Prečo snívali špinavé topánky: interpretácia

Obuv, hoci je jedným z predmetov každodenného života, stáva sa hlbokým symbolom, ak bol videný vo sne.Aby sme pochopili, o čom snívajú špinavé topánky, stačí si len pripomenúť okolnosti sna a otvoriť knihu snov.Pre správnu interpretáciu sú dôležité detaily, pretože špinavé topánky alebo čižmy samotné môžu symbolizovať ako prekážky na ceste života, ale v zásade je zvolená nesprávna cesta.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Interpretácia spánku závisí od
 3. Ďalšie informácie o tlmočení
 4. Miller's Dream Book
 5. Wangiho Dream Book
 6. Freudova snová kniha
Všeobecná interpretácia

Interpretácia maľby sa môže líšiť v závislosti od okolností, za ktorých boli topánky videné:

  )
 • Na koho bola oblečená
 • Miesto, kde bola videla
 • Akcie vykonané s topánkami
 • Emócie snívateľa

Ak v nočnom videní zašpinená obuv stála pri vstupných dverách, - oplatí sa pripraviť sa na toriyatnostyam v priateľstvo, príbuzenstvo alebo romantický vzťah.Ak by bolo niekoľko špinavých párov obuvi, konfliktné situácie nebudú jednotné.

Rojko, ktorý nie je ženatý, ale už zvažuje životný partner, by mal znova premýšľať o správnosti svojho výberu, ak mu vo sne boli špinavé topánky.,

Nočné videnie týkajúce sa špinavej obuvi je tiež varovaním, ktoré má presvedčiť snívajúcu osobu, aby opustila plánovanú cestu.ona môže priniesť negatívne emócie.

Znečistená obuv, ktorá je známa známemu, je znamením, ktoré sľubuje zhoršenie vzťahov s touto osobou v reálnom živote.Stojí za to si na chvíľu pohovoriť so srdcom a zmierniť rastúce napätie.

Interpretácia spánku závisí od

Ak sa na nočnom obraze objavia dámske topánky pokryté bahnom, jedná sa o zlé znamenie, ktoré v skutočnosti hovorí o povesti šíriaceho sa o rojko.Neprekážte nadmernú dôveru v ostatných.Je možné, že jedným z dôveryhodných ľudí je hlavný distribútor.Aj sen môže hovoriť o pretekárovi, ktorý chce zaujať miesto snívateľa v pracovnom tíme, a preto by pri práci malo byť najviac ostražité.

Pánska obuv, veľká a hrubá, spôsobuje problémy a neplodnú prácu.Ľudia, ktorí idú k nejakým cieľom, keď videli taký sen, by sa mali pripraviť na tvrdohlavý boj, ak ich naozaj chcú dosiahnuť.Rovnako ako v prípade manželiek môže sen predpovedať hodných súperov v práci.

Ďalšie informácie o interpretácii

Vidieť špinavé topánky na vlastných nohách je symbolom sterility.Nie nevyhnutne fyziologický - môže sa prejaviť v tvorivej, intelektuálnej a pracovnej oblasti.Budeme sa musieť snažiť prebudiť tvorivosť a predstavivosť, aby sme sa vyhli kríze nápadov.

Tento odev je zlé znamenie, ktoré sľubuje bezprostredné zhoršenie zdravia alebo choroby, ak bola jeho podošva odtrhnutá.Tieto nešťastia ohromiaten, na ktorom sa nosili roztrhané topánky.Ďalšou interpretáciou toho istého sna je problém v romantickom vzťahu.

Nevesta, ktorá snívala o ženíchovi v špinavej obuvi, by sa na neho mala bližšie pozrieť - je možné, že v skutočnosti človek nie je tým, čo sa chce objaviť.Šťastné manželstvo nebude jednoznačné.Čoskoro by sa mali rozvody obávať manželky, ktoré videli podobný sen.

Rojko, ktorý chodí v špinavých topánkach v nočnom videní, sa môže dlho prebudiť s progresívnou chorobou.Aby sa takáto možnosť vylúčila, je potrebné podstúpiť lekársku prehliadku.

Osobitné sú tie sny, v ktorých bolo potrebné prať špinavé topánky.Interpretácia závisí od úspechu tejto lekcie:

 • Ak sa špina umyje - v reálnom živote sa očakáva jasný pruh, ktorý prinesie nezabudnuteľné udalosti, úspech v podnikaní a vzťahy s prostredím.
 • Ak sa močovina a hlina museli umyť z podrážky - zbytočne sa neotvárajte novým neovereným ľuďom, ktorých zámery ešte nie sú jasné (nemusia byť veľmi dobré).
 • Ak obuv zostane po väčšom úsilí špinavá, očakáva sa zlyhanie srdca.Nahromadené sťažnosti, opomenutia a nedôvera zničia idylu.

Miller Dream Book

Ako hovorí známa kniha snov, špinavé topánky snívajú o nešťastí a zlyhaní a čisté -k úspechu.Povesť osoby, ktorá videla taký sen, môže vážne trpieť.

Sníval sa o priateľovi, na ktorého noháchnosíš špinavé topánky?Je potrebné venovať viac pozornosti jeho konaniam, aby sa ochránila osoba pred nepríjemnou situáciou.

Vyskúšanie obuvi sľubuje ziskové podnikanie.Nákup tohto kusu oblečenia naznačuje, že by ste sa už nemali vzdať výhod, ktoré sa zdajú byť nezaslúžené - je lepšie mať šťastie.Umývanie alebo opravy obuvi je ťažké dosiahnuť úspech v podnikaní.

Dream Book of Wangi

Pri interpretácii veľkého veštca symbolizujú topánky cestu vpred alebo otrasy života.Žena vyskúšajúca nové topánky môže očakávať romantické dobrodružstvo (vrátane zrady svojho manžela).

Ak ste si nechtili nechty pritĺcť do kufra, znamenalo to problémy.Noste topánky, ktoré nemajú dostatočnú veľkosť alebo sú zafarbené bahnom - v skutočnosti chce snílek zúžiť svoje okolie.Kukurica, nastrúhaná na nohu, hovorí o nepríjemnom známom a začína sa nudiť.

Freudova kniha snov

Podľa snovej knihy slávneho psychoanalytika roztrhané, špinavé a nevzhľadné topánky snívajú o márne snahách, o rozvode od manžela alebo manželky a počiatku neplodnosti u žien.Očakávajú sa aj nové obraty v osude a zmena životného štýlu.