Prečo snívali moč: ako správne dešifrovať

Ak ste vo sne videli ľudské výkaly alebo skôr moč, mali by ste v skutočnom živote očakávať veľké šťastie.Môže to byť nielen duchovné, ale aj materiálne.Tento sen má však nepriaznivý výklad, ktorý varuje pred zraniteľnosťou voči agresii spoločnosti.Ak chcete presne vedieť, o čom sníva moč, bude potrebné otvoriť viac ako jednu knihu snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Iné interpretácie
 3. Kniha Wangiho snov
 4. Kniha snov Longa
 5. Kniha islamských snov
 6. Kniha snov Freuda
Všeobecná interpretácia

Mnoho autorov kníh snov spája tento jav s prejavom vašej protikladnej a temnej podstaty.Keby mal snílek víziu o tom, ako zmierňuje potrebu toalety - naznačuje to jeho duchovnú harmóniu so svetom a jeho telom.A ak spiaci človek močí vo sne na neznámom mieste - stojí za to premýšľať o nadviazaní kontaktu s ostatnými a so sebou samým.

Tiež moč vo sne znamená, že je čas zbaviť sa všetkého prebytku, ktorý zaťažuje snílka.Môže to byť ako starý nábytok, ktorý sa dlho nezmestil do interiéru, ale stále si ho pamätáte.Alebo sú to staré kontakty a spojenia, ktoré už neprinášajú žiadne potešenie.Rojko sa bude môcť zbaviť všetkého, čo je v jeho živote zbytočné, a bude pre neho ľahšie pokračovať v ceste.

Spiaca osoba môže snívať nielen o tom, ako vyprázdni močový mechúr, ale aj o:

 • Ako ju pije.Je to taktento jav prorokuje dlhú a rutinnú prácu, ktorá nebude užitočná a neprináša žiadne výsledky.Ale ak ste pili moč na liečebné účely - poskytuje vám dlhý a šťastný život.
 • Pozri pohyb čriev domáceho maznáčika.Ak ste snívali o tom, ako domáce zviera splnilo potrebu, je to varovanie pred objavením nových obáv a problémov, ktoré spôsobia tí, ktorí mali sen, nebezpeční ľudia.Alebo priatelia sledujúci skryté motívy.
 • Snívalo sa vám o tom, ako malé dieťa spĺňa jeho potreby?Toto je varovný signál.Svojmu dieťaťu by ste mali venovať väčšiu pozornosť a starostlivosť.
 • Ak ste boli vo sne snívaní s touto nepríjemnou tekutinou, varuje to tým, že sa sníva zhoršuje jeho zdravie.Ak sa moč naleje na zdravého človeka vo sne - buďte pripravení na chorobu.Ale ak je snílek už chorý a priniesol mu aspoň kvapka moču - toto je znamenie, ktoré sľubuje skorú korekciu.
 • Cítili ste vo sne nepríjemný zápach moču?Mali by ste byť obozretní a pripravení stretnúť sa s podvodníkom alebo nespoľahlivou osobou.Čoskoro sa objaví na vašej životnej ceste a nebude vás chcieť používať bez dobrého dôvodu.

Iné interpretácie

Ak spiaci človek v nočnom videní pozoroval moč s krvou alebo ju vyšetril, mohlo by to znamenať obavy z príbuzných, priateľov alebopre vlastný stav tela.Ak bol ľahko rozpoznateľný pohár na laboratórny výskum vo sne - v blízkej budúcnostiľahnite si doma a trochu ochoreňte.

Vo sne sa snílek navštevuje verejnej toalety, ale podlaha v nej nebola čistá - prorokuje vám rýchly finančný štart vo všetkých vašich podnikoch.Je tiež potrebné venovať pozornosť iným snovým knihám: takáto vízia sa interpretuje aj ako varovanie pred možnými rizikami v kariére a inými finančnými záležitosťami.Je mimoriadne opatrné pristupovať k dôležitým rozhodnutiam a premýšľať cez všetko do najmenších detailov, aby nedošlo k nenapraviteľnej chybe.

Výklad snov Wangiho

Ak je moč v nádobe, ale snílek ju dokázal zašpiniť, je to zlé znamenie: mali by ste sa pripraviť na životťažkosti a negatívne názory cudzincov.Kniha snov Wangiho interpretuje aj sen, v ktorom napísal vo sne, ako problémy v rodinnom živote a hádky s blízkym.Ak máte nočné videnie, ako ste vy alebo zviera, dieťa, vyprázdnite sa, buďte pripravení na ťažkosti s vašou dušou.

Dream Interpreter Longo

Vidieť vaše močené dieťa je alarmujúce znamenie.Oplatí sa skontrolovať prítomnosť nervových ochorení dieťaťa a zamyslieť sa nad možnými predpokladmi rozvoja týchto chorôb.

Ak snívok vo sne močí, je to priaznivý znak: čoskoro bude tvoj život ľahší, ako tomu bolo pred touto víziou.Zasnený splnil svoju potrebu verejnej toalety - znamenia, ktoré hovorí o bezprostrednom riešení životných ťažkostí.Ak snívok močí na ceste alebo na nevhodnom mieste - v skutočnosti zanedbávate pokoj spoločnostikvôli ich koníčkom.

Islamská kniha snov

Uvidieť, ako sa močí vo sne, je kontroverzným znamením.Pre človeka s problémami sľubuje, že sa od nich bude oslobodiť, ale ak je snílek bohatý, môže sa stať arogantným.Kŕmenie moču krvou vo sne nie je priaznivým znakom: sú možné intímne vzťahy s rozvedenou manželkou alebo príbuzným, ale snívateľ to nebude mať podozrenie.Močenie v dome alebo v tábore je varovanie, ktoré má za následok predčasné manželstvo.

Ak si snívateľ všimol, že močí viac, ako je predpísané, alebo že jeho oblečenie bolo špinavé, alebo že moč vydávala pach plodu a snívateľ tiež splnil svoju potrebu na verejnosti, je to zlovestné znamenie, ktoré predpovedá zlé počasie vo vašom živote a škodlivých ľudí.Vďaka nim čoskoro klesne vaša reputácia a budete zahanbení.Sen, v ktorom bola ochutnaná moč, vás povzbudzuje, aby ste premýšľali o tom, ako úprimne sa objavil váš finančný príjem alebo bohatstvo.

​​

Freudova kniha snov

Podľa knihy snov, ktorú napísal Sigmund Freud, moč vo sne s nahým telom ukazuje vašu sexuálnu silu.A ak ste vo sne mali možnosť zažiť potešenie, zbavíte sa všetkých komplexov, ktoré vás obťažujú na dlhú dobu.