Prečo sníva opitý muž?

Sny sú nejednoznačné, ale určite môžu odrážať blížiacu sa budúcnosť.Vízie, v ktorých bol opitý človek, veľmi často predpovedajú budúce chyby a zbytočné skutky.Prečo sníva opitý muž?

Opilci vždy prinášajú nepríjemné emócie.Ale je to naozaj tak?Čo by som mal venovať správnemu výkladu môjho sna?

Detaily

 • Kto sníval o opilcovi? Pokiaľ ide o mladé dievča , sen hovorí o jej ľahkomyseľnosti, ktorú neprinesie dobre. Žena vidí otca alebo manžela , že sen v rodine má sľub. Videl tento muž svoju opitú manželku ?Silnejší sex by mal očakávať šťastie a obchod.
 • Ktorý z príbuzných bol opitý? Opitá matkasymbolizuje vaše znepokojenie nad jej zdravím .Opitý otechovorí o chybách a nesprávnom pohľade na život alebo súčasnú situáciu. Babička v stave intoxikáciepredpovedá hádky a konflikty v rodine. Vidieť dcéru alebo synaznamená starostlivosť o deti a ich zdravie.
 • Videli ste milovaného opitého ?S osobou, ktorú sme videli, bude veľa hádok.Možno vám nie je verný. Prisahám so sladkým ?Očakávať ťažkosti aproblémy, budú pochádzať od nepriateľov a závistlivých.
 • Videli ste opilého pekného mladíka ?Buďte opatrní, podvodník vás môže krúžiť okolo vášho prsta.
 • Opitý vousatý muž- na príjemné stretnutia.
 • Obťažovali ťa opilci ?Osud pre vás pripravil nepríjemné situácie.Škodenie s konverzáciou - problémy a problémy v podnikaní. Ponúkaná obscénnosť ?Stretnutie s nepríjemnými osobami. Deklarovaná láska? Blízka osoba, o ktorej ste si boli istí, vás zradí.
 • Koľko rokov je vyznanie lásky ? Mladší ako vy- bude to pokušenie, ale stojí za to ho opustiť. Staršie ako ?Očakávajte podporu bohatej a vplyvnej osoby, všimnite si, že sa cíti za vás.
 • Bol muž opitý a ležal na posteli ?Na jeho posteli, aby videl takého človeka, aby stratil vo všetkých oblastiach, bude to ťažké.Bol muž tiež špinavý a oblečený do handier?Vaša nerozvážnosť ohrozí váš domov a rodinu.
 • Kde ste videli opitého muža?Vo svojom domevidieť - k blížiacemu sa nešťastiu.
 • Vidieť šéfaopitého na nahliadnutie.Nie je to typ človeka, ktorého ste si predstavovali.
 • Opitý synsníva o ňom starosti.
 • Videli sme opitého mŕtveho človeka- pre radu by ste mali byť triezvi, triezvy, pozerať sa na situáciu, prijímať úmyselné rozhodnutia.
 • Videli ste sa opitého ?Vaša sebaúcta bude v budúcnosti trpieť.Ak ste opilci a padáte , čakajte na situácie, v ktorých budú ostatnívysmievať sa a neprijímať. Opiť sa v klubeje zlý výlet.
 • Veselá, ale opitá spoločnosťnaznačuje upřímnosť zo strany priateľov a známych.

Interpretácia spánku

Obráťte sa na svojho obľúbeného tlmočníka a zistite, čo možno očakávať od budúcnosti.Interpretácia videnia podľa najpopulárnejších snov.

Moderná kniha snov

Pozri iných opitýchk nešťastiu.Ak ste videli taký sen, bez ohľadu na to, kto a kde bol opitý, mali by ste venovať pozornosť svojmu zdraviu a prehodnotiť svoj životný štýl.

Interpreter snov Grishina

Sen predpovedá stretnutie s nepríjemnými ľuďmi, rýchlo vstúpia do vášho života a spôsobia veľa problémov.Čaká na vás šialenstvo, mrhanie a hanba.

Aesopova kniha snov

Videli ste opitého? Počkajte na niekoľko problémov, je potrebné ich rýchlo vyriešiť. Opilec pod plotomznamená neočakávané stretnutie.

Ak bol vo sneopitý známy alebo blízky človek , potom sen naznačuje, že ste bezmocní.Presun problémov na iných nie je najlepšou možnosťou.Zaútočili na vásopitá osoba ?Veci budú mať problém a nálada bude depresívna.

Anglická kniha snov

Akžena sníva o človekuopitého, mala by si starostlivo zvoliť svojho manžela.Jeho tvrdohlavosť a nespútané vášne spôsobí veľa zármutku.

Najnovšia kniha snov

Opitý príbuznývás varuje, že sa môžete čoskoro zaviazaťnesprávne konanie na pozadí alkoholizmu alebo nadmerného pitia alkoholu.

Ruská kniha snov

Opilá osoba , ktorá je svedkom zníženia počtu pracovných miest, môžete byť na zozname prepustených.

Ruská kniha ľudových snov

Sen, v ktorom ste videliopitého , symbolizuje nepríjemného, ​​slabého a slabého človeka.Stretnete sa s problémami, je dôležité sa s nimi okamžite vysporiadať.

Kniha snov sokolníka Mara

Ak bol vsne opitý človek agresívny a špinavý , potom osud predpovedá nepríjemné stretnutie s ležiacou a nebezpečnou osobou.Ak stepomohli opiť , mali by ste počkať na podvodníkov a podvodníkov.

Opitá v ženskom sne a jej milenkahovorí aj o hádkach a nedorozumeniach medzi milencami. Cudzinec ponúkajúci obscénnosťsľubuje stretnutie, ktoré sa vám nebude páčiť.