Prečo sníva o smrti živého človeka?

Prečo sníva o smrti živého človeka?Zobudíte sa v šoku a pokúsite sa zabudnúť na sen.Ale obrázky spánku sa znova objavujú pred očami.Ako sú interpretované touto knihou snové knihy, existujú nejaké dôvody na skúsenosti?Budeme rozumieť opatrne.

Všeobecný význam smrti vo sne

Napodiv, médiáa jasnovidci interpretujú smrť vo sne na pozitívnej strane.Túto skutočnosť považujú za varovanie nie o nešťastí, ale o globálnych zmenách v živote „zosnulých“.Ak porovnáte podobný sen s tarotovou kartou „Smrť“, uvidíte paralely.Arkanova smrť neznamená fyzickú smrť osoby.Tento laso môže varovať pred:

  • bezprostrednými zmenami v živote šťastlivca;
  • odumretie zastaraných zásad;
  • znovuzrodenie osobnosti osoby.

Nepanikárte: krst v kresťanstve tiež symbolizuje smrť.Smrť života v hriechu a narodenie nového človeka, ktorý sa venuje službe Pánovi Kristovi.

Rôzne interpretácie spánku

a) Smrť známych a priateľov

Akvo snezomrie priateľ sníva , to sľubuje dočasné oddelenie.Nerobte si starosti so životom svojho priateľa: už sa dočasne stiahne z vášho kruhu komunikácie.

Ak vidítesmrť priateľaosoba , je lepšie s ním na chvíľu prestať komunikovať.Podvedomie varuje pred nebezpečným obdobím v komunikácii s touto osobou: buď vás chce vtiahnuť do podvodu, alebo budete škandál.Si len lepšia časť.

Ak ste videlismrť osoby , s ktorou ste sa dlho nestretli, sľubuje to rýchle radostné stretnutie.Stretnutie navyše prinesie nielen radosť, ale stane sa rozhodujúcim.

Zachrániť človeka pred smrťou vo sne- očakávať v živote zodpovedné rozhodnutie.Táto osoba bude pravdepodobne stredobodom budúcich udalostí.

Smrť šéfa pri prácinaznačuje dobré zmeny v kariérnom raste až do zvýšenia (ak ho čakáte).Smrť kolegu znamená vylúčenie konkurenta v podnikaní, ako aj zlepšenie mikroklímy v pracovnom prostredí.

b) Smrť príbuzných

Každá osoba má veľa príbuzných - sú to rodinní príslušníci, bratranci /bratia a tiež vzdialení príbuzní.Ako tlmočníci vysvetľujú túto udalosť vo sne?

  1. Smrť manžela /manželky vo sne je prísľubom dlhého a prosperujúceho života v harmónii, prosperite a harmónii.Môžete to interpretovať týmto spôsobom: budete spolu až do smrti, nebudete súčasťou.Ak je manžel v tomto okamihu chorý, potom očakávajte rýchle uzdravenie.
  2. Tlmočníci pripisujú smrti civilného manžela /manželky iný význam : nevyhnutne sa budete podieľať.Smrť milenca môže predstavovať rýchlu svadbu.
  3. Smrť žijúceho otcaspôsobuje zlyhania v podnikaní alebo v práci.Pri podpisovaní zmlúv a obchodov buďte opatrní.
  4. Smrť bratov /sestiervaruje, že z vašej strany potrebujú podporu a starostlivosť.
  5. Smrť matkyodhaľuje v podvedomí utláčajúcu psychiku konania, hanbu a úzkosť.
  6. Smrť vzdialeného príbuznéhovo sne varuje pred zlým postojom osoby k snívku: zdá sa, že zomrel na komunikáciu.Od tejto osoby by sa nemalo očakávať nič dobré.

c) Smrť cudzincov

Interpretácia spánku závisí od pocitov, ktoré snívateľ pociťuje počas sna.Napríkladľútosť zosnulého vo snevaruje pred nie celkom príjemnými zmenami v živote: zrútenie vzťahov, konflikty.

Negatívne pocity zosnuléhoodhaľujú v snívacom podvedomí bremeno neodpustenej viny, túžbu oslobodiť sa od utláčajúcich spomienok alebo zbaviť sa niečoho nepríjemného v živote.

Ak pociťujete hrôzu z pohľadu smrti cudzinca , nájdete množstvo pokusov na ceste života, rôzne prekážky na dosiahnutie cieľa.

Tichomorie počas smrti cudzinca(pocit mieru, bezpečnosti) varuje pred úspešným vyriešením dôležitých otázok, aj keď teraz všetko nejde hladko.

Účasť na pohrebnom sprievodesľubuje neočakávané príjemné správy, ktoré prinesú snílek dobrej.Pohreb neznámych ľudí však sľubuje menšie životné problémy.

Interpretácia smrti psychológmi

Ako vnímajú psychológovia tieto situácie vo sne?Vedci sú jednomyseľní: smrť priateľa alebo príbuzného je spôsobená stratou emocionálneho spojenia s touto osobou.Signály podvedomia: neodkláňajte sa od komunikácie, nezablokujte sa v cykle svojich vlastných záležitostí a starostí.Venujte zlomok svojho času blízkemu a drahému človeku, aby odteraz vo vašom sne nezomrel.

Vízie smrti môžu symbolizovať aj pokus podvedomia vyrovnať sa so zastaralými bolestivými spomienkami na minulosť.Osoba musí prehodnotiť svoj postoj k životu všeobecne, radikálne sa zmeniť.Nechajte v minulosti obavy a pocity, zbavte sa útlaku zastaralých.