Prečo snívam o hracích kartách?

Fortune telling na cigánskych kartách je obľúbená u dievčat a žien.Karty otvárajú tajomstvo tajomstva, umožňujú vám nahliadnuť do budúcnosti.Rozhovor o vianočnom čase a Novom roku je obzvlášť rozšírený.Prečo snívam o hracích kartách, akú symboliku vyjadrujú?Zvážte všetky interpretačné hodnoty.

Symbolika hracích kariet

Hracia plošina je sen o životných zmenách, problémoch a prekvapeniach.Môže to byť príjemné prekvapenie alebo smutné - všetko záleží na obleku, ktorý sa vo sne sníval.

Pozemky s kartami:

 • zamiešajú balíček;
 • hracie karty;
 • kartu odložte;
 • 11. iné akcie s palubou.

Kartová hra je symbolom prenasledovania vtáka šťastia , pokusom ho chytiť za chvost.Nekonečný zhon, „nie minúta odpočinku“, strašidelné nádeje a sny. Hrajte karty vo sne- počkajte, kým nedôjde k zlyhaniu, nastane čierny pruh v živote. Výherné kartysú prchavým úspechom, po ktorom nasleduje zlyhanie.

Vidieť balíček karietvo sne - nepríjemné správy a zmeny.Môžete nájsť tajné informácie, ktoré budú zaťažovať dušu a nebudú odpočívať.Karty veštenia môžu naznačovať stratu sebavedomia, nebezpečné ilúzie alebo stratu majetku.

Nákup balíčkov karietje ohrozený.Všetko, čo máte na mysli, sa zmení na podvod.Ak sa chystáte uzavrieť dohodu alebo podpísať zmluvu, je lepšie odložiť tento podnik.V láske, tento pozemok tiež predstavuje podvod: možno váš milenec má niekoho na bok.

Zamiešajte karty alebo ich rozložte - ste na križovatke a nemôžete zvoliť správny smer.Možno by ste sa mali poradiť s múdrym človekom, aby ste prekonali nepochopiteľnú situáciu.

Hracie karty vo sne- k neistote a nestabilite situácie.Osud závisí od náhody, nie je známe, či bude mať šťastie alebo nie.Rojko nekontroluje svoj život, dúfa v šťastie alebo „možno rany“.

Hrajte o peniaze- na budúce finančné ťažkosti.V blízkej budúcnosti by ste mali obmedziť finančné náklady alebo ich minimalizovať.Neinvestujte do pochybných projektov, podpisujte zmluvy alebo požičiavajte.Tiež si neberajte pôžičku alebo pôžičku od niekoho.Všetky finančné manipulácie je potrebné zmraziť.

Hracími kartamis priateľmi pre zábavuje však dobré znamenie.Čoskoro sa naplnia vaše nádeje, zrealizuje sa váš plán.Ak chorý človek vidí sen, uzdravenie príde čoskoro.Aj sen môže predpovedať príchod hostí a príjemnú zábavu.

Sledujte hru s kartamizo strany - na klam a ilúzie.Pre milovníkov tento pozemok odhaľuje upřímnosť partnera, podvod v láske.Ak ste videli svojho priateľa hrať karty, v blízkej budúcnosti nájdete nepríjemné informácie o ňom.

Odhoďte karty- na odhalenie tajomstiev, hanby a pokánia.Všetko, čo ste sa pokúsili skryť a skryť, sa stane vlastníctvom iných ľudí.Budete musieť odpovedať za to, čo ste urobili, odčiniť svoju vinu.

Čo hovoria knihy snov o kartách

ABC interpretácie snov vidí na obrázku balíčka kariet šancu na šťastie.Tlmočník ďalej dáva význam farbám a označuje určité oblasti života:

 • červy - osobný život;
 • tamburíny - pracovné;
 • kluby - financie;
 • vrcholy sú prekážkami.

Akvidel vo sne esáurčitého obleku, znamená to, že v oblasti, ktorú symbolizujú, sa v živote vyskytujú veľké zmeny.

 • Mesačná kniha snov vidí v hre kariet varovanie pred hádkami.
 • Ruský výklad snov poskytuje tento výklad: hrať - baviť sa, vyhrať hru - profitovať, prehrať - prehrať.
 • ​​
 • Tlmočník snu odporúča obmedziť výdavky, ak snívate o hracích kartách.
 • Dream Interpretation Lens pripomína: užívajte si život, nemyslite na výsledok vašich plánov.

Kniha rodinných snov považuje kartovú hru za predzvesť napĺňania nádejí, ak nejde o hazardné hry.Hazardné hry za peniaze narážajú na rôzne prekážky; prehra hry vedie k hádkam s protivníkmi.Výherné karty sľubujú súdne spory a oslobodenie.Vidieť milenca na kartovej hre - jeho úmysly o vás nie sú úplne úprimné.

Moderná kniha snov vidí na obrázku hracieho balíčku symbol chamtivosti, hra z kariet sa považuje za predzvesť problémov.Samostatný pohľad na diamantový oblek je zisk, srdcový oblek predstavuje milostné dobrodružstvo, kluby sľubujú ziskové podnikanie a vrcholy snívajú o chorobe a podvode.

Ak hra vo sne bola hazardom, budete čeliť veľkým ťažkostiam a prehrať hruukazuje nebezpečný nepriateľ, zisk je nebezpečný pred nami.Kartové obleky zobrazujú toto: diamant - bohatstvo, kluby - náročný partner, srdcia - osobný blahobyt, vrcholy - možná vdova a ruiny.

Interpretácia snov 2012: mierne hranie hazardných hier, naučte sa užívať hru.Vidieť tarotové karty je odpoveďou na komplikovanú životnú situáciu.

Interpretácia snov budúcnosti interpretuje kartové obleky týmto spôsobom: tamburíny prenášajú zisky, červy - láska, krst - ziskový podnik, vrcholy - zlyhanie a choroba.

Interpretácia snov v zime považuje obraz hracej plochy za symbol ilúzií a klamov.Všetky očakávania budú zbytočné.Vidieť predpoveď vo sne prostredníctvom hracích kariet - opak sa stane skutočnosťou.Party karty s priateľom - na upřímné vzťahy s ním, párty s cudzincom - na veľkú chybu v živote.

Výklad snov z A do Z varuje: obraz hracej plochy naznačuje straty spôsobené chamtivosťou.Hrací karty pre potešenie sľubujú splnenie snov, hranie hazardných hier - problémy, vyhratie hry - pozvanie na návštevu, prehry - zlyhania v živote.

Vidieť priateľa podvádzať v hre odhaľuje jeho nepoctivý charakter.Ak známy hrá čestne a vyhrá, vyvarujte sa zodpovednosti za svoje činy, ak prehráte, s malou hádkou s ním.Ak sa pri hraní podvádzate, dajte si pozor na plytvanie peniazmi.

Zamiešanie balíčka - do zhonu, počítanie kariet - na šťastie, na zobrazenie označených kariet - na poplach,zapečatená paluba symbolizuje neznámu budúcnosť, tlačená paluba - na vás čaká podvod.Postavte dom kariet - falošným ušiam, hrajte karty v hazardnej herni - zisk prostredníctvom neustáleho rizika.