Prečo sníva o zemetrasení v knihe snov

S cieľom zistiť, prečo sa zemetrasenie sníva, je možné preskúmať veľa kníh snov, ale stále nie je možné nájsť vhodnú interpretáciu.Alebo si prečítajte tento článok, v ktorom som zhrnul hlavné predpovede.Ušetrite čas a zistite, čo pre vás predstavuje budúcnosť.

)Interpretácia populárnych kníh snov

V knihe snov Millera je zemetrasenie, ktoré sa objaví vo sne, nepriaznivým znakom.Rojko bude čoskoro trpieť prekážkami v rôznych oblastiach svojho života.Deje sa tak v dôsledku hospodárskej situácie v krajine.Podnikatelia utrpia straty a ostatní ľudia spia sľubujú neporiadok v obchodnom a osobnom živote.

V ezoterickej knihe snov sa uvádza, že zemetrasenie sníva o pohybe.Snívateľ bude musieť zbaliť veci a presťahovať sa do trvalého bydliska v meste ďaleko od svojho súčasného domova.

Kniha bezplatných snov naznačuje, že človek začne pociťovať neustály pocit úzkosti.A predtuchy ho neuvádzajú - čoskoro sa v jeho živote stane skutočná katastrofa.Budeme musieť zhromaždiť všetky svoje silné stránky, aby sme napravili situáciu a vrátili stav pokoja.

V anglickej knihe snov sú také predpovede:

 1. snílek bude čeliť mnohým problémom.Od problémov s peniazmi, cez vážne až po straty v jeho osobnom živote.
 2. Pravdepodobne odlúčenie od druhej polovice alebo rozvod od manžela /manželkyv dôsledku dlhotrvajúcich konfliktov.Na nejakú dobu budete musieť zabudnúť na šťastie v láske.
 3. A na celom svete sa začnú vyskytovať vážne prírodné katastrofy a hospodárska kríza.Nevylučuje sa ani začiatok vojny.
 4. Takýto sen môže byť tiež predzvesťou utrpenia v dôsledku zlyhania srdcových záležitostí.

Autori knihy snov radia získať silu a obnoviť energetické zdroje, aby bolo možné prekonať osobnú krízu čo najskôr, vyriešiť všetky problémy a dostať sa z čiernej línie v živote.

Pri výklade francúzskej knihy snov je zemetrasenie znakom deštrukcie a straty a globálneho.Osobe sa môže zdať, že sa svet okolo neho rozpadá a neexistuje východisko.Ale mal by si pamätať, že svitanie prichádza vždy po temnej noci.A vždy má nádej, že všetko napraví a bude opäť šťastný.

Kniha snov Kananity varuje: budete čeliť vážnym úderom osudu a vy musíte získať všetku svoju odvahu, aby ste mohli pokračovať v dosahovaní svojich cieľov.Ak začnete aktívne konať a riešiť svoje problémy, bude s vami všetko v poriadku, bez ohľadu na to, ako zložité sa môžu na prvý pohľad zdať.

V knihe Malý sen je zemetrasenie znakom hrozby.Vo sne teda vaša podvedomie varuje pred nebezpečenstvom, ktoré sa nad vami objavuje.Mali by ste byť ostražití, aby ste sa chránili a milovali pred veľkými problémami.

Kniha rodinných snov

Autori tejto knihy snov tiež nepredpovedajú nič dobré.

Tu je ich výklad:

 1. Budete sa musieť presťahovať z krajiny a začať nový život v úplne neznámom prostredí bez priateľov a podpory.Tento krok bude vynútený a stále musíte trpieť dlho a prekonať všetky druhy prekážok.
 2. Pociťujte chvejúce sa vlny, ktoré sa valia po zemi - vo vašej krajine začnú nepokoje z dôvodu nespokojnosti občanov.Napätie vyvolané činnosťou vlády rastie.
 3. Vidieť veľké škody po zemetrasení - zničiť, smútok, nešťastie a veľké finančné straty.Budete musieť znova vstať, začať znova, budovať nový život od nuly a stratiť všetko, čo ste predtým mali.
 4. Vidieť mesto úplne zničené po prírodnej katastrofe je známkou globálnej katastrofy vo svete.Na celom svete budú ľudia trpieť a zažiť všetky druhy problémov, od chudoby a hladu po nekonečné vojny.

Intímna kniha snov

Predpovede tejto knihy snov vám pomôžu lepšie porozumieť vášmu sexuálnemu životu.

Tu sú výklady:

 1. Ak ste vo vašom sne trpeli vážnym zemetrasením, znamená to, že váš vzťah s partnerom prestal vyhovovať.Snívate o niečom úplne inom, boli ste mučení nespokojnosťou, milovaní úplne ignorujú vaše potreby a kladú lásku k veľkým pochybnostiam.
 2. Ak neurobíte nič a nezmeníte, porastie nespokojnosť a jedného dňa sa z malej snehovej gule zmení obrovská lavína, ktorá váš vzťah úplne zahreje.
 3. Ak sa pokúsite udržať lásku, potom je možný priaznivý výsledok.Najdôležitejšie pre vás nie je mlčať o tom, čo vám nevyhovuje, ale keď sa rozprávate s partnerom, snažte sa mu všetko sprostredkovať.

Ženská kniha snov

Ak žena sníva o zemetrasení, môžu byť predpovede priaznivé.Všetko záleží na scenári, v ktorom sa sen vyvinul.

Tu sú predpovede:

 1. Vidieť zemetrasenie zo strany - na kardinálne zmeny života, ktoré zvrátia všetko vo vašom živote hore nohami.A či budú zmeny pozitívne alebo negatívne, záleží len na vás.
 2. Aby ste boli svedkami katastrofy - milovaná osoba potrebuje vašu pomoc a podporu.Pokúste sa byť zapojený, aj keď za to musíte obetovať svoje osobné záujmy a zdroje.
 3. Na záchranu osoby počas katastrofy - av skutočnom živote pomôžete niekomu, za čo budete po určitom čase odmenení.S najväčšou pravdepodobnosťou budete musieť časť s časťou úspor urobiť.
 4. Keď vidíme, ako z krajiny vychádza noha - k rodinným problémom, ktoré sa môžu začať kvôli vašej tendencii neustále vyvolávať konflikty.Ak sa nechcete rozviesť, musíte sa pokúsiť upokojiť a vyriešiť všetky rozdiely pokojne.
 5. Ak sa ocitnete pochovaní pod troskami a troskami budov, potom v skutočnosti existuje riziko pre vaše zdravie.Je potrebné navštíviť lekára, aby ste mali dostatok času na vyliečenie choroby na začiatku a zabránili jej rozvojukomplikácie.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Ak máte zemetrasenie, môžete očakávať ťažkosti.Takýto sen nie je dobrý.
 • Negatívne udalosti sa môžu vyskytnúť v rôznych oblastiach života: budete mať vážne problémy s peniazmi, vzťahmi, kariérou alebo niečím iným.
 • V zriedkavých prípadoch môže taký sen sľubovať problémy nielen v živote snívateľa, ale aj v osude celého národa alebo dokonca celého ľudstva.