Prečo sníva o tom, že je tehotná vo sne?

Tehotenstvo vo sne zaujme každú ženu.Čo snívať o tehotenstve vo sne?Interpretácia tohto sna závisí od skutočných životných okolností.Predpokladajme, že o tehotenstve môžu snívať mladé dievčatá alebo ženy vo fertilnom veku, ako aj predstavitelia silnejšieho pohlavia.Čo hovoria tlmočníci snov na túto tému?

Všeobecnéinterpretácia spánku

Ak vydatá žena vidí svoje tehotenstvo, môže to byť prorocký sen: čoskoro sa váš sen splní a narodí sa dlho očakávané dieťa.

Ak žena, ktorá nie je v plodnom veku, vidí taký sen, naznačuje to budúci finančný blahobyt a prosperitu, ako aj blahobyt dospelých detí a vnúčat.Sny mladého dievčaťa môžu varovať pred nebezpečenstvom: niekto sa snaží pokaziť jej povesť a hanbu.

Ak muž vidí tehotenstvo a dieťa, znamená to, že čoskoro sa úspešne splnia všetky jeho úmysly a plány.Pre sexuálne aktívneho muža však môže taký sen varovať pred nebezpečenstvom promiskuitného intímneho kontaktu.Ak je muž v konflikte so svojou manželkou, hrozí podľa Freuda možné oddelenie.

Čo to znamená, ak cítite pohyb plodu v žalúdku?totosen varuje:

  • bude doručená pozvánka na udalosť pochybného charakteru;
  • je čas stať sa matkou a neodložiť tehotenstvo až na neskôr;
  • môžete čoskoro ochorieť (ak bol sen smutný).

Po takomto sne so smutnými pocitmi by sa mal navštíviť lekár.

Tehotenstvo priateľky

Kniha snov o tomto sne podáva zaujímavý výklad.Predpokladá sa, že tehotenstvo priateľky naznačuje tlak spoločnosti.Dievčatá potrebujú psychologickú pomoc a podporu.Táto interpretácia je však vhodná, ak nemáte spoločné plány so svojou priateľkou.Tieto plány sa čoskoro realizujú v živote.

Ak snívate o tehotenstve priateľa, ktorý už dieťa čaká, predstavuje to ľahké a úspešné narodenie.Ak nemáte spoločné plány, potom tehotenstvo kamaráta pre ňu môže znamenať mimoriadne chúlostivú situáciu - čoskoro sa dostane do nepríjemnej situácie.

Ak snívate o dvojčatách alebo trojčatách

Niekedy sa vám môže zdať, že sa stanete dvojčatá /trojčatá.Čo to znamená?Pre vydatú ženu to znamená strach z pôrodu dvojčiat.Pre ostatných ľudí - skvelá príležitosť realizovať plán so ziskom.Vaše šťastie sa zdvojnásobí, hovorí kniha snov.

Tlmočenie rôznych snov

a) Výklad snov psychológov

Ženakniha snovinterpretuje tehotenstvo pozitívne.Pre vydatú ženu predstavuje bezprostrednú koncepciu.Pre tehotné ženy prorokujeúspešné doručenie.Pre vydatého muža znamená priaznivý čas - je čas na potomstvo.

Mannegetti Interpretation Dreaminterpretuje tento sen v pochmúrnych tónoch.Naznačuje, že osoba je vystavená vonkajšiemu tlaku a nemôže samostatne rozhodovať.Toto je psychologický prístup k tlmočeniu.

Millerova kniha snovvaruje vydatú ženu pred blížiacim sa nedorozumením so svojím manželom a nezosobášeným dievčaťom hanby.Spánok pripravuje tehotnú ženu na bezpečné narodenie.

Interpretácia snu o Loffoviodporúča nevdaným ženám, aby boli obozretnejšie vo svojich kontaktoch s partnermi a aby používali antikoncepciu.Ak tehotná žena sníva o svojom tehotenstve (a nie o jednom), potom je psychika vystavená obavám, že sa nevie vyrovnať s poslaním matky.Žena potrebuje psychológa.Sny u mužov naznačujú ich túžbu byť užitočnými a držanými v spoločnosti. Takéto sny zvyčajne navštevujú nezabezpečení muži.

b) Interpretácia snu z ezoteriky

Interpretácia snu z Tsvetkovaposudzuje túto otázku z ezoterického hľadiska a označuje tento sen takto:

  • ) pre pannu - podvod;
  • pre človeka - plány, sny;
  • pre ženu radosť;
  • Vidieť tehotnú ženu je nepríjemné.

Tlmočník snu Yuri Longoradí dievčaťu, aby premýšľala o manželstve a materstve, ak sa videla v tehotnom sne.Pre vydatú ženu sen predpovedá doplnenie v rodine a pre muža - realizáciu plánov.

Poradenstvo

Ak stevidel podobný sen, starostlivo pochopil svoje vnútorné pocity.Interpretácia tejto udalosti v knihách snov je nejednoznačná a správny výklad môže navrhnúť iba podvedomie vlastnej osoby.Môžete byť „tehotná“ a môžete mať problémy.Je správne poznať iba vás.