Prečo sníva o povodni v knihe snov

Ak chcete zistiť, o čom je tento povodeň, prečítajte si tento článok.Takýto sen je veľmi dôležitý - dokáže rozprávať o udalostiach, ktoré môžu zmeniť váš život.Pripravil som interpretácie snov, ktoré používam pri analýze svojich snov.

Výklad snu Simeona Prozorova

Výklad tohto výkladu snu objasní udalosti, ktoré sa vám začnú diať v blízkej budúcnosti.Vypočujte si ich, aby vám neunikli nič dôležité.

Prognózy:

 1. Ak sa povodeň vyskytla vo vašom vlastnom dome, jedná sa o nepriaznivý znak, ktorý naznačuje zdravotné problémy,Ak neurobíte nič včas, môžete byť bez nejakej veľmi vážnej choroby bezmocní.
 2. Ak ste oknom sledovali povodňové okno, vo vašom živote sa začne obdobie dramatických zmien.Niekedy sa zdá, že Zem opúšťa vaše nohy, že ste bezmocní odolávať nepredvídateľným okolnostiam.Ale „búrka“ sa skončí skôr alebo neskôr a vy vstúpite do novej fázy života.
 3. Čistá, čistá voda počas povodní je dobrá zmena, ktorá povedie k zmenám kvality vášho života.Úroveň pohody sa zvýši, zlepší sa osobný život.Ale bahnitá a špinavá voda - na problémy a problémy, ktorým musíte čeliť.
 4. Ak ste vo sne sledovali, ako voda zapĺňa celý váš dom, dostanú sa k oknám, je to alarmujúci signál vášho podvedomia.Doslova kričí, že by ste mali začať niečo zmeniť vo svojom živote čo najskôr.Nedostatok vôle a rozhodných krokov skôr alebo neskôr môže viesť k obrovským problémom.
 5. Snívať o tom, ako voda prehltla mesto, zničila budovy, rozbila stromy - na veľké problémy, ktoré ovplyvnia všetky oblasti vášho života.Očakávate a stratíte peniaze a odlúčite sa od blízkych a konfliktov v práci.

Miller Dream Book

Gustav Miller považoval povodeň za alarmujúci signál.Veril, že s pomocou takéhoto sna osoba v bezvedomí doslova kričí, žiada o pomoc.

Tu sú jeho interpretácie:

 1. Sledujte zatopené mesto alebo dedinu, turbulentné toky bahnitej vody - svojim osobnýmkatastrofa v živote.Očakávate, že sa čoskoro stane niečo veľmi zlé, čo ešte nedokážete vydržať.
 2. Zistiť, koľko ľudí je unesených búrlivými tokmi vody - k veľkým finančným stratám a stavu veľkej úzkosti.V skutočnom živote stratíte pocit bezpečia, cítite úplnú beznádej, možno dokonca depresiu.
 3. Obrovský priestor plný čistej a čistej vody je naopak priaznivým znakom.Takýto sen sľubuje prosperitu a pohodu vo všetkom.Po dlhej čiernej línii vo vašom živote konečne príde obdobie absolútneho šťastia.
 4. Akvo sne vás voda pri povodni odviedla preč, krúžili ste medzi troskami - záležitosť, ktorá je pre vás veľmi dôležitá, skončí veľkými problémami.Nezískate požadovaný výsledok, získate však veľa nových problémov a ťažkostí.

Dreamwalker Tsvetkova

Astrológ, autor tejto knihy snov, analyzoval sny a spoliehal sa na znalosť hviezd.

Tu sú jeho interpretácie:

 1. Čistá voda počas povodne je oneskorením pri riešení niečoho dôležitého pre vás.otázka.O tejto záležitosti sa nerozhodne tak rýchlo, ako by ste chceli, budete musieť byť trpezliví a čakať, aktívne kroky sú v tomto prípade úplne zbytočné.
 2. ​​
 3. Bahnitá a špinavá voda - ocitnete sa vo veľmi nezvyčajnej nezvyčajnej situácii a nebudete môcť ovplyvniť okolnosti.Budeme sa musieť rýchlo prispôsobiť novým životným podmienkam a znovu vybudovať známy spôsob.
 4. Ak ste boli uprostred povodne, ale zároveň ste mali pocit, že by ste tieto prvky mohli ovládať, je to priaznivý znak.Až do konca dní budete žiť v hojnosti a luxusu, nemusíte sa vôbec obávať o peniaze.

Anglická kniha snov

Toto je jedna z najstarších kníh snov, ktorú používajú naši vzdialení predkovia.

Tu sú výklady:

 1. Povodeň, počas ktorej ste nezažili paniku, je pozitívnym znakom, ktorý sľubuje bohatstvo.Začnete žiť v hojnosti a zabudnete na finančné problémy.Toto je odmena za vaše činy a činy v minulosti, ktorévykonávané v prospech iných ľudí.
 2. Ak osoba mala taký sen, ktorého povolanie súvisí s vodou, je to priaznivý znak.Jeho kariéra porastie, obchodné cesty budú úspešné.A bohatstvo pochádza práve z toho, čo máte radi.
 3. Pre všetkých ostatných naopak sen o povodni sľubuje pretrvávajúce problémy vo všetkých sférach života.Okrem toho bude mať snílek viac nepriateľov a zlých priaznivcov, ktorí s ním budú zasahovať na ceste k dosiahnutiu cieľov.
 4. Aby ste boli v centre povodne - v blízkej budúcnosti vás uchváti neuveriteľná panika, ktorej nemôžete odolať.Je dôležité, aby ste sa pokúsili vytiahnuť seba a abstrahovať od úzkostných emócií, aby ste nestratili kontrolu nad situáciou.
 5. Trpí povodňami - v skutočnosti sa príliš často spoliehate na svoje emócie a zabudnete premýšľať s hlavou.Z tohto dôvodu sa vám stáva väčšina problémov, ktoré sa vás týkajú.
 6. Sledovanie prírodnej katastrofy zo strany - čoskoro sa stane udalosť, ktorá celý život obráti hore nohami.Musíme opustiť obvyklý spôsob života a prispôsobiť sa novým okolnostiam.
 7. Zistiť, ako sa voda po povodni absorbuje do zeme bez stopy - priaznivým zmenám života.Dostali ste sa do prúdu šťastia a šťastia, takže si chvíľku splnite všetky svoje túžby.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Pri interpretácii väčšiny kníh snov povodeň symbolizuje zmeny života.A ako súbude - negatívny alebo pozitívny, zistíte hneď, ako analyzujete svoj sen a prečítate si všetky interpretácie.
 • Je dôležité pochopiť, že ak je prognóza snových kníh nepriaznivá, nie je to dôvod, prečo by sa to malo odradiť.Vždy môžete niečo urobiť a zmeniť svoj osud sami.Za týmto účelom sa vám posielajú sny - upozorniť, označiť správnu cestu a pomôcť žiť šťastne.