Prečo sníva o vlkoch v knihe snov

Prečo vlci snívajú a čo tento sen sľubuje v budúcnosti?Tieto zvieratá často symbolizujú chorých a nepriateľov, ktorí sú proti vám.Preto môže sen varovať pred nebezpečenstvom.Prečítajte si článok, aby ste na to prišli.

Kniha starých snov

Vlk symbolizuje krutosť a divokosť, hnev a chamtivosť.Preto, ak ste videli taký sen, mali by ste si dávať pozor na nepriateľov vo svojom prostredí.

Interpretácie:

 1. Vlk je na love - ocitnete sa v ťažkej situácii a budete počítať s podporou blízkych.Ale oni odmietnu pomôcť, takže sa budú musieť zaoberať problémami sami.
 2. Ak sa vlkovi nepodarí chytiť korisť, potom sa cieľ, o ktorý sa snažíte, nedosiahne.Nemali by ste na to míňať energiu, je lepšie premýšľať o tom, či ste na správnej ceste.Možno budete potrebovať niečo úplne iné.
 3. Sledovanie vlka z vrcholu hory - ocitnete sa v ťažkej situácii, ktorá sa na prvý pohľad zdá byť beznádejná.Môžete však nájsť riešenie a vyhnúť sa nielen problémom, ale tiež získať výhody pre seba.
 4. Vlk prechádzajúci sa po zelenej lúke sľubuje činy nepriateľov namierené proti vám.Protivníci, ktorí sa predtým neukázali a vyliahli zákerné plány, sa začnú prejavovať až teraz.Víťazom však zostanete vďaka rýchlemu vtipu,inteligencia a podnikanie.
 5. Vlk čakajúci na korisť v blízkosti pasúceho sa stáda oviec - v skutočnosti vynakladáte veľké úsilie na to, aby ste konfrontovali zlo a nespravodlivosť.Ale všetky vaše činy sú zbytočné, nemôžete zastaviť to, čo sa stalo, o ktorom sa už dávno rozhodlo.
 6. Vlk pije vodu - vo vašom prostredí je chorý priatel, ktorého považujete za priateľa.Hrá nečestnú hru, aj keď sa zdá byť úprimný.Buďte ostražití a venujte pozornosť komunikácii s ľuďmi.Zamyslite sa nad tým, ktoré prostredie sa môže ukázať ako zradca.
 7. Zranené zviera sníva o zmene názoru na osobu, ktorú ste považovali za nepriateľa.Počuli ste o ňom iba zlé veci, ale v skutočnosti musíte byť prekvapení.To je ten istý prípad, keď od nenávisti k láske a verného priateľstva je to len o krok ďalej.
 8. Vlk, ktorý uniesol dieťa - v skutočnom živote často nesplníte sľuby, ktoré dáte ľuďom.Strávte aj slová hovoriace o svojich cieľoch, ktoré nikdy nedosiahnete.Je čas nechať nečinný rozhovor a ukázať, čo vás čaká.
 9. Štekanie vlka - ste nespravodlivo obviňovaní z nepatričného konania a budete odsúdení.Na ospravedlnenie a obnovenie dobrého mena bude trvať veľa času.Majte trpezlivosť.

Miller Dream Book

Miller skúma psychologickú zložku ľudských snov.Jeho predpovede pomáhajú pochopiť podstatu jeho vlastného podvedomia.

Tu sú jeho interpretácie:

 1. Aby ste videli vlka - medzi vašimi kolegami je človek, ktorý so svojimi povinnosťami nečestne zaobchádza, a tým trpíte.Mali by ste mu menej dôverovať a vykonávať iba pracovné povinnosti.
 2. Zabite zviera - vaši nepriatelia budú aktívni a chcú vám ublížiť.Ale môžete im odolávať a nachádzať sa v lepšej situácii.Výsledkom bude porazenie kritikov a víťazstvo sa vám bude páčiť.
 3. Vypočutie vytie vlčieho smečky - stanete sa človekom, ktorý vystaví veľké sprisahanie zamerané na ublíženie svojej milovanej osobe.Vďaka tomu dostanete veľkú vďaku a získate verného spojenca.

Výklad sny Loffa

Vlk spárovaný s líšky je znakom toho, že medzi vami a starým nepriateľom sa začne otvorená konfrontácia.Ak ste si predtým zachovávali slušnú neutralitu, nebudete sa môcť viac obmedzovať.

Čierny vlk je symbolom vlkolaka, ktorý nosí masku priateľstva, ale v skutočnosti je vaším nepriateľom.Po mnoho rokov bol vedľa vás, prepletal prefíkané intriky a bránil vám v dosahovaní cieľov.

Vlk v červenej čiapke - ocitnete sa v ťažkej situácii, kvôli ktorej môže vaša povesť vážne trpieť.To sa stane preto, že dôverujete osobe, ktorá si nezaslúži vašu pozornosť.

​​

Vlk v ovčích odevoch je stelesnením významu a zrady.Je potrebné venovať pozornosť každej osobe, s ktorou komunikujete, aby ste sa nestali obeťou zradnej zrady.

Nakŕmte zviera z rúk - osoba, ktorá vám v minulosti priniesla veľa problémov, bude prísne potrestaná.On sa stane vážne chorým a nakoniec zomrie, a budete môcť úplne odvetné opatrenia.

Vrčiaci a agresívny vlk je priaznivým znakom, ktorý naznačuje, že ste omnoho silnejší ako všetci chorí priatelia, nepriatelia a závislí.Nech robia čokoľvek, vždy ste o krok vpredu.

Vlk, ktorý vytie na mesiac, symbolizuje osamelosť.Na pár rokov zostaneš bez páru.Je možné, že vôbec nepoznáte pravú lásku.A dôvodom zlyhania vo vašom osobnom živote je to, že ste sa vy a vy sami ešte nenaučili milovať správne.

Umierajúce zviera - v živote sa cítite bezbranní, často trpíte a sťažujete si na život.V reakcii na to, dostanete len problémy z osudu.Ak chcete nájsť šťastie, mali by ste sa naučiť myslieť a konať z pozície pozitívneho myslenia.

Balík vlkov vedie k nepríjemnému rozhovoru s vodcom, čo môže mať za následok vaše prepustenie.Ak si neželáte prísť o prácu, dozviete sa nejaké pochybenie, skúste nájsť správne slová a presvedčte úrady, aby sa rozhodli vo váš prospech.

Socha vlka - čoskoro stretnete osobu, ktorú budete skutočne milovať.Budete mať šťastnú rodinu, more lásky a porozumenia.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Vlk symbolizuje krutých, ale zároveň statočných ľudí, ktorí idú k svojim cieľom.akýmikoľvek prostriedkami a spôsobmi.V prípade potreby budú bojovaťnie pre život, ale pre smrť.
 • Sen tiež naznačuje, že si ceníte predovšetkým slobodu a ste mimoriadne nezávislou osobou.Sú to dobré vlastnosti, ale niekedy môžu značne uškodiť.
 • Ďalším snom môže byť varovanie pred nebezpečenstvom.Vaši nepriatelia začnú prejavovať bezprecedentnú aktivitu a budete sa musieť usilovne snažiť ich neutralizovať a zostať víťazom.