Prečo snívali o jam - správna interpretácia podľa snových kníh

Ak ste snívali o marmeláde, potom Carlson letí, aby vás navštívil!Nie, nie je.Carlson, bohužiaľ, neprišiel, ale môže sa stať niečo podobné - stretnutie, párty, možno aj s dobrotami, prechádzka pod mesiacom, splnenie túžob a ešte oveľa viac, dobrých aj nie tak dobrých.Ak chcete zistiť pravdu, skúste si spomenúť na to, o čom ste snívali a čo ste s ním urobili.

Sladký sen

Všetky knihy snov sa zbližujú do jedného.Ak snívate vo sne, je vám zaručený úspech prebudenia lásky.A bez ohľadu na to, aký druh džemu.Inak sa ich interpretácie niekedy líšia.

Pamätajme, z čoho sa zvyčajne skladá džem a zistíme, čo to znamená.

 • Rybíz.Prekvapivo, niektorí funkcionári sú obťažovaní svojím problémom a vyriešia ho naraz.Ak neexistujú žiadne problémy tohto rozsahu, vaša finančná situácia sa jednoducho zlepší, čo tiež nie je zlé.Kniha snov v 21. storočí verí, že džem z čiernych ríbezlí alebo rôzne bobule varujú pred príchodom hostí.
 • Apple jam.Očakávajte čoskoro príjemné udalosti.Ale je lepšie si užiť prebudenie jablkového džemu, je to sen vlastizrady, “hovorí Dream Book 21. storočia.Starostlivo si vyberte okruh priateľov, aby ste vy alebo váš partner neodolali pokušeniu.
 • Marhuľa.Takmer neznámy, ale milý človek pre vás pripravuje darček.Možno suseda alebo spolucestujúceho z mikrobusu.Do džemu sa môžu pridávať maliny alebo jahody, čo nemení podstatu predpovede.
 • Banánový džem.Hovoria, že sa to stane.Aj keď v skutočnosti stenikdy to nejedol, keď videl vo sne, venuj pozornosť svojim záležitostiam, možno by niektoré mali byť okamžite opustené.
 • Dule jam.Myslíte si, že ste obklopení neriešiteľnými problémami, ale v skutočnosti musíte situáciu aktívnejšie vyriešiť.
 • Malina.Tento džem sľubuje dlhú a krásnu lásku so svojím vlastným manželom /manželkou.Ak ste ešte slobodní, svadba je hneď za rohom.Ale ak ste vo sne videli loužu malinovej želé, môžete byť sklamaní láskou.
 • Jahoda.Po opití jahodovej želé vo sne zažijete potešenie v skutočnosti, “povedal starý Freud.Ale mohlo by to byť inak?
 • Čerešňa.Pitted - pripravte sa na prekvapenia a malé prekvapenia.Jam s kosťami varuje pred bezprostredným sklamaním v milovanej osobe.
 • Čučoriedka.Mnoho hostí sa ponáhľa do vášho domu.
 • Jahoda.Kniha východného sna prorokuje to isté, pretože v jahodách nie je oveľa menej semien ako v čučoriedkach.A ako viete, na východe nie sú rodinné väzby obmedzené iba na tucet.
 • Džem z egrešov.Týmto sa sľubujú stretnutia s detskými priateľmi.Takýto sen prebudí vašu dušu na dlhé spiace pocity.
 • Hruška.Moon Dream Book, sľubuje, že čoskoro budete výhodne predávať niečo.Máte na mysli niečo?

Z nejakého dôvodu si elektronická kniha snov zopakuje všetky uvedené informácie.Tvrdí, že vo sne je zaseknutý džem a zlyhanie v láske.Možno má pravdu.Ak ste na džem neprišli a nechápali, čo ste jedli, je možné, že ste na ľudí rovnako zlí.

Chceš džem?

Vyriešili sme situáciu, keď snívate džem.Ale skôr, ako budete jesť, musíte ju uvariť.Môžete niekoho liečiť, predávať, vyhodiť, nakoniec nemusí džem fungovať.Pozrime sa, na čo je džem určený.

Ak sa vo sne len pozriete na džem, v skutočnosti ste zaneprázdnení zbytočnými vecami.Niečo sa musí zmeniť, inak život prebehne.Vidieť džem a nerobiť nič neznamená zbytočne spáliť váš život.

Uviazli ste v marmeláde a nevyzeráte čo najlepšie.To naznačuje, že vaše hodnotenie medzi priateľmi sa môže znížiť, je potrebné prijať opatrenia.

Ak máte plechovku plesnivého džemu, bližšie sa pozrite na ľudí okolo seba.S najväčšou pravdepodobnosťou preceňujete ich polohu.Jam sa kazí pred vašimi očami - je čas na diétu.Váš gastrointestinálny trakt posiela SOS.

Celú noc ste uvarený džem usilovne varil, ale všeobecne ho strávili.Takže v skutočnosti sa život nezmení najlepším spôsobom a vy sa musíte vzdať zvyčajného bohatstva.Ďalšia možnosť: váš džem je spálený, natoľko, že aj vo sne cítite spálený cukor.Nezačínajte ráno žiadne nové obchody a nevstupujte do transakcií - určite horieť.Ale ak máte skvelý džem, Moon Dreambook vám radí, aby ste sa neobťažovali miešať niečo nové.Teraz je čas na to a vy ľahko uspejete.

Kniha Dream Food „Food“ má vlastný pohľad na džem.Varilo to z malých bobúľ - do sĺz, z ovocia - do starostí.Obidve tieto možnosti nesľubujú budúcnosť bez mračna.Podľa tejto knihy snov by sa mal džem jesť, potom v skutočnosti na vás čaká nejaký zisk.Vo sne je tiež užitočné liečiť niekoho džemom, prinesie to tiež veľa šťastia.

Ak ste si kúpili džem, pripravte sa na cestu, čoskoro budete mať možnosť urobiť príjemný výlet.

Tu je džem v pohári, nie vo váze alebo na tanieriku.Takže dostať sa k tomu je trochu ťažšie.Takže je to v živote.Na dosiahnutie toho, čo ste plánovali, musíte tvrdo pracovať.A ak neodoláte a zviniete si rukávy a posuniete sa k cieľu, všetky vaše nápady sa splnia.

Aká si nedbalá!Džbán džemu vykĺzol z rúk a zlomil sa!Nezáleží na tom, je to sen.V skutočnosti predpovedá príjemné udalosti, ktoré sa stanú čoskoro.

Vidíte niekoľko druhov džemu a chcete vyskúšať všetko, takže vo vzťahoch ste úplne nečitateľní, “hovorí starý Freud.Proti čomu môžete namietať - chcem, ale neskúšal som to, možno som to jednoducho neurobil.No, ak máte čas a pred koncom svojho sna vyprázdnili všetky vázy, urobte si záver.Riskujete, že podržíte svoje zdravie a zničíte vzťahy s ostatnými.

Nech je kniha snov, či už staroveká alebo moderná, všetky jej predpovede sú založené na dlhodobých pozorovaniach snov a následných udalostí.Napríklad, tlmočník snov, tlmočník snov, je presvedčený, že varenie džemu vo sne - na dokončenie práce a tam je - pre nového milenca.A to nie je v rozpore s ľudskou múdrosťou - urobilo to, odvážne!