Prečo snívam o jablkách na strome?

Aké sú sny jabĺk na strome?Na začiatok si pamätajte, že ste len sledovali ovocie alebo ich zbierali.Boli v okolí nejakí ľudia?Aké ročné obdobie vás počasie obklopilo?Aké emócie ste zažili vo svojom spánku?Pamätajte si, že akonáhle sa zobudíte, lepšie zapíšte dej sna.Pomôže to interpretovať sen čo najpresnejšie.

Nezabudnite, že vo sne si vaše podvedomie často „načíta“ obrázky udalostí, ktoré sa stali v skutočnom živote.Možno ste nedávno jedli alebo zbierali jablká, a preto ste o nich snívali.Nie je potrebné taký sen interpretovať - ​​nič to neznamená.

Interpretácia snov o jablkách ]

Snívané jablká sú alegorickýmobrazom pokušenia, potešenia, milostného prejavu .Všetky populárne interpretácie sú založené na tejto skutočnosti.Aj keď nepoznáte hodnoty, môžete nezávisle zistiť, čo taký sen môže znamenať.Napríklad, ak stezobrali šťavnaté, zrelé ovociea potom ste ich s radosťou ochutnali, budete mať jasné a príjemné milostné dobrodružstvo.Ak sú plody zrelé, horkékorodované húsenicami, váš partner vás bude sexuálne sklamať.Nie sú to však jediné hodnoty.

Stručná interpretácia sna:

  • Odtrhnite ovocievo sne - očakávajte obrovský úspech od opačného pohlavia, čoskoro vás upúta pozornosť,objaví sa veľa fanúšikov.
  • Existuje veľa jabĺk , sú ťažké, padajú na zem - nedokážete ovládať svoje emócie a túžby, spomaľujte.
  • Chytiťovocie padajúce zo stromua potom ich horlivo jesť - očakávať úspech vo všetkých snahách, akékoľvek podnikanie bude ľahké a bez námahy.
  • Zozbierať zo stromunezrelé, stále zelenéa nevhodné na konzumáciu jabĺk - očakávať sexuálne zlyhanie.Ak ste muž, potupte sa s novým partnerom.Ak je to žena, prestaňte chcieť svojho vyvoleného.Je potrebné pochopiť, čo je príčinou problémov s libidom.
  • Ovocieje konzumované hmyzomalebo zhnité - čoskoro sa váš partner rozhodne zrady.Buďte ostražití a nenechajte si ujsť vzhľad súpera /súpera.

Sú to zovšeobecnené hodnoty, pretože viem, ktoré môžete interpretovať nezávisle na akomkoľvek „jablkovom“ sne.

Hodnoty z Millerovej snovej knihy

Autor Millerovej snovej knihy verí:jablká vo sne- symbol harmonického sexuálneho životaso svojím partnerom.Ste plní lásky a sexuálne spokojní, máte neobvykle krásny zväzok, ktorý sa nebojí životných problémov.

Ale ak si vo sne vyberiete aj jablkáa potom jete,je to znamenie.Je čas sa zapojiť do práce a začať realizovať stanovené ciele.Ak ešte neexistujú žiadne plány, je čas ich sformulovať a načrtnúť.

Ak sú plodyveľmi malé , veľkosť veľkého bobule, vaša sebaúcta je príliš vysoká.Máte tendenciu osláviť sa nad ostatnými ľuďmi.

Farbaovocie

Interpretácia spánku sa môže líšiť v závislosti od farby ovocia, o ktorom ste snívali:

  • Červenéjablká vyjadrujú šťastný rodinný život plný vášne.a láska.Ak sú jablká malé (ranetki, Antonovka) - podľa autorov Aesopovej snovej knihy máte vynikajúce zdravie.
  • Žltéjablká sľubujú duchovné pozdvihnutie a nárast fyzickej sily.Vo vašom živote nie je miesto na únavu.
  • Zlaté ovociepredpovedajú verejné uznanie.Stanete sa autoritou pre mnoho ľudí, budú počúvať váš názor a budú sa klaňať pred talentom.
  • Zelenénezrelé jablká mali sen - začnite premýšľať svojimi činmi, prestaňte konať spontánne, robte vyrážky.

Čím jasnejšia je farba jabĺk, tým priaznivejší je význam sna.

Úroda

Ak zbierateovocie vo vlastnej záhrade , zaručuje vám to veľa šťastia v podnikaníheart.Váš vyvolený vás bude úprimne milovať a vzťah bude naplnený vášňou, pozitívnymi emóciami.Čím väčšie ovocie, tým viac šťastia bude vo vašom páre.Ale ak je ovocie prezreté, je čas na to premýšľať - partnerovi trávite priveľa času, hrozí mu pocit sýtosti.Niekedy odpočívajú jeden od druhého, dávajúc čas túžiť.

Ak si nemôžete rukami vybrať strom zo stromu , začnete triasť kmeňom alebo vyliezť po rebríku, čo znamená, že váš partner sa nudí sexuálnym životom.Musíte ukázať zázraky vynaliezavosti, aby ste sa dostali späťvášeň vo vzťahu.Čím viac sa snažíte zbierať ovocie, tým viac úsilia bude potrebné vynaložiť.

Prijmite skutočnosť, že jablká sú symbolom milostných vzťahov, odrazom sexuálneho života, alegorickým obrazom vzťahov s vašim súčasným alebo budúcim partnerom.Majte na pamäti toto a je ľahké interpretovať sen!