Prečo sníva o smrti v knihe snov

Ako zistiť, prečo smrť sníva a stojí za to sa obávať takého sna?Skúsme to zistiť pomocou predpovedí snov.Analyzoval som a zostavil najlepšie predpovede, ktoré vám pomôžu objasniť blízku budúcnosť.

Millerova kniha snov

Tieto prúdy oslovia ľudí, ktorí radi rozumejú psychológii, veria v možnosti svojho podvedomia a hľadajú logiku vo všetkom.

Tu sú predpovede psychológa Gustava Millera:

 1. Vidieť, že niekto blízko vás je mŕtvy, je varovaním snov oblížiace sa skúšky.Osud sa rozhodne vyskúšať svoju silu, takže by ste mali očakávať všetky druhy problémov a problémov.Váš budúci život bude závisieť od toho, ako sa s nimi vysporiadate.
 2. Rozprávanie s priateľom vo sne je o správach, ktoré vás rozrušia a rozrušia.Nezabudnite si vypočuť nové informácie, ktoré sú dôležité pre váš život.
 3. Rozprávanie s mŕtvym otcom - v tomto časovom období musíte venovať viac peňazí a práce.Starostlivo analyzujte každú firmu, ktorú podnikáte.Pozrite sa na riskantné okamihy, nenechajte sa robiť chyby.Musíte pracovať dokonale.
 4. Vidieť veľa zombie zombie rôznych pohlaví - je tu vaša povesť.Vaša osoba je zahalená mnohými povesťami a nespoľahlivými klebetami, takže ľudia zašepkajúza chrbtom, diskutovať o špinavých detailoch osobného života.
 5. Porozprávajte sa s zosnulých matkou - venujete príliš málo pozornosti svojmu zdraviu, a keď sa telo vzbúri, vážne ochoriete.Problémy môžete predísť, ak si dovolíte odpočívať, spať, vyšetriť lekárom a neustále sa starať o svoje zdravie.
 6. Ak chcete vidieť brata ako zosnulého, milovaná osoba má problémy a potrebuje vašu pomoc.Bojí sa ho opýtať, takže sledujte - ktorý z ľudí, ktorým sa vaše srdce páči, sa v poslednej dobe správa čudne.
 7. Ak sa mŕtvy muž vo sne snaží niečo prinútiť, aby sľúbil niečo, potom v reálnom živote nesplníte dohody sám so sebou.Napríklad sľubujete, že sa vám ráno spustí beh, ale nikdy sa neskončíte.V takomto sne podvedomie varuje: buď dodržujte svoje slovo, alebo nesľubujte, inak to bude zlé.
 8. Ak by mŕtvy muž dal nejakú radu vo sne, mal by sa naň venovať pozornosť.Toto je vaša podvedomia, ktorá sa snaží osloviť a pomôcť pri riešení niektorých dôležitých problémov.Môžeme povedať, že táto rada prichádza od vás pre seba.

Freud's Dream Interpretation

Psychoterapeut sa už mnoho rokov zaoberal výkladom snov a zanechal mnoho predpovedí.

Tu sú jeho interpretácie snov, v ktorých človek čelí smrti:

 1. Sledujte smrť jedného zznámych - hlboko dole sa naozaj chcete týchto ľudí zbaviť.Ich fyzické zničenie vo sne dáva emóciespokojnosť a pomáha v skutočnom živote s týmito ľuďmi nič zlého.
 2. Smrť cudzincov, cudzincov pre vás, je znakom detstva a dospelosti uviaznutého v stave „detstva“.Rojko nie je pripravené prevziať zodpovednosť za svoj život, čaká, až niekto príde a vyrieši všetky svoje problémy.
 3. Sledovanie pohrebu, kde ľudia plačú a trpia - taký sen naznačuje, že potlačujete mnohé svoje emócie.Nedovoľte, aby ste sa cítili, cítili zlé a dobré pocity, aby ste boli živým človekom.

Dream Book of Wangi

Obraz slepej veštca je zahalený v mystickej múke.Najväčší záujem vyvolávajú jej predpovede o smrti.

Ako Wang vysvetlil takéto sny:

 1. Umrieť vo sne je veľmi priaznivý znak.Vedľa svojho milovaného budete žiť dlhý a šťastný život.Okrem toho sa zapojíte do niečoho užitočného pre svet a ľudí, naplníte svoj osud.
 2. ​​
 3. Ak chcete vidieť smrť nejakej slávnej osoby, významnou osobnosťou spoločnosti (napríklad prezidenta) je proroctvo.Nebude to však doslovne splnené.Tento sen sľubuje príchod k moci múdreho človeka, ktorý založí obchod v jednom zo štátov.Môže sa to stať v ktorejkoľvek krajine, bez ohľadu na miesto pobytu a štátnu príslušnosť snívateľa.
 4. Smrť vážne chorej osoby - v skutočnosti budete musieť zažiť následky očividnej nespravodlivosti.Niekto ti ublížia znehodnoťte svoju prácu.Ale nič sa nezmení, bude potrebné sa vyrovnať s okolnosťami.
 5. Klinická smrť - budete žiť veľmi dlho v stave apatie a bez cieľov.Možno je toto obdobie potrebné pre odpočinok, obnovenie sily a naplnenie energiou.
 6. Bolestivé a dlhé sny smrti o vojne, ktorá sa začne v jednej z rozvinutých krajín.Takýto sen je podľa Wanga prorocký a môže sa zdať absolútne každému na svete.
 7. Hromadná smrť veľkého počtu ľudí predpovedá epidémiu, ktorá sa stane na planéte.Wang veril, že niektoré choroby, ktoré predtým veda neznáme, môžu mať životy miliónov ľudí.
 8. A ak ste vo sne niekoho zabili vlastnými rukami, je to dobré znamenie.Čoskoro budete pozvaní na romantický rande, získate veľa živých emócií a dojmov, dobre sa bavíte s osobou, ktorá sa vám páči.
 9. Zranenie a následné umieranie je priaznivým signálom.Budete žiť šťastný a dlhý život obklopený blízkymi ľuďmi, príbuznými a druhou polovicou.Okrem toho ste označený talentom, ktorý môžete úspešne implementovať.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Snívanie o smrti, bez ohľadu na to, aké strašné môže byť, nie vždy prináša problémy.,Preto by ste sa nemali báť takého sna - niekedy to dokonca prináša dobré správy.
 • Pokúste sa spomenúť si, čo ste presne videli na obrázkoch vášho sna - aká to bola smrť?Stará žena s kosou?Alebo inépicture?Jeho interpretácia sa bude líšiť v závislosti od zápletky sna.
 • Prečítajte si všetky predpovede a potom sa spoliehajte na svoju intuíciu a rozhodnite sa, ktorá z nich je pre vás najlepšia.