Prečo sníva o tom, že sa vo sne sníva?

Voda je symbolom emócie v ezoterickej tradícii.Keď je človek naštvaný, plače - prelieva slzy.A prečo sníva o tom, že sa vo sne sníva?Interpretácie snov v tomto diagrame vidia odraz emocionálnej sféry človeka, zážitok denných emócií a nepokoj vo sne.

Interpretácia knihy ľudových snov

Obraz dažďa v nočnom videní môže vyjadrovať šťastie aj nešťastie.Aký je dôvod tohto?Interpretácia závisí od emočnej reakcie snívateľa na udalosti vo sne.Dažďový sen vyjadruje emocionálny zážitok človeka a je ozvenou denných udalostí.

Akdážď vo sne spôsobil príjemné pocitya naplnil dušu šťastím, tento sen možno interpretovať ako pozitívny.Tento pozemok je obzvlášť dôležitý pre človeka, ktorý je pod zábleskom emócií a zažil stres: úľava príde čoskoro, úzkosť ustúpi pokoju a vyrovnanosti:

 • studené dažďové kvapky vo sne sú symbolom uvoľnenia napätia;
 • teplé prúdy vody odplavujú nahromadenú negativitu a sú bez utrpenia.

Akprúdy nebeskej vody spôsobili nepohodlie , námrazu na pokožke: pre ženy tento pozemok predstavuje slzy a pre mužov - neplánované výdavky.

V daždi navlhčite pokožku- na problémy a sklamanie.Ak vo sne bolo potrebné zvlhčiť spolu s blízkym, potom s pozitívnym vnímaním tejto udalosti sen predstavuje harmóniu a dôveru vo vzťah.

Čo sníva osilnom daždi ?Sen má dvojakú interpretáciu a závisí od emócií snívateľa.Ak vízia vodných tokov spôsobila radosť, prídu čoskoro priaznivé zmeny a splní všetky sny a plány.Ak silný dážď spôsobil strach, čaká na snívanie nepriaznivé obdobie a nebezpečenstvo.

Čo sníva odaždi alebo daždi ?Blesky, búrky a silné vodné prúdy vyjadrujú silné emócie.Rojko očakáva zhoršenie konfliktnej situácie alebo sa konflikt varí.Príliv s búrlivým hromom mohol spôsobiť hlučný škandál.Táto interpretácia zápletky sa však uskutočňuje s negatívnym vnímaním obrazu zúriacich prvkov.Ak snívateľ zažil šťastie, potom to v skutočnosti nie je ďaleko.

Pozorujte prvky z okna- na zmeny osudu.To, či budú šťastní alebo nešťastní, závisí od emocionálnej reakcie na videný obrázok.Vidieť dážď, ktorý sa vo sne sníva - vždy na dôležité významné udalosti v živote snívateľa.

Ďalšie populárne interpretácie

Čo to znamenáchodiť v daždivo sne?Chôdza pod teplou vodou, ktorá vyvoláva príjemné emócie - k dobrému vzťahu s ostatnými.

Choďte smerom k dažďu- pripravte sa na splnenie zmien v živote.Pre pacientov tento pozemok predstavuje rýchle zotavenie pre väzňov - prepustenie z väzenia.

Beh v daždia snažiaci sa nájsť úkryt - v skutočnosti sa bojíte zodpovednosti a snažíte sa uniknúť z riešenia dôležitých životných problémov.Zábava bežať pod pramienkami vody - viete akokomunikovať s ľuďmi, nájsť spoločný jazyk a byť dušou tímu.

Na otvorenie dáždnikav daždi máte silnú priateľskú podporu.Snílek sa nemusí báť problémov - vždy je tu niekto, kto sa môže oprieť o ťažkú ​​situáciu.Dáždnik tiež symbolizuje obozretnosť a obozretnosť snílek - pri prístupe k životu sú všetky problémy na pleci.

Dáždnik však môže mať negatívny význam aj vtedy, keď spáč vo sne zažil nepríjemné emócie z dažďa.Dáždnik je pokusom skryť sa pred svetom, chrániť sa pred komunikáciou, izolovať sa vo vlastnom malom svete.Takýto postoj k životu a ľuďom nevyhnutne povedie k problémom.

Vidieťnezvyčajný dážď z meteoritov- k prekvapeniu.Ak snívateľ zažil nadšené emócie, keď videl dážď dažďa, čoskoro bude mať jasnú a nezabudnuteľnú udalosť.Cítite strach, keď vidíte, že oheň klesá - k prírodnej anomálii alebo katastrofe.

Interpretácia slávnych kníh snov

Interpretácia snov pre celú rodinuinterpretuje obraz dažďa ako znamenie dôležitých udalostí v živote snívateľa.,Vstúpte do dažďa, ale zostaňte v suchu - vyhnete sa zodpovednosti za skutky alebo zlé udalosti.

 • Za dažďové prehánky sú zodpovedné rozhodnutia, ktorým sa nemožno vyhnúť.
 • Nájsť útočisko pred dažďom znamená nájsť v živote spoľahlivého patróna.
 • Chôdza v daždi s otvoreným dáždnikom - na uvážlivé obozretné konanie.
 • Ak by sa známy dostal do sprchy, musel by byť bez pomoci v živote tvrdý, nemohol by sa vyrovnať.
 • Huby z húb sú snom šťastia.
 • Zriedkavé veľké kvapky dažďového snu o stretnutí so starým známym.
 • ​​
 • Cítite chladné kvapky dažďa na tele a mrznúcimi chorobami.
 • Padať v daždi, ale zostať v suchu, znamená rýchle uzdravenie.

Vidieťšpinavé dažďové kvapky- urážať sa za ním.Ak sa chcete vyhnúť špinavému dažďu, nemôžeme sa mu vyhnúť.Budete sa musieť snažiť vypratať svoje znečistené meno.

Kniha snov Meneghettihopovažuje tento pozemok za odraz vnútorného pokoja snívateľa.Múr dažďa je pokusom skryť sa pred svetom, stiahnuť sa do seba kvôli komplexu podradenosti.Človek podceňuje svoj význam pre svet, v živote sa považuje za outsidera.

Jesenná kniha snovinterpretuje obraz teplého letného dažďa ako predzvesta šťastia v živote.Ohrozené sú dažde a búrky.

Ruská kniha ľudových snovsa domnieva, že letný dážď s dúhou je snom pre splnenie drahocenného sna a lejak spôsobuje problémy.Dostať sa do dažďa vo sne je veľká nepríjemnosť.

Erotická kniha snovinterpretuje teplý hríbový dážď ako predzvesť harmonických a teplých rodinných vzťahov.Prudký jesenný dážď naznačuje chladné vzťahy so svojimi blízkymi: medzi vami a vašimi milovanými bude stena nepochopenia a odcudzenia.

Kniha snov Medeainterpretuje víziu teplého letného dažďa na dobré udalosti v jeho osobnom živote: lásku, radosť, vzájomné porozumenie a šťastie.Spadnúť pod prúdy nebeskej vody - pre veľkú radosť.Jesenné nepriaznivé počasie - doprekážky v podnikaní.

Ezoterická kniha snovinterpretuje tento sen ako očistenie človeka od negatívnych energií.Navlhčite sa v daždi - zbavte sa zlých.