorých ľudí je tento symbol pozitívny: snažia sa dobyť novú výšku svojho života.Pre ostatných spôsobuje výška paniku.

Všeobecným výkladom sú obavy zo ťažkostí alebo života všeobecne: človek sa bojí urobiť nesprávny krok.Interpretácia spánku s pádom preto do veľkej miery závisí od emocionálneho vnímania tejto udalosti.

Pre úspešných ľudíje lezenie na vrchol hory a pád vo sne prísľubom obrovského úspechu, ak vo sne bolo možné zostať nažive.Pád z výšky prináša ťažkosti na ceste k úspechu, ktoré sa úspešne prekonajú.

Ak snívateľzažil počas jesene strach , môže to naznačovať neprimerané požiadavky na neho.Nebuď prílišsebakritickí.Pre ostatných ľudí môže strach z pádu symbolizovať závislosť od názorov ľudí: obávate sa výšky a kritiky si zaslúžite v prípade straty.

Sny s lietaním na padákunaznačujú, že rojko nemá dostatok vzrušenia, ak má radosť.Padnutie vo sne cudzinca vás varuje, aby ste sa poučili z chýb druhých: neopakujte zlyhania iných ľudí vo vašom živote.

Pozemky vo sne môžu byť tieto:

  • padajú z výšky do vody;
  • stúpať z hory;
  • pozri pád inej osoby.

Ak chcete vidieť , pád dieťaťavo sne je problém.Ak vaše vlastné dieťa padá, môžete sa príliš obávať o jeho bezpečnosť.

Akmanžel spadol z výšky , čoskoro budete počuť jeho vyrážku.Ak manžel vo sne padá z lietadla alebo z vrcholu hory, nemôže to urobiť bez vašej podpory a pomoci.

Vyliezť horena horu alebo výškovú budovu a zrútiť sa - váš podnik sa skončí z dôvodu nepredvídaných okolností.Záväzok nestojí za vaše úsilie.

Výklad snov: padanie do vody

Sen s padaním do vody z výškyvyvoláva lásku .Hlavou sa ponoríte do nového pocitu, kúpate sa vo vlnách vášne a nehy.

Potápanie do vody z výšky- k novým zážitkom, vzrušujúcim emóciám.Zhodou okolností spadnúť z výšky - do neočakávaných zlých udalostí v živote.Pád do morskej vody - do nereálnych nádejí.

Spadnúť do hlbokej studne- k sebapoznaniu.Pochopíte hĺbky svojho podvedomia, nájdete pravdu vo svojom vnútri.Sen môže naznačovať zmenu svetonázoru, nový pohľad na známe veci.

​​

Prevrátenie päty vo sne

Mnoho kníh snov predpovedá straty, slzy a zlyhania, ak k nej došloprevrátenie päty z hory alebo vyvýšenia.Psychológovia veria, že tento sen je prejavom podvedomého strachu zo straty štatútu v spoločnosti, upadnutia do očí ľudí.

Vízia, v ktorej snílekpadá do výťahu , varuje, aby sa spoliehal iba na svoje vlastné silné stránky a schopnosti.Neverte osudu náhode a iným ľuďom.Vezmite si do rúk svoj vlastný chrbát, nebojte sa.

Alternatívne interpretácie snov

Mäkké pristátiepočas pádu môže viesť k tvrdému boju.s ťažkosťami, ktoré šťastne skončia pre snílka. Silný pokles z výšky na zem- pri prekonávaní životných ťažkostí sú nevyhnutné straty, ktoré by sa mali zmieriť.

Akvedúci veľkého podnikualebo osoba vo vysokej pozícii vidí sen, ešte si nedokáže poradiť so svojimi právomocami a povinnosťami.Snílek by mal analyzovať svoj vnútorný stav: strach z toho, že si svoje povinnosti neporadí, povedie k rezignácii.Buď opustite pozíciu alebo prekonajte strach.

Strach z páduz výšky môže symbolizovať podvedomú odolnosť voči budúcim zmenám v živote, neochotu zmeniť obvyklý smer a časť spohodlie.Sen môže v predvečer osudných zmien navštíviť osobu - svadbu, zmenu bydliska, vymenovanie do vedúceho postavenia.Ide skôr o strach z neznámeho.

Sen sa interpretuje odlišne pre mužov a ženy.Akčlovek vidí, ako skočíz výšky, môže robiť nezávislé (dokonca riskantné) rozhodnutia a nebojí sa ťažkostí.

Pre ženymôže posadnutý sen s pádom snívať o zakázanom pocite lásky: považuje sa za padlého a nehodného.V tomto prípade je uvedená konzultácia s psychológom, aby sa sama so sebou zmierila a prijala svoju podstatu tak, ako je.

Pád do priepasti- nemôžete prekonať ťažké životné podmienky.

Stanovisko slávnych snov

  • Kniha Millerových snov spája padanie z výšky s prekonávaním prekážok na ceste života.Havária na jeseň - do horkej straty, zranenia na jeseň - symbolizuje závažnosť straty v závislosti od počtu zranení.
  • Medeava kniha snov poukazuje na nepríjemnú zmenu osudu.Pád z výšky - k odhaleniu vášho tajomstva.Ak sa pacient počas jesene prebudil, uzdravenie čoskoro príde.
  • Výklad snu Grishiny predpovedá negatívne okolnosti v živote snívateľa.Môžete stratiť finančné prostriedky, svoju česť alebo len stratiť čas na zbytočné podnikanie.Snívanie o páde zo schodov - strata spoločenského stavu, pád z veže - do sklamaniasám o sebe viac snov s pádom - k veľkému vzrušeniu.

Rada

Ezoterici spájajú pocit stúpania vo sne a strach z výšok s výstupom z astrálneho tela, ktoré prechádza jemnými svetmi.Faktom pádu je návrat astrálnej látky do fyzického tela.

Ochota skočiť z výšky bez strachu zo života naznačuje ochotu spáchať mimoriadny čin.Nie ste obmedzení rozsahom morálky a všeobecne akceptovanými normami, ste pripravení na odvážny čin.